Dames 13
11e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
5
Roomburg D9
0
Groen-Geel D13
6
Leonidas D21
1
Leonidas D25
4
Leiden D10
2
Schiedam D9
3
Forescate D2-O
2
Groen-Geel D14
3
Alecto-Augustinus D8
3
Klein Zwitserland D6
2
Cartouche D4
0
Craeyenhout D4
Zondag 17 maart
0
Groen-Geel D14
1
Roomburg D9
2
Groen-Geel D13
4
Leiden D10
2
Leonidas D25
1
Forescate D2-O
1
Schiedam D9
1
Cartouche D4
1
Klein Zwitserland D6
3
Leonidas D21
1
Craeyenhout D4
2
Alecto-Augustinus D8
Zondag 10 maart
5
Forescate D2-O
1
Klein Zwitserland D6
2
Roomburg D9
2
Leonidas D25
1
Cartouche D4
0
Groen-Geel D13
4
Leiden D10
0
Groen-Geel D14
3
Leonidas D21
3
Alecto-Augustinus D8
0
Schiedam D9
2
Craeyenhout D4
Zondag 3 maart
2
Alecto-Augustinus D8
7
Forescate D2-O
1
Klein Zwitserland D6
3
Roomburg D9
2
Groen-Geel D14
1
Cartouche D4
0
Craeyenhout D4
2
Leonidas D21
0
Leonidas D25
1
Leiden D10
1
Groen-Geel D13
4
Schiedam D9
Wedstrijdschema
D13
Forescate D2-O
Thuis
07-04-2024
16:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1172957
Scheidsrechters: D1
Leonidas D21
D13
Uit
14-04-2024
Nr. 1172961
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
D13
Alecto D8
Thuis
21-04-2024
17:15
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 1172970
Scheidsrechters: D14
Klein Zwitserland D6
D13
Uit
12-05-2024
Nr. 1172977
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
D13
Leonidas D25
Thuis
26-05-2024
13:45
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 1172983
Scheidsrechters: D11
Groen-Geel D14
D13
Uit
02-06-2024
14:05
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1172986
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
D13
Craeyenhout D4
Thuis
09-06-2024
09:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1172996
Scheidsrechters: D10
Poule stand (11e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leonidas D21 | 15 | 14 | 1 | 0 | 66 | 18 | 0 | 43 |
2. | Roomburg D9 | 15 | 11 | 2 | 2 | 50 | 12 | 0 | 35 |
3. | Forescate D2-O | 15 | 10 | 1 | 4 | 56 | 20 | 0 | 31 |
4. | Leiden D10 | 15 | 10 | 0 | 5 | 39 | 19 | 0 | 30 |
5. | Klein Zwitserland D6 | 15 | 9 | 1 | 5 | 48 | 25 | 0 | 28 |
6. | Cartouche D4 | 15 | 5 | 2 | 8 | 25 | 24 | 0 | 17 |
7. | Craeyenhout D4 | 15 | 5 | 2 | 8 | 19 | 33 | 0 | 17 |
8. | Alecto-Augustinus D8 | 15 | 4 | 3 | 8 | 25 | 57 | 3 | 12 |
9. | Leonidas D25 | 15 | 3 | 3 | 9 | 18 | 47 | 0 | 12 |
10. | Schiedam D9 | 15 | 4 | 2 | 9 | 23 | 44 | 3 | 11 |
11. | Groen-Geel D14 | 15 | 3 | 2 | 10 | 11 | 42 | 0 | 11 |
12. | Groen-Geel D13 | 15 | 2 | 1 | 12 | 10 | 49 | 0 | 7 |
Spelers (21)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Schie | Leoni | Alect | Leoni | Roomb | Leide | Klein | Groen | Groen | Fores | Craey | Carto | |
Schiedam D9 | 1 - 3 | 3 - 2 | 1 - 5 | 3 - 1 | 1 - 7 | 0 - 2 | 1 - 1 | |||||
Leonidas D25 | 1 - 5 | 0 - 7 | 0 - 1 | 2 - 6 | 2 - 3 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | ||||
Alecto-Augustinus D8 | 4 - 0 | 0 - 8 | 0 - 6 | 3 - 3 | 3 - 0 | 2 - 7 | 3 - 2 | 1 - 6 | ||||
Leonidas D21 | 4 - 1 | 6 - 1 | 3 - 3 | 6 - 1 | 3 - 2 | 6 - 0 | 4 - 3 | 6 - 2 | ||||
Roomburg D9 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 4 - 0 | 5 - 0 | |||||
Leiden D10 | 4 - 2 | 2 - 0 | 10 - 0 | 4 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | 2 - 0 | |||||
Klein Zwitserland D6 | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 0 | 6 - 0 | 3 - 2 | 8 - 0 | ||||
Groen-Geel D14 | 1 - 3 | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 6 | 0 - 2 | 2 - 1 | ||||
Groen-Geel D13 | 1 - 4 | 0 - 4 | 0 - 9 | 2 - 4 | 0 - 6 | 2 - 0 | 0 - 0 | |||||
Forescate D2-O | 6 - 0 | 4 - 1 | 1 - 2 | 5 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 1 - 1 | 4 - 0 | ||||
Craeyenhout D4 | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 4 | 1 - 3 | 3 - 0 | 2 - 0 | |||||
Cartouche D4 | 7 - 1 | 3 - 4 | 3 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 |