Dames 1

1e in poule Dames senioren 2e klasse B
11e in poule Dames Bekercompetitie Ronde 4 Silvercup - KO Zuid-West
3e in poule Dames Bekercompetitie Ronde 3 Silvercup - KO Noord-West
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 28 november
3
Berkel-Rodenrijs D1
1
Pollux D1
3
Groen-Geel D1
1
Pelikaan D1
3
Forescate D1
1
Rapid D1
1
IJssel D1
0
Dopie D1
2
Kieviten D1
4
Dordrecht D1
1
Ypenburg D1
2
Roomburg D1
Donderdag 25 november
2
Pollux D1
2
IJssel D1
Zondag 21 november
1
Pelikaan D1
2
Forescate D1
1
Dopie D1
2
Groen-Geel D1
2
Dordrecht D1
3
Berkel-Rodenrijs D1
Pollux D1
IJssel D1
3
Roomburg D1
1
Kieviten D1
4
Rapid D1
2
Ypenburg D1
Zondag 14 november
2
Berkel-Rodenrijs D1
0
Roomburg D1
6
Forescate D1
0
Dopie D1
1
Groen-Geel D1
0
IJssel D1
1
Kieviten D1
1
Rapid D1
3
Ypenburg D1
3
Pelikaan D1
2
Pollux D1
0
Dordrecht D1
Vrijdag 12 november
3
Barendrecht D1
1
Westland D1
4
Berkel-Rodenrijs D1
0
Roomburg D1
1
Dopie D1
2
Gouda D1
0
Groen-Geel D1
1
Dordrecht D1
2
IJssel D1
5
Etten-Leur D1
1
Kieviten D1
1
Forescate D1
1
Pelikaan D1
4
Pollux D1
0
Rapid D1
3
HUDITO D1

Wedstrijdschema

D1
Rapid D1
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 517498
Roomburg D1
D1
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 517508
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
D1
Dordrecht D1
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 517512
Pollux D1
D1
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 517517
Locatie: Sportpark Kooikersweg, VLAARDINGEN
D1
Berkel Rodenrijs D1
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 517522
Kieviten D1
D1
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 517528
Locatie: De Schulpweide, WASSENAAR
D1
Ypenburg D1
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 517531
Forescate D1
D1
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 517542
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
IJssel D1
D1
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 517548
Locatie: Sportp. Dorrestein, NIEUWERKERK AD IJSSEL
D1
Dopie D1
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 517553
Pelikaan D1
D1
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 517558
Locatie: Sportp. 'Hulsdonk', ROOSENDAAL

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel D111902279027
2.Berkel-Rodenrijs D1119022817027
3.IJssel D1118214018026
4.Forescate D1118123213025
5.Pollux D1117222612023
6.Dordrecht D1114163024013
7.Roomburg D1114162122013
8.Pelikaan D1114161920013
9.Rapid D111227194108
10.Dopie D11121892607
11.Ypenburg D111218153707
12.Kieviten D111029144102
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs D111004003
2.Etten-Leur D111005203
3.Pollux D111004103
4.HUDITO D111003003
5.Barendrecht D111003103
6.Gouda D111002103
7.Dordrecht D111001003
8.Kieviten D110101102
9.Forescate D110101101
10.Dopie D110011200
11.Groen-Geel D110010100
12.Westland D110011300
13.IJssel D110012500
14.Pelikaan D110011400
15.Rapid D110010300
16.Roomburg D110010400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Dopie D111007103
2.Castricum D111006003
3.Groen-Geel D111002003
4.Hisalis D111002003
5.FIT D110102202
6.Kieviten D110101102
7.Ypenburg D110102201
8.Pijnacker D110101101
9.HDS D110010200
10.Ommoord D110010200
11.Kikkers D110011700
12.Noordwijk D110010600

Teambegeleiders (4)

Spelers (18)

Team resultaten

YpenbGroenBerkePelikRapidPolluForesIJsseDordrDopieRoombKievi
Ypenburg D11 - 33 - 30 - 51 - 41 - 23 - 2
Groen-Geel D13 - 12 - 00 - 11 - 02 - 07 - 0
Berkel-Rodenrijs D12 - 13 - 11 - 03 - 13 - 52 - 0
Pelikaan D10 - 11 - 23 - 03 - 14 - 1
Rapid D14 - 21 - 41 - 43 - 23 - 3
Pollux D14 - 33 - 1 - 2 - 02 - 05 - 0
Forescate D17 - 11 - 23 - 12 - 23 - 06 - 0
IJssel D15 - 07 - 14 - 31 - 03 - 2
Dordrecht D15 - 11 - 22 - 30 - 26 - 1
Dopie D10 - 11 - 23 - 14 - 11 - 6
Roomburg D17 - 01 - 11 - 33 - 03 - 1
Kieviten D12 - 41 - 12 - 33 - 72 - 40 - 0
GroenEttenBerkePelikRapidPolluBarenForesIJsseDordrDopieRoombKieviWestlGoudaHUDIT
Groen-Geel D10 - 1
Etten-Leur D1
Berkel-Rodenrijs D14 - 0
Pelikaan D11 - 4
Rapid D10 - 3
Pollux D1
Barendrecht D13 - 1
Forescate D1
IJssel D12 - 5
Dordrecht D1
Dopie D11 - 2
Roomburg D1
Kieviten D11 - 1
Westland D1
Gouda D1
HUDITO D1
YpenbHisalHDS DFIT DGroenNoordKikkePijnaOmmooCastrDopieKievi
Ypenburg D1
Hisalis D1
HDS D10 - 2
FIT D12 - 2
Groen-Geel D1
Noordwijk D10 - 6
Kikkers D11 - 7
Pijnacker D11 - 1
Ommoord D10 - 2
Castricum D1
Dopie D1
Kieviten D1