Dames 3

8e in poule Dames senioren reserve Reserve 2e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
2
Roomburg D3-O
4
Victoria D3
2
Alphen D2-O
1
Catwijck D2-O
Zondag 13 september
3
Groen-Geel D3-O
0
Cartouche D3
2
Leonidas D7
1
Catwijck D2-O
2
Forescate D2-O
6
Roomburg D3-O
1
Klein Zwitserland D3
1
Alphen D2-O
2
HDS D2-O
1
Alecto D4
7
Victoria D3
1
Craeyenhout D3
Zondag 6 september
6
Roomburg D3-O
1
Groen-Geel D3-O
4
Craeyenhout D3
1
Forescate D2-O
1
Cartouche D3
1
HDS D2-O
1
Catwijck D2-O
3
Klein Zwitserland D3
1
Alecto D4
2
Leonidas D7
1
Alphen D2-O
4
Victoria D3

Wedstrijdschema

Alecto D4
D3
Uit
20-09-2020 11:15
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 467668
D3
HDS D2
Thuis
27-09-2020 16:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 467676
Scheidsrechters: H7
D3
Leonidas D7
Thuis
04-10-2020 09:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 467685
Scheidsrechters: D2
Forescate D2
D3
Uit
11-10-2020
Nr. 467687
D3
Victoria D3
Thuis
25-10-2020 18:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 467695
Klein Zwitserland D3
D3
Uit
01-11-2020
Nr. 467701
D3
Catwijck D2
Thuis
08-11-2020 16:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 467705
Alphen D2
D3
Uit
15-11-2020
Nr. 467709
D3
Craeyenhout D3
Thuis
22-11-2020 09:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 467717
D3
Roomburg D3
Thuis
07-03-2021
Nr. 492169
Cartouche D3
D3
Uit
14-03-2021
Nr. 493555
D3
Alecto D4
Thuis
21-03-2021
Nr. 493562
HDS D2
D3
Uit
28-03-2021
Nr. 493571
Leonidas D7
D3
Uit
11-04-2021
Nr. 493575
D3
Forescate D2
Thuis
18-04-2021
Nr. 493581
Victoria D3
D3
Uit
25-04-2021
Nr. 493587
D3
Klein Zwitserland D3
Thuis
16-05-2021
Nr. 493594
Catwijck D2
D3
Uit
30-05-2021
Nr. 493598
D3
Alphen D2
Thuis
06-06-2021
Nr. 493603
Craeyenhout D3
D3
Uit
13-06-2021
Nr. 493611

Poule stand (8e in poule Dames senioren reserve Reserve 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria D3330015409
2.Leonidas D733005209
3.Roomburg D3-O320114706
4.Craeyenhout D332017906
5.Klein Zwitserland D331115404
6.HDS D2-O31113304
7.Alphen D2-O31114604
8.Groen-Geel D3-O21014603
9.Forescate D2-O310271003
10.Cartouche D330121801
11.Alecto D420022400
12.Catwijck D2-O30033700

Spelers (19)

Trainingen

wo
19:15
-
20:45
Groene Weide (Waterveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 27 september
18:00
H7Hudito H6
Scheidsrechters: D3
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

HDS DVictoRoombLeoniKleinGroenForesCraeyCatwiCartoAlpheAlect
HDS D2-O2 - 1
Victoria D37 - 1
Roomburg D3-O2 - 46 - 1
Leonidas D72 - 1
Klein Zwitserland D31 - 1
Groen-Geel D3-O3 - 0
Forescate D2-O2 - 6
Craeyenhout D34 - 1
Catwijck D2-O1 - 3
Cartouche D31 - 1
Alphen D2-O1 - 42 - 1
Alecto D41 - 2