Dames 1

2e in poule Dames senioren 2e klasse B
3e in poule Dames Bekercompetitie Ronde 3 Silvercup - KO Noord-West
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 17 oktober
3
Dopie D1
1
Berkel-Rodenrijs D1
7
Forescate D1
1
Ypenburg D1
3
IJssel D1
2
Roomburg D1
0
Pelikaan D1
1
Pollux D1
3
Rapid D1
3
Dordrecht D1
Zondag 10 oktober
0
Dordrecht D1
2
Pelikaan D1
2
Pollux D1
0
Dopie D1
7
Roomburg D1
0
Rapid D1
2
Kieviten D1
3
Forescate D1
1
Ypenburg D1
4
IJssel D1
Zondag 3 oktober
1
Dopie D1
6
Dordrecht D1
2
Groen-Geel D1
0
Pollux D1
1
Forescate D1
2
Berkel-Rodenrijs D1
7
IJssel D1
1
Rapid D1
3
Ypenburg D1
2
Kieviten D1
Vrijdag 1 oktober
3
Pelikaan D1
1
Roomburg D1
Zondag 26 september
2
Berkel-Rodenrijs D1
1
Ypenburg D1
3
Kieviten D1
7
IJssel D1
3
Pollux D1
1
Forescate D1
3
Roomburg D1
0
Dopie D1
3
Rapid D1
2
Pelikaan D1
Vrijdag 15 oktober
2
FIT D1
2
Ypenburg D1
0
HDS D1
2
Hisalis D1
1
Kikkers D1
7
Dopie D1
0
Noordwijk D1
6
Castricum D1
1
Pijnacker D1
1
Kieviten D1

Wedstrijdschema

Ypenburg D1
D1
Uit
31-10-2021 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 517472
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 'S-GRAVENHAGE
D1
Forescate D1
Thuis
07-11-2021 12:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 517476
Scheidsrechters: D2
D1
Dordrecht D1
Thuis
12-11-2021 20:30
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 578700
D1
IJssel D1
Thuis
14-11-2021 12:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 517481
Scheidsrechters: D2
Dopie D1
D1
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 517486
Locatie: TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop, DELFT
D1
Pelikaan D1
Thuis
28-11-2021 12:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 517491
Scheidsrechters: D2
D1
Rapid D1
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 517498
Roomburg D1
D1
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 517508
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
D1
Dordrecht D1
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 517512
Pollux D1
D1
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 517517
Locatie: Sportpark Kooikersweg, VLAARDINGEN
D1
Berkel Rodenrijs D1
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 517522
Kieviten D1
D1
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 517528
Locatie: De Schulpweide, WASSENAAR
D1
Ypenburg D1
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 517531
Forescate D1
D1
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 517542
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
IJssel D1
D1
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 517548
Locatie: Sportp. Dorrestein, NIEUWERKERK AD IJSSEL
D1
Dopie D1
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 517553
Pelikaan D1
D1
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 517558
Locatie: Sportp. 'Hulsdonk', ROOSENDAAL

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.IJssel D166003110018
2.Groen-Geel D16501185015
3.Pollux D16501163015
4.Forescate D16402189012
5.Berkel-Rodenrijs D164021513012
6.Pelikaan D16303101009
7.Dordrecht D16213151207
8.Roomburg D16204141106
9.Dopie D1620481606
10.Rapid D1611492704
11.Ypenburg D1610572503
12.Kieviten D1600692900

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 4 Silvercup - KO Zuid-West".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Dopie D111007103
2.Castricum D111006003
3.Groen-Geel D111002003
4.Hisalis D111002003
5.FIT D110102202
6.Kieviten D110101102
7.Ypenburg D110102201
8.Pijnacker D110101101
9.HDS D110010200
10.Ommoord D110010200
11.Kikkers D110011700
12.Noordwijk D110010600

Teambegeleiders (4)

Spelers (18)

Trainingen

di
19:15
-
20:45
Groene Weide (Waterveld) (ABCD)
do
20:45
-
22:15
Groene Weide (Waterveld) (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 7 november
14:30
H4Alphen H3
Scheidsrechters: D1
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 14 november
14:30
D5Leonidas D10
Scheidsrechters: D1, COTD
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 28 november
14:30
D2HBS D2
Scheidsrechters: D1
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

YpenbGroenBerkePelikRapidPolluForesIJsseDordrDopieRoombKievi
Ypenburg D10 - 51 - 43 - 2
Groen-Geel D12 - 0
Berkel-Rodenrijs D12 - 13 - 5
Pelikaan D10 - 13 - 03 - 1
Rapid D13 - 23 - 3
Pollux D13 - 12 - 05 - 0
Forescate D17 - 11 - 23 - 0
IJssel D15 - 07 - 13 - 2
Dordrecht D15 - 10 - 2
Dopie D13 - 14 - 11 - 6
Roomburg D17 - 01 - 33 - 0
Kieviten D12 - 33 - 7

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 4 Silvercup - KO Zuid-West".

YpenbHisalHDS DFIT DGroenNoordKikkePijnaOmmooCastrDopieKievi
Ypenburg D1
Hisalis D1
HDS D10 - 2
FIT D12 - 2
Groen-Geel D1
Noordwijk D10 - 6
Kikkers D11 - 7
Pijnacker D11 - 1
Ommoord D1
Castricum D1
Dopie D1
Kieviten D1