Dames 14

7e in poule Dames senioren reserve Res. 4e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 8 maart
0
Cartouche D4
1
Leonidas D26
4
Derby D3
1
Ommoord D4
3
Zoetermeer D4
5
Pijnacker D4
2
Groen-Geel D14
0
Leonidas D27
2
HUDITO D7
2
Roomburg D11

Wedstrijdschema

Derby
D14
Uit
05-04-2020 16:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 232913
AFGELAST,
D14
HDM
Thuis
19-04-2020
Nr. 273215
AFGELAST,
Hudito D7
D14
Uit
10-05-2020
Nr. 232926
D14
Zoetermeer D4
Thuis
17-05-2020 14:10
Zandveld Europcarveld
Nr. 232932
Pijnacker D4
D14
Uit
24-05-2020 12:45
Ruseler Veld (Zandveld)
Nr. 232941
D14
Roomburg D11
Thuis
07-06-2020 12:35
Zandveld Europcarveld
Nr. 232944
Pollux D3
D14
Uit
14-06-2020
Nr. 232952

Poule stand (7e in poule Dames senioren reserve Res. 4e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas D261211104811034
2.Pijnacker D41210025210030
3.Cartouche D4128134616025
4.Derby D3126423919022
5.Leonidas D27126243023020
6.Pollux D3126152318019
7.Groen-Geel D14124081329012
8.hdm D6124082047012
9.Roomburg D11123272751011
10.Zoetermeer D4123182956010
11.Ommoord D412309213909
12.HUDITO D712129154405

Spelers (17)

Team resultaten

RoombOmmooPijnaLeoniLeoniVictohdm DZoetePolluHUDITGroenDerbyCarto
Roomburg D113 - 20 - 139 - 23 - 0
Ommoord D41 - 61 - 50 - 17 - 13 - 12 - 5
Pijnacker D40 - 25 - 19 - 02 - 13 - 0
Leonidas D273 - 02 - 14 - 34 - 14 - 0
Leonidas D268 - 04 - 14 - 04 - 23 - 35 - 4
Victoria D13
hdm D65 - 43 - 03 - 23 - 50 - 11 - 4
Zoetermeer D45 - 53 - 43 - 54 - 32 - 02 - 5
Pollux D31 - 00 - 27 - 05 - 10 - 4
HUDITO D72 - 20 - 30 - 65 - 10 - 22 - 20 - 3
Groen-Geel D140 - 22 - 00 - 41 - 23 - 20 - 40 - 3
Derby D36 - 04 - 10 - 32 - 26 - 11 - 1
Cartouche D45 - 14 - 03 - 30 - 110 - 07 - 13 - 2