Dames 15

6e in poule Dames senioren reserve Lentecompetitie Reserve 5e klasse A
7e in poule Dames senioren reserve herfstcompetitie Res. 5e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 8 maart
13
Alecto/Augustinus D9
0
Groen-Geel D19
1
Rotterdam D8
5
Feijenoord D2
2
Groen-Geel D18
0
Groen-Geel D17

Wedstrijdschema

Thuis
05-04-2020 12:35
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 395135
AFGELAST,
Victoria
D15
Uit
19-04-2020
Nr. 395144
AFGELAST,
D15
Leonidas D28
Thuis
10-05-2020 14:10
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 395147
Feijenoord D2
D15
Uit
17-05-2020 14:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 395151
D15
Rotterdam D8
Thuis
24-05-2020 14:10
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 395158
Scheidsrechters: D17
Schiedam D12
D15
Uit
07-06-2020
Nr. 395168
Thuis
14-06-2020 14:10
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 395169

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto/Augustinus D9110013003
2.Feijenoord D211005103
3.Schiedam D1211004003
4.Victoria D1211004103
5.Hoeksche Waard D2 (O)11003103
6.Groen-Geel D1811002003
7.Groen-Geel D1510011300
8.Groen-Geel D1710010200
9.Groen-Geel D1610011400
10.Rotterdam D810011500
11.Leonidas D2810010400
12.Groen-Geel D19100101300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Feijenoord D211920458029
2.Hoeksche Waard D2 (O)117223618023
3.Victoria D1211650279023
4.Alecto/Augustinus D9116323313021
5.Schiedam D12115512814020
6.Leonidas D28116142614019
7.Groen-Geel D15114253016014
8.Groen-Geel D18114163319013
9.Groen-Geel D17113352523012
10.Rotterdam D811218183707
11.Groen-Geel D1611119102704
12.Groen-Geel D19110011011300

Spelers (22)

Fluit dienst

Zondag 24 mei
12:35
D18Hoeksche Waard D2
Scheidsrechters: D15
Schapenweide (Zandveld)

Team resultaten

AlectSchieFeijeLeoniVictoRotteHoeksGroenGroenGroenGroenGroen
Alecto/Augustinus D913 - 0
Schiedam D12
Feijenoord D2
Leonidas D28
Victoria D12
Rotterdam D81 - 5
Hoeksche Waard D2 (O)
Groen-Geel D17
Groen-Geel D16
Groen-Geel D15
Groen-Geel D19
Groen-Geel D182 - 0
AlectSchieSchieFeijeLeoniVictohdm DRotteRotteHoeksGroenGroenGroenGroenGroen
Alecto/Augustinus D91 - 11 - 22 - 23 - 010 - 0
Schiedam D121 - 11 - 12 - 24 - 4
Schiedam D11
Feijenoord D23 - 02 - 02 - 23 - 116 - 06 - 2
Leonidas D283 - 40 - 29 - 03 - 2
Victoria D122 - 12 - 21 - 13 - 0
hdm D6
Rotterdam D80 - 31 - 72 - 08 - 0
Rotterdam D7
Hoeksche Waard D2 (O)2 - 11 - 43 - 16 - 32 - 0
Groen-Geel D170 - 47 - 22 - 1
Groen-Geel D161 - 10 - 30 - 40 - 3
Groen-Geel D150 - 11 - 04 - 01 - 2
Groen-Geel D190 - 100 - 100 - 140 - 15
Groen-Geel D182 - 30 - 21 - 36 - 0