Dames 16
6e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
0
Roomburg D11
5
Delfshaven D5
3
Craeyenhout D5
2
Alecto-Augustinus D9
0
Groen-Geel D17
3
Leonidas D29
2
Groen-Geel D18
0
Groen-Geel D15
3
Voorne D3
0
Klein Zwitserland D8
1
Groen-Geel D16
4
Leonidas D28
Zondag 17 maart
4
Delfshaven D5
0
Groen-Geel D17
5
Leonidas D28
0
Voorne D3
4
Leonidas D29
1
Groen-Geel D16
0
Groen-Geel D15
9
Craeyenhout D5
1
Klein Zwitserland D8
0
Groen-Geel D18
4
Alecto-Augustinus D9
0
Roomburg D11
Maandag 11 maart
1
Groen-Geel D17
3
Alecto-Augustinus D9
Zondag 10 maart
0
Klein Zwitserland D8
5
Craeyenhout D5
1
Groen-Geel D18
1
Voorne D3
1
Leonidas D29
10
Leonidas D28
0
Roomburg D11
6
Groen-Geel D15
Maandag 4 maart
0
Groen-Geel D16
3
Delfshaven D5
Zondag 3 maart
1
Alecto-Augustinus D9
0
Groen-Geel D16
16
Leonidas D28
1
Groen-Geel D18
1
Voorne D3
5
Craeyenhout D5
4
Klein Zwitserland D8
0
Roomburg D11
2
Delfshaven D5
0
Leonidas D29
0
Groen-Geel D15
2
Groen-Geel D17
Wedstrijdschema
D16
Groen-Geel D17
Thuis
07-04-2024
14:05
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1173468
Scheidsrechters: D14
Roomburg D11
D16
Uit
14-04-2024
09:15
2 Heineken 0.0-veld (Waterveld)
Nr. 1173475
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
D16
Craeyenhout D5
Thuis
21-04-2024
12:30
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 1173479
Scheidsrechters: D17
Groen-Geel D18
D16
Uit
12-05-2024
08:50
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1173483
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
D16
Voorne D3
Thuis
26-05-2024
15:20
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 1281373
Scheidsrechters: D17
Klein Zwitserland D8
D16
Uit
02-06-2024
Nr. 1173496
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
D16
Groen-Geel D15
Thuis
09-06-2024
14:30
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1211102
Scheidsrechters: D17
Poule stand (6e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leonidas D28 | 14 | 13 | 0 | 1 | 92 | 13 | 0 | 39 |
2. | Craeyenhout D5 | 13 | 11 | 1 | 1 | 55 | 11 | 0 | 34 |
3. | Delfshaven D5 | 14 | 10 | 1 | 3 | 58 | 13 | 0 | 31 |
4. | Alecto-Augustinus D9 | 14 | 9 | 1 | 4 | 42 | 11 | 0 | 28 |
5. | Leonidas D29 | 14 | 6 | 3 | 5 | 46 | 33 | 0 | 21 |
6. | Groen-Geel D16 | 14 | 6 | 2 | 6 | 35 | 22 | 0 | 20 |
7. | Klein Zwitserland D8 | 13 | 5 | 2 | 6 | 24 | 22 | 0 | 17 |
8. | Groen-Geel D17 | 13 | 4 | 0 | 9 | 21 | 35 | 0 | 12 |
9. | Groen-Geel D18 | 13 | 2 | 1 | 10 | 7 | 99 | 0 | 7 |
10. | Voorne D3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 11 | 0 | 4 |
11. | Groen-Geel D15 | 9 | 1 | 0 | 8 | 7 | 55 | 0 | 3 |
12. | Roomburg D11 | 13 | 0 | 0 | 13 | 0 | 67 | 0 | 0 |
Spelers (23)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 7 april
Zondag 21 april
Zondag 26 mei
Zondag 9 juni
Team resultaten
Voorn | Delfs | Roomb | Alect | Craey | Leoni | Leoni | Klein | Groen | Groen | Groen | Groen | |
Voorne D3 | - | - | 1 - 5 | - | 3 - 0 | - | - | - | ||||
Delfshaven D5 | 8 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 4 - 0 | 0 - 3 | 15 - 0 | |||||
Roomburg D11 | 0 - 5 | 0 - 4 | 0 - 7 | 0 - 10 | 0 - 3 | 0 - 6 | 0 - 1 | |||||
Alecto-Augustinus D9 | - | 4 - 0 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 0 | 7 - 0 | ||||
Craeyenhout D5 | - | 4 - 1 | 2 - 0 | 3 - 2 | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | - | ||||
Leonidas D29 | - | 1 - 2 | 1 - 4 | 1 - 10 | 5 - 1 | 4 - 1 | 5 - 1 | |||||
Leonidas D28 | 5 - 0 | 5 - 2 | 10 - 0 | 7 - 1 | 5 - 2 | 3 - 1 | 16 - 1 | |||||
Klein Zwitserland D8 | - | 4 - 0 | 0 - 4 | 0 - 5 | 1 - 1 | 0 - 4 | 2 - 0 | 1 - 0 | ||||
Groen-Geel D17 | - | 0 - 3 | 1 - 3 | 0 - 4 | 0 - 3 | 3 - 2 | - | |||||
Groen-Geel D16 | 0 - 3 | 3 - 0 | 2 - 0 | 3 - 3 | 1 - 4 | 2 - 0 | 8 - 0 | |||||
Groen-Geel D15 | 0 - 12 | - | 0 - 9 | 0 - 10 | - | 0 - 2 | 0 - 8 | - | ||||
Groen-Geel D18 | 1 - 1 | 0 - 8 | 0 - 12 | 0 - 13 | 0 - 10 | 1 - 6 | 1 - 9 | 2 - 0 |