Dames 14

10e in poule Dames senioren reserve 4e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 10 oktober
2
Roomburg D9
0
IJssel D3
5
Leonidas D23
0
Ommoord D3
0
Souburgh D2-O
2
Leonidas D22
3
Capelle D2-O
3
Dordrecht D4
3
Victoria D13
6
Groen-Geel D14
Zondag 3 oktober
4
Leonidas D22
0
Victoria D13
3
Leonidas D23
2
Roomburg D9
0
Groen-Geel D14
2
Capelle D2-O
0
IJssel D3
0
Souburgh D2-O
Zondag 26 september
2
Leonidas D27
1
Dordrecht D4
1
Roomburg D9
3
Ommoord D3
2
Souburgh D2-O
5
Leonidas D23
2
Victoria D13
3
IJssel D3
2
Capelle D2-O
1
Leonidas D22

Wedstrijdschema

D14
Souburgh D2
Thuis
24-10-2021 11:00
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 567136
Scheidsrechters: D17
Roomburg D9
D14
Uit
31-10-2021 10:45
2 Heineken 0.0-veld (Waterveld)
Nr. 567142
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
D14
Leonidas D23
Thuis
07-11-2021 09:25
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 567146
Scheidsrechters: D17
IJssel D3
D14
Uit
14-11-2021 15:00
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 567150
Locatie: Sportp. Dorrestein, NIEUWERKERK AD IJSSEL
D14
Leonidas D22
Thuis
21-11-2021 11:00
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 567157
Scheidsrechters: D13
Ommoord D3
D14
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 567162
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, ROTTERDAM
D14
Dordrecht D4
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 567166
Leonidas D27
D14
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 567172
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
Capelle D2
D14
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 567179
Locatie: Sportp. 'Schenkel', CAPELLE AAN DEN IJSSEL
D14
Victoria D13
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 567187
Souburgh D2
D14
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 567193
Locatie: Sportp. 'Souburgh', ALBLASSERDAM
D14
Roomburg D9
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 567197
Leonidas D23
D14
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 567202
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D14
IJssel D3
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 567207
Leonidas D22
D14
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 567211
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D14
Ommoord D3
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 567216

Poule stand (10e in poule Dames senioren reserve 4e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas D235500266015
2.Capelle D2-O53111110010
3.Roomburg D9530217809
4.Leonidas D27430115609
5.Leonidas D22430110409
6.Ommoord D35203101706
7.Dordrecht D4411291004
8.IJssel D341125704
9.Souburgh D2-O511391204
10.Groen-Geel D14410371503
11.Victoria D13500563000

Spelers (19)

Trainingen

di
20:45
-
22:15
Gele Weide (Semiveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 24 oktober
12:35
D17Delfshaven D3
Scheidsrechters: D14, COTD
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 7 november
11:00
D17Alecto D10
Scheidsrechters: D14
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 21 november
09:25
D13Pollux D3
Scheidsrechters: D14
Schapenweide (Zandveld)

Team resultaten

DordrCapelSoubuLeoniLeoniLeoniVictoOmmooIJsseRoombGroen
Dordrecht D44 - 1
Capelle D2-O3 - 31 - 42 - 1
Souburgh D2-O2 - 50 - 2
Leonidas D272 - 1
Leonidas D235 - 03 - 2
Leonidas D224 - 0
Victoria D132 - 33 - 6
Ommoord D34 - 1
IJssel D32 - 30 - 0
Roomburg D98 - 01 - 32 - 0
Groen-Geel D140 - 2