Heren 2
3e in poule Landelijk - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
2
Leonidas H5
1
Kampong H4
2
Alecto H2-O
3
Leiden H3
6
Cartouche H4
2
Kikkers H2-O
6
Pinoké H6
1
Leonidas H7
1
Klein Zwitserland H3
1
Groen-Geel H2-O
Zondag 17 maart
1
Leonidas H7
1
Alecto H2-O
2
Leiden H3
2
VVV H3
4
Kampong H4
3
Klein Zwitserland H3
1
Groen-Geel H2-O
1
Cartouche H4
Woensdag 13 maart
1
Kikkers H2-O
4
Pinoké H6
Zondag 10 maart
1
Leonidas H5
1
Leiden H3
2
VVV H3
1
Leonidas H7
2
Alecto H2-O
2
Kikkers H2-O
4
Cartouche H4
1
Klein Zwitserland H3
2
Pinoké H6
0
Groen-Geel H2-O
Zondag 3 maart
1
Leonidas H7
2
Leonidas H5
3
Groen-Geel H2-O
0
Alecto H2-O
0
Kikkers H2-O
6
VVV H3
0
Klein Zwitserland H3
4
Pinoké H6
4
Kampong H4
1
Cartouche H4
Wedstrijdschema
Kampong H4
H2
Uit
07-04-2024
16:00
De Klapperboom (Waterveld)
Nr. 1160634
Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, Utrecht
H2
Kikkers H2-O
Thuis
14-04-2024
10:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1160639
Scheidsrechters: H6
Leonidas H7
H2
Uit
21-04-2024
Nr. 1160645
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
H2
Leiden H3
Thuis
26-05-2024
10:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1160651
Scheidsrechters: H3
H2
Leonidas H5
Thuis
09-06-2024
14:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1160662
Scheidsrechters: H3
VVV H3
H2
Uit
16-06-2024
Nr. 1160667
Locatie: Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV), Amstelveen
Poule stand (3e in poule Landelijk - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Pinoké H6 | 14 | 10 | 2 | 2 | 50 | 23 | 0 | 32 |
2. | Cartouche H4 | 14 | 9 | 3 | 2 | 43 | 23 | 0 | 30 |
3. | Groen-Geel H2-O | 14 | 7 | 4 | 3 | 26 | 17 | 0 | 25 |
4. | Leonidas H5 | 13 | 7 | 3 | 3 | 23 | 20 | 0 | 24 |
5. | Klein Zwitserland H3 | 14 | 6 | 3 | 5 | 32 | 33 | 0 | 21 |
6. | VVV H3 | 13 | 4 | 4 | 5 | 31 | 28 | 0 | 16 |
7. | Alecto H2-O | 14 | 3 | 5 | 6 | 24 | 29 | 0 | 14 |
8. | Kampong H4 | 13 | 5 | 1 | 7 | 40 | 42 | 3 | 13 |
9. | Kikkers H2-O | 14 | 2 | 5 | 7 | 26 | 47 | 0 | 11 |
10. | Leiden H3 | 13 | 2 | 4 | 7 | 17 | 31 | 0 | 10 |
11. | Leonidas H7 | 14 | 1 | 4 | 9 | 25 | 44 | 0 | 7 |
Spelers (18)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Carto | VVV H | Pinok | Leoni | Leoni | Leide | Klein | Kikke | Kampo | Groen | Alect | |
Cartouche H4 | 4 - 3 | 3 - 4 | 7 - 0 | 4 - 1 | 6 - 2 | 3 - 1 | 1 - 1 | ||||
VVV H3 | 1 - 3 | 2 - 1 | 0 - 1 | 4 - 4 | 4 - 2 | 1 - 1 | |||||
Pinoké H6 | 6 - 1 | 4 - 1 | 0 - 2 | 4 - 4 | 8 - 1 | 5 - 3 | 2 - 0 | 2 - 2 | |||
Leonidas H7 | 1 - 4 | 1 - 3 | 1 - 2 | 2 - 4 | 4 - 4 | 6 - 2 | 1 - 1 | ||||
Leonidas H5 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 3 - 2 | |||||
Leiden H3 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | |||||
Klein Zwitserland H3 | 1 - 4 | 0 - 4 | 2 - 1 | 5 - 0 | 2 - 0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | |||
Kikkers H2-O | 3 - 3 | 0 - 6 | 1 - 4 | 3 - 3 | 3 - 2 | 3 - 4 | 0 - 1 | 3 - 1 | |||
Kampong H4 | 4 - 1 | 4 - 0 | 3 - 1 | 6 - 0 | 4 - 3 | 3 - 6 | |||||
Groen-Geel H2-O | 1 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 2 | 1 - 2 | 7 - 3 | 3 - 0 | ||||
Alecto H2-O | 0 - 2 | 3 - 2 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 2 | 0 - 1 |