Dames 17

2e in poule Dames senioren reserve 5e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
10
Leonidas D28
1
Alecto-Augustinus D10
4
Delfshaven D3
1
Evergreen D2
Zondag 12 september
0
Groen-Geel D19
5
Leonidas D28

Wedstrijdschema

Evergreen D2
D17
Uit
26-09-2021 16:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 575130
Locatie: Sportp. Schweitzerdreef, MAASSLUIS
Thuis
03-10-2021 14:10
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575137
Scheidsrechters: D14
Uit
10-10-2021 15:45
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575141
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
D17
Delfshaven D3
Thuis
24-10-2021 12:35
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575144
Scheidsrechters: D14, COTD
Leonidas D28
D17
Uit
31-10-2021 00:00
Nr. 575149
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D17
Alecto D10
Thuis
07-11-2021 11:00
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575153
Scheidsrechters: D14
Uit
14-11-2021 15:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 575156
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
D17
Evergreen D2
Thuis
21-11-2021 11:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 575160
Scheidsrechters: D15
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 575165
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 575167
Delfshaven D3
D17
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 575170
Locatie: Sportpark Blijdorp, ROTTERDAM
D17
Leonidas D28
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 575175
Alecto D10
D17
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 575176
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 575183
Evergreen D2
D17
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 575186
Locatie: Sportp. Schweitzerdreef, MAASSLUIS
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 575190
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 575198
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
D17
Delfshaven D3
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 575199
Leonidas D28
D17
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 575205
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM

Poule stand (2e in poule Dames senioren reserve 5e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas D28220015106
2.Groen-Geel D1822004106
3.Evergreen D221018403
4.Delfshaven D321015403
5.Groen-Geel D1720112301
6.Groen-Geel D1920110501
7.Groen-Geel D2020110701
8.Alecto-Augustinus D10201131201

Spelers (25)

Trainingen

wo
19:15
-
20:45
Schapenweide (Zandveld) (B)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 3 oktober
15:45
D16Leonidas D21
Scheidsrechters: D17
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 24 oktober
11:00
D14Souburgh D2
Scheidsrechters: D17
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 7 november
09:25
D14Leonidas D23
Scheidsrechters: D17
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 21 november
09:25
D15Hudito D7
Scheidsrechters: D17
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

HGC DDelfsGroenAlectLeoniRotteGroenGroenGroenEverg
HGC D5
Delfshaven D34 - 1
Groen-Geel D20
Alecto-Augustinus D10
Leonidas D2810 - 1
Rotterdam D7
Groen-Geel D17
Groen-Geel D190 - 5
Groen-Geel D18
Evergreen D2