Dames 13
11e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 21 april
2
Groen-Geel D13
4
Alecto-Augustinus D8
1
Groen-Geel D14
3
Klein Zwitserland D6
1
Leiden D10
2
Roomburg D9
1
Schiedam D9
3
Leonidas D21
2
Cartouche D4
1
Forescate D2-O
Zondag 14 april
1
Roomburg D9
1
Cartouche D4
4
Leiden D10
0
Craeyenhout D4
3
Klein Zwitserland D6
1
Leonidas D25
8
Forescate D2-O
1
Schiedam D9
4
Alecto-Augustinus D8
2
Groen-Geel D14
Zondag 7 april
2
Leonidas D25
0
Alecto-Augustinus D8
0
Groen-Geel D13
5
Forescate D2-O
4
Craeyenhout D4
5
Klein Zwitserland D6
1
Schiedam D9
10
Roomburg D9
1
Cartouche D4
2
Leiden D10
0
Groen-Geel D14
10
Leonidas D21
Wedstrijdschema
Leonidas D21
D13
Uit
24-04-2024
Nr. 1172961
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Klein Zwitserland D6
D13
Uit
12-05-2024
14:00
Veld 6 (Waterveld)
Nr. 1172977
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
D13
Leonidas D25
Thuis
26-05-2024
13:45
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 1172983
Scheidsrechters: D11
Groen-Geel D14
D13
Uit
02-06-2024
14:05
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1172986
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
D13
Craeyenhout D4
Thuis
09-06-2024
09:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1172996
Scheidsrechters: D10
Poule stand (11e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leonidas D21 | 17 | 16 | 1 | 0 | 79 | 19 | 0 | 49 |
2. | Roomburg D9 | 18 | 13 | 3 | 2 | 63 | 15 | 0 | 42 |
3. | Forescate D2-O | 18 | 12 | 1 | 5 | 70 | 23 | 0 | 37 |
4. | Klein Zwitserland D6 | 18 | 12 | 1 | 5 | 59 | 31 | 0 | 37 |
5. | Leiden D10 | 18 | 12 | 0 | 6 | 46 | 22 | 0 | 36 |
6. | Cartouche D4 | 18 | 6 | 3 | 9 | 29 | 28 | 0 | 21 |
7. | Alecto-Augustinus D8 | 18 | 6 | 3 | 9 | 33 | 63 | 3 | 18 |
8. | Craeyenhout D4 | 17 | 5 | 2 | 10 | 23 | 42 | 0 | 17 |
9. | Leonidas D25 | 17 | 4 | 3 | 10 | 21 | 50 | 0 | 15 |
10. | Schiedam D9 | 18 | 4 | 2 | 12 | 26 | 65 | 3 | 11 |
11. | Groen-Geel D14 | 18 | 3 | 2 | 13 | 14 | 59 | 0 | 11 |
12. | Groen-Geel D13 | 17 | 2 | 1 | 14 | 12 | 58 | 0 | 7 |
Spelers (21)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Schie | Leoni | Alect | Leoni | Roomb | Leide | Klein | Groen | Groen | Fores | Craey | Carto | |
Schiedam D9 | 1 - 3 | 3 - 2 | 1 - 3 | 1 - 10 | 1 - 5 | 3 - 1 | 1 - 7 | 0 - 2 | 1 - 1 | |||
Leonidas D25 | 2 - 0 | 1 - 5 | 0 - 7 | 0 - 1 | 2 - 6 | 2 - 3 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | |||
Alecto-Augustinus D8 | 4 - 0 | 0 - 8 | 0 - 6 | 3 - 3 | 4 - 2 | 3 - 0 | 2 - 7 | 3 - 2 | 1 - 6 | |||
Leonidas D21 | 4 - 1 | 6 - 1 | 3 - 3 | 6 - 1 | 3 - 2 | 6 - 0 | 4 - 3 | 6 - 2 | ||||
Roomburg D9 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 4 - 0 | 5 - 0 | 1 - 1 | ||||
Leiden D10 | 4 - 2 | 2 - 0 | 10 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | 4 - 0 | 2 - 0 | |||
Klein Zwitserland D6 | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 0 | 6 - 0 | 3 - 2 | 8 - 0 | |||
Groen-Geel D14 | 1 - 3 | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 10 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 0 - 6 | 0 - 2 | 2 - 1 | ||
Groen-Geel D13 | 1 - 4 | 2 - 4 | 0 - 4 | 0 - 9 | 2 - 4 | 0 - 6 | 2 - 0 | 0 - 5 | 0 - 0 | |||
Forescate D2-O | 8 - 1 | 6 - 0 | 4 - 1 | 1 - 2 | 5 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 1 - 1 | 4 - 0 | |||
Craeyenhout D4 | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 4 | 1 - 3 | 4 - 5 | 3 - 0 | 2 - 0 | ||||
Cartouche D4 | 7 - 1 | 3 - 4 | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 |