Dames 12

8e in poule Dames senioren reserve 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
1
Alphen D5
8
Roomburg D8
1
HGC D4
0
Groen-Geel D12
Zondag 12 september
2
Roomburg D8
2
Cartouche D4
11
Roomburg D7
1
Alphen D5

Wedstrijdschema

Roomburg D7
D12
Uit
26-09-2021 11:00
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 575064
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
D12
Roomburg D8
Thuis
03-10-2021 09:15
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 560548
Scheidsrechters: D10
Craeyenhout D5
D12
Uit
10-10-2021 16:15
WK veld (Waterveld)
Nr. 560552
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE
D12
Alecto D7
Thuis
24-10-2021 14:10
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 560555
Scheidsrechters: D18
Klein Zwitserland D4
D12
Uit
31-10-2021 00:00
Nr. 576693
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
D12
Forescate D4
Thuis
07-11-2021 15:45
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 560566
Scheidsrechters: D20
D12
Cartouche D4
Thuis
21-11-2021 12:35
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 560577
Scheidsrechters: D11
Alphen D5
D12
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 560579
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN
Leonidas D24
D12
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 560587
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D12
HGC D4
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 560590
D12
Roomburg D7
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 575073
Roomburg D8
D12
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 560604
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
D12
Craeyenhout D5
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 560607
Alecto D7
D12
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 560609
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
D12
Klein Zwitserland D4
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 576702
Forescate D4
D12
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 560625
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
Cartouche D4
D12
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 560630
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
D12
Alphen D5
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 560637

Poule stand (8e in poule Dames senioren reserve 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg D8211010304
2.Cartouche D421106304
3.Leonidas D2421107604
4.HGC D421102104
5.Roomburg D7210116703
6.Alecto D711004103
7.Klein Zwitserland D420202202
8.Groen-Geel D1220111201
9.Forescate D420112501
10.Craeyenhout D510011400
11.Alphen D5200221900

Spelers (22)

Trainingen

wo
20:45
-
22:15
Schapenweide (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 3 oktober
11:00
D10Leonidas D11
Scheidsrechters: D12
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 24 oktober
15:45
D18Groen-Geel D19
Scheidsrechters: D12
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 7 november
14:10
D20Evergreen D2
Scheidsrechters: D12
Wittebrugveld
Zondag 21 november
14:10
D11Victoria D8
Scheidsrechters: D12
Wittebrugveld

Team resultaten

LeideKleinCraeyLeonihdm DAlectRoombRoombHGC DGroenForesCartoAlphe
Leiden D11
Klein Zwitserland D4
Craeyenhout D5
Leonidas D24
hdm D6
Alecto D7
Roomburg D82 - 2
Roomburg D711 - 1
HGC D41 - 0
Groen-Geel D12
Forescate D4
Cartouche D4
Alphen D51 - 8