Dames 5

9e in poule Dames senioren reserve 2e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 10 oktober
3
Schiedam D4
2
Spijkenisse D2-O
0
Dordrecht D2-O
2
Leonidas D10
1
Ommoord D2-O
0
Derby D2-O
Zondag 3 oktober
5
Victoria D6
0
Spijkenisse D2-O
2
Derby D2-O
2
Dordrecht D2-O
1
Rotterdam D4
4
Ommoord D2-O
3
Leonidas D10
0
Schiedam D4
Zondag 26 september
7
Schiedam D4
0
Derby D2-O
5
Dordrecht D2-O
0
Rotterdam D4
1
Spijkenisse D2-O
4
Leonidas D10
1
Ring Pass Delft D5
6
Victoria D6
3
Ommoord D2-O
1
Pijnacker D2-O

Wedstrijdschema

Pijnacker D2
D5
Uit
24-10-2021 10:30
ELLF veld 1 (Semiveld)
Nr. 569307
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', PIJNACKER
D5
Rotterdam D4
Thuis
31-10-2021 12:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 569314
Scheidsrechters: D11
Derby D2
D5
Uit
07-11-2021 16:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 569318
Locatie: Sportp. Bakestein, ZWIJNDRECHT
D5
Leonidas D10
Thuis
14-11-2021 14:30
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 569325
Scheidsrechters: D1, COTD
Spijkenisse D2
D5
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 569335
Locatie: Sportpark Groenewoud, SPIJKENISSE
D5
Schiedam D4
Thuis
28-11-2021 16:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 569337
Scheidsrechters: D9
D5
Dordrecht D2
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 569343
Ommoord D2
D5
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 569351
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, ROTTERDAM
D5
DSHC D4
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 569356
Ring Pass D5
D5
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 569363
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT
Victoria D6
D5
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 569371
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
D5
Pijnacker D2
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 569375
Rotterdam D4
D5
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 569378
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, ROTTERDAM
D5
Derby D2
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 569386
Leonidas D10
D5
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 569392
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D5
Spijkenisse D2
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 569397
Schiedam D4
D5
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 569405
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM

Poule stand (9e in poule Dames senioren reserve 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas D105500153015
2.Ommoord D2-O5500123015
3.Victoria D65401216012
4.Schiedam D45401229012
5.Dordrecht D2-O5212111007
6.Ring Pass Delft D5521281007
7.Pijnacker D2-O5203151106
8.Rotterdam D45203102006
9.Groen-Geel D55113111004
10.Derby D2-O511371404
11.Spijkenisse D2-O500562100
12.DSHC D4500522300

Spelers (19)

Trainingen

wo
21:00
-
22:30
Water ABN AMRO (AB)
Roulatie met H4 en Vets op ABN
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 31 oktober
14:10
D11Leonidas D18
Scheidsrechters: D5
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 14 november
11:00
D2Rotterdam D2
Scheidsrechters: D5
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 28 november
18:00
D9Alecto D6
Scheidsrechters: D5
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

SchiePijnaVictoSpijkRing OmmooLeoniGroenDSHC DordrRotteDerby
Schiedam D43 - 27 - 0
Pijnacker D2-O6 - 2
Victoria D65 - 00 - 2
Spijkenisse D2-O1 - 4
Ring Pass Delft D51 - 6
Ommoord D2-O3 - 12 - 01 - 0
Leonidas D103 - 04 - 2
Groen-Geel D5
DSHC D4
Dordrecht D2-O0 - 25 - 0
Rotterdam D41 - 4
Derby D2-O3 - 02 - 2