Dames 18

1e in poule Zuid-Holland - Poule A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Woensdag 30 november
4
Rotterdam D7
2
Wateringse veld D3
Zondag 27 november
6
Groen-Geel D18
1
Leonidas D30
0
Groen-Geel D21
7
Groen-Geel D19
1
Alphen D5
7
Groen-Geel D17
Zondag 20 november
0
Groen-Geel D17
2
Groen-Geel D18
1
Groen-Geel D19
0
Groen-Geel D20
2
Leonidas D30
9
Rotterdam D7
8
Wateringse veld D3
0
Groen-Geel D21
Zondag 13 november
0
Rotterdam D7
1
Groen-Geel D18
1
Klein Zwitserland D7
2
Groen-Geel D19
0
Groen-Geel D21
6
Leonidas D30
2
Groen-Geel D20
2
Wateringse veld D3

Wedstrijdschema

D18
Alphen D5
Thuis
12-03-2023
Nr. 934467
Wateringse veld D3
D18
Uit
19-03-2023
Nr. 934472
Locatie: Wateringse Veld, 's-gravenhage
D18
Klein Zwitserland D7
Thuis
26-03-2023
Nr. 934477
Uit
02-04-2023
Nr. 934481
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
Thuis
16-04-2023
Nr. 934487
Thuis
14-05-2023
Nr. 934497
D18
Rotterdam D7
Thuis
04-06-2023
Nr. 934507
Thuis
11-06-2023
Nr. 934512
Leonidas D30
D18
Uit
18-06-2023
Nr. 934517
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam

Poule stand (1e in poule Zuid-Holland - Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel D189900461027
2.Rotterdam D79801656024
3.Wateringse veld D396123112019
4.Groen-Geel D1795133510016
5.Leonidas D3094051626012
6.Groen-Geel D1994051525012
7.Groen-Geel D2093331224012
8.Alphen D5921683607
9.Klein Zwitserland D7910853403
10.Groen-Geel D21900926100

Spelers (21)

Team resultaten

KleinWaterGroenGroenLeoniRotteGroenGroenGroenAlphe
Klein Zwitserland D73 - 20 - 21 - 20 - 90 - 5
Wateringse veld D33 - 08 - 05 - 14 - 1
Groen-Geel D210 - 50 - 60 - 70 - 110 - 1
Groen-Geel D203 - 12 - 20 - 140 - 00 - 5
Leonidas D301 - 22 - 91 - 02 - 1
Rotterdam D72 - 04 - 28 - 02 - 10 - 1
Groen-Geel D176 - 012 - 03 - 05 - 10 - 2
Groen-Geel D191 - 21 - 00 - 133 - 0
Groen-Geel D183 - 06 - 13 - 0
Alphen D50 - 50 - 00 - 131 - 70 - 6