Dames 2

7e in poule Dames senioren reserve Overgangsklasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 12 september
2
Alliance D2-O
1
Rotterdam D2-O
4
HBS D2-O
3
AMVJ D2-O
2
Ring Pass Delft D2
0
Leonidas D3

Wedstrijdschema

D2
Craeyenhout D2
Thuis
19-09-2021 11:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 511075
Scheidsrechters: D5
Ring Pass D2
D2
Uit
26-09-2021 10:45
Ruitenburg veld (Waterveld)
Nr. 511085
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT
D2
Almere D2
Thuis
03-10-2021 14:30
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 511086
Scheidsrechters: D1
Alliance D2
D2
Uit
10-10-2021 00:00
Nr. 511091
Locatie: Sportparklaan, HEEMSTEDE
D2
Kampong D3
Thuis
17-10-2021 10:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 511099
Scheidsrechters: D1
Leonidas D3
D2
Uit
31-10-2021 00:00
Nr. 511106
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D2
Pinoke D3
Thuis
07-11-2021 11:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 511112
Scheidsrechters: H4
D2
Rotterdam D2
Thuis
14-11-2021 11:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 511117
Scheidsrechters: D5
AMVJ D2
D2
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 511121
Locatie: Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ), AMSTELVEEN
D2
HBS D2
Thuis
28-11-2021 14:30
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 511127
Scheidsrechters: D1
D2
Alecto D3
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 511134
Craeyenhout D2
D2
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 511142
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE
D2
Ring Pass D2
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 511147
Almere D2
D2
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 511152
Locatie: Sportp. 'Klein Brandt', ALMERE
D2
Alliance D2
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 511159
Kampong D3
D2
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 511166
Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, UTRECHT
D2
Leonidas D3
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 511172
Pinoke D3
D2
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 511178
Locatie: Amsterdamse Bos (Pinoké), AMSTELVEEN
Rotterdam D2
D2
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 511186
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, ROTTERDAM
D2
AMVJ D2
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 511189
HBS D2
D2
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 511196
Locatie: Sportpark 'Bleek en Berg', BLOEMENDAAL

Poule stand (7e in poule Dames senioren reserve Overgangsklasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout D2-O11003003
2.Kampong D311004203
3.Ring Pass Delft D211002003
4.Alecto-Augustinus D311004303
5.HBS D2-O11004303
6.Alliance D2-O11002103
7.Groen-Geel D210013400
8.AMVJ D2-O10013400
9.Rotterdam D2-O10011200
10.Almere D2-O10012400
11.Leonidas D310010200
12.Pinoké D310010300

Team nieuws

Kampioen!

Maandag 13 juni 2016

Dames 2 heeft gisteren gewonnen en promoveert daardoor naar de reserve overgangsklasse!

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (21)

Trainingen

wo
19:15
-
20:45
Groene Weide (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 19 september
12:45
D1Roomburg D1
Scheidsrechters: D2
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 3 oktober
12:45
D1Pollux D1
Scheidsrechters: D2
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 17 oktober
12:45
D1Kieviten D1
Scheidsrechters: D2
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 7 november
12:45
D1Forescate D1
Scheidsrechters: D2
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 14 november
12:45
D1IJssel D1
Scheidsrechters: D2
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 28 november
12:45
D1Pelikaan D1
Scheidsrechters: D2
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

PinokLeoniKampoCraeyAlectAlmerRing GroenRotteAlliaHBS DAMVJ
Pinoké D3
Leonidas D3
Kampong D3
Craeyenhout D2-O
Alecto-Augustinus D3
Almere D2-O
Ring Pass Delft D22 - 0
Groen-Geel D2
Rotterdam D2-O
Alliance D2-O2 - 1
HBS D2-O4 - 3
AMVJ D2-O