Dames 5

2e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 22 september
4
Rotterdam D4
3
Alphen D2 (O)
2
Roomburg D5
4
Catwijck D2 (O)
1
Leonidas D9
5
Westland D3
1
Zoetermeer D3
2
Craeyenhout D4
Dinsdag 17 september
2
Westland D3
4
Victoria D5
Zondag 15 september
7
Westland D3
1
Roomburg D5
2
Ommoord D2 (O)
0
Leonidas D9
4
Alphen D2 (O)
1
Dopie D2 (O)
0
Rotterdam D4
0
Zoetermeer D3
Zondag 8 september
1
Groen-Geel D5
0
Westland D3
4
Victoria D5
1
Rotterdam D4
0
Roomburg D5
4
Ommoord D2 (O)
2
Leonidas D9
2
Craeyenhout D4
1
Zoetermeer D3
2
Alphen D2 (O)
0
Dopie D2 (O)
0
Catwijck D2 (O)

Wedstrijdschema

Alphen (O)
D5
Uit
29-09-2019 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 231236
Roomburg D5
D5
Uit
06-10-2019 17:45
Rabo-veld (Semiveld)
Nr. 231242
D5
Leonidas D9
Thuis
13-10-2019
Nr. 231249
Victoria D5
D5
Uit
27-10-2019
Nr. 231254
D5
Zoetermeer D3
Thuis
03-11-2019
Nr. 231258
Rotterdam D4
D5
Uit
10-11-2019
Nr. 240937
D5
Craeyenhout D4
Thuis
17-11-2019
Nr. 231268
Ommoord (O)
D5
Uit
24-11-2019
Nr. 231273
Westland D3
D5
Uit
08-03-2020
Nr. 231280
D5
Catwijck (O)
Thuis
15-03-2020
Nr. 231282
Dopie (O)
D5
Uit
22-03-2020
Nr. 231288
D5
Alphen (O)
Thuis
29-03-2020
Nr. 231291
D5
Roomburg D5
Thuis
05-04-2020
Nr. 231299
Leonidas D9
D5
Uit
19-04-2020
Nr. 231303
D5
Victoria D5
Thuis
10-05-2020
Nr. 231309
Zoetermeer D3
D5
Uit
17-05-2020
Nr. 231314
D5
Rotterdam D4
Thuis
24-05-2020
Nr. 240945
Craeyenhout D4
D5
Uit
07-06-2020
Nr. 231322
D5
Ommoord (O)
Thuis
14-06-2020
Nr. 231328

Poule stand (2e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria D54310146010
2.Groen-Geel D533005009
3.Westland D3420214706
4.Alphen D2 (O)32019606
5.Ommoord D2 (O)32017406
6.Craeyenhout D431206505
7.Catwijck D2 (O)31114304
8.Rotterdam D431115704
9.Zoetermeer D330122401
10.Leonidas D930123901
11.Dopie D2 (O)30121701
12.Roomburg D5300331500

Team resultaten

ZoeteWestlVictoRoombOmmooLeoniGroenDopieCraeyCatwiAlpheRotte
Zoetermeer D31 - 21 - 2
Westland D32 - 47 - 1
Victoria D54 - 1
Roomburg D50 - 42 - 4
Ommoord D2 (O)2 - 0
Leonidas D91 - 52 - 2
Groen-Geel D51 - 0
Dopie D2 (O)0 - 0
Craeyenhout D4
Catwijck D2 (O)
Alphen D2 (O)4 - 1
Rotterdam D40 - 04 - 3