Dames 10
5e in poule Zuid-Holland - C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
1
Groen-Geel D10
1
Never Less D1
0
Ommoord D4
0
Schiedam D8
5
Delfshaven D4
0
Rotterdam D5
1
Pollux D3
0
Groen-Geel D12
3
Pollux D4
3
Leonidas D27
3
IJssel D3
3
Voorne D2-O
Zondag 17 maart
1
Leonidas D27
0
Groen-Geel D10
1
Rotterdam D5
0
Ommoord D4
0
Never Less D1
3
Pollux D3
1
Voorne D2-O
0
Delfshaven D4
2
Schiedam D8
3
Pollux D4
0
Groen-Geel D12
3
IJssel D3
Zondag 10 maart
1
Groen-Geel D10
0
Schiedam D8
1
Never Less D1
0
Groen-Geel D12
1
Ommoord D4
1
Voorne D2-O
2
Pollux D4
3
Rotterdam D5
0
Delfshaven D4
9
IJssel D3
1
Pollux D3
1
Leonidas D27
Woensdag 6 maart
2
IJssel D3
0
Ommoord D4
Zondag 3 maart
0
Schiedam D8
4
Pollux D3
1
Rotterdam D5
2
Groen-Geel D10
3
Groen-Geel D12
0
Delfshaven D4
0
Leonidas D27
2
Never Less D1
5
Voorne D2-O
0
Pollux D4
Wedstrijdschema
Pollux D3
D10
Uit
07-04-2024
11:00
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1173219
Locatie: Sportpark Kooikersweg, Vlaardingen
D10
Groen-Geel D12
Thuis
14-04-2024
14:10
Water ABN AMRO
Nr. 1173228
Scheidsrechters: D7
D10
Pollux D4
Thuis
21-04-2024
10:50
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1173231
Scheidsrechters: D8
Ommoord D4
D10
Uit
12-05-2024
13:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1173238
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, Rotterdam
D10
Delfshaven D4
Thuis
26-05-2024
09:00
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 1173244
Scheidsrechters: D12
IJssel D3
D10
Uit
02-06-2024
10:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1173253
Locatie: Sportpark Dorrestein, Nieuwerkerk aan den Ijssel
D10
Voorne D2-O
Thuis
09-06-2024
10:35
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 1173257
Scheidsrechters: D13
Poule stand (5e in poule Zuid-Holland - C)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | IJssel D3 | 15 | 13 | 2 | 0 | 73 | 15 | 0 | 41 |
2. | Voorne D2-O | 15 | 11 | 3 | 1 | 50 | 14 | 0 | 36 |
3. | Never Less D1 | 15 | 9 | 3 | 3 | 39 | 18 | 0 | 30 |
4. | Pollux D3 | 15 | 7 | 1 | 7 | 29 | 23 | 0 | 22 |
5. | Groen-Geel D12 | 15 | 6 | 3 | 6 | 22 | 23 | 0 | 21 |
6. | Groen-Geel D10 | 15 | 6 | 2 | 7 | 15 | 20 | 0 | 20 |
7. | Rotterdam D5 | 15 | 6 | 2 | 7 | 28 | 38 | 0 | 20 |
8. | Delfshaven D4 | 15 | 4 | 3 | 8 | 16 | 42 | 0 | 15 |
9. | Leonidas D27 | 15 | 3 | 4 | 8 | 15 | 36 | 0 | 13 |
10. | Schiedam D8 | 15 | 3 | 3 | 9 | 20 | 31 | 0 | 12 |
11. | Ommoord D4 | 15 | 2 | 6 | 7 | 17 | 33 | 0 | 12 |
12. | Pollux D4 | 15 | 3 | 2 | 10 | 18 | 49 | 0 | 11 |
Spelers (27)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 14 april
Zondag 21 april
Zondag 26 mei
Zondag 9 juni
Team resultaten
Never | Delfs | Ommoo | Voorn | Schie | Leoni | Pollu | IJsse | Rotte | Pollu | Groen | Groen | |
Never Less D1 | 6 - 1 | 4 - 1 | 3 - 3 | 6 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 2 | |||||
Delfshaven D4 | 1 - 5 | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 9 | 5 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | ||||
Ommoord D4 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 4 | 3 - 3 | 2 - 5 | 1 - 2 | ||||
Voorne D2-O | 1 - 1 | 1 - 0 | 5 - 1 | 4 - 1 | 5 - 0 | 3 - 4 | 4 - 0 | 3 - 1 | ||||
Schiedam D8 | 3 - 2 | 0 - 1 | 2 - 3 | 0 - 5 | 3 - 4 | 0 - 4 | 1 - 1 | 2 - 0 | ||||
Leonidas D27 | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 7 | 2 - 1 | 4 - 2 | 0 - 5 | 1 - 0 | |||||
Pollux D4 | 1 - 3 | 0 - 2 | 0 - 5 | 2 - 1 | 3 - 3 | 2 - 3 | 1 - 2 | |||||
IJssel D3 | 12 - 0 | 2 - 0 | 3 - 3 | 4 - 0 | 8 - 0 | 5 - 1 | 2 - 1 | 5 - 2 | ||||
Rotterdam D5 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 4 | 2 - 1 | 7 - 0 | 2 - 1 | 2 - 3 | 1 - 2 | ||||
Pollux D3 | 0 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 5 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | |||||
Groen-Geel D12 | 1 - 2 | 3 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 3 | 4 - 1 | 1 - 1 | |||||
Groen-Geel D10 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 4 | 2 - 1 | 1 - 2 |