Dames 5
11e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 21 april
3
Scoop Delft D2-O
2
Groen-Geel D5
1
Leonidas D10
1
Leonidas D8
0
Alecto D4
6
Schiedam D5
2
Ypenburg D2-O
0
Groen-Geel D4
2
Dopie D2-O
1
Roomburg D5
6
Rijswijk D2-O
0
Zoetermeer D4
Zondag 14 april
3
Groen-Geel D4
3
Leonidas D10
4
Leonidas D8
1
Alecto D4
0
Groen-Geel D5
2
Roomburg D5
5
Schiedam D5
2
Rijswijk D2-O
3
Ypenburg D2-O
3
Dopie D2-O
0
Zoetermeer D4
2
Scoop Delft D2-O
Zondag 7 april
1
Roomburg D5
1
Zoetermeer D4
3
Alecto D4
0
Groen-Geel D4
3
Rijswijk D2-O
0
Leonidas D8
0
Scoop Delft D2-O
7
Schiedam D5
0
Leonidas D10
2
Ypenburg D2-O
6
Dopie D2-O
0
Groen-Geel D5
Wedstrijdschema
D5
Rijswijk D2-O
Thuis
12-05-2024
16:25
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1172053
Scheidsrechters: D6
Alecto D4
D5
Uit
26-05-2024
11:00
Chalant ICT Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1172058
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
D5
Leonidas D10
Thuis
02-06-2024
09:05
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1172064
Scheidsrechters: D7
Ypenburg D2-O
D5
Uit
09-06-2024
13:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1172069
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Poule stand (11e in poule Zuid-Holland - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Schiedam D5 | 18 | 18 | 0 | 0 | 105 | 5 | 0 | 54 |
2. | Ypenburg D2-O | 18 | 13 | 2 | 3 | 65 | 21 | 0 | 41 |
3. | Dopie D2-O | 18 | 11 | 3 | 4 | 55 | 28 | 0 | 36 |
4. | Rijswijk D2-O | 18 | 10 | 2 | 6 | 49 | 34 | 3 | 29 |
5. | Leonidas D8 | 18 | 6 | 7 | 5 | 28 | 34 | 0 | 25 |
6. | Roomburg D5 | 18 | 6 | 5 | 7 | 27 | 29 | 0 | 23 |
7. | Leonidas D10 | 18 | 5 | 7 | 6 | 30 | 35 | 0 | 22 |
8. | Scoop Delft D2-O | 18 | 5 | 4 | 9 | 19 | 52 | 0 | 19 |
9. | Zoetermeer D4 | 18 | 5 | 1 | 12 | 23 | 48 | 0 | 16 |
10. | Alecto D4 | 18 | 4 | 3 | 11 | 21 | 52 | 0 | 15 |
11. | Groen-Geel D5 | 18 | 4 | 1 | 13 | 19 | 60 | 0 | 13 |
12. | Groen-Geel D4 | 18 | 2 | 3 | 13 | 19 | 62 | 0 | 9 |
Spelers (19)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Scoop | Schie | Ypenb | Zoete | Rijsw | Roomb | Leoni | Leoni | Groen | Groen | Dopie | Alect | |
Scoop Delft D2-O | 0 - 7 | 1 - 8 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 2 - 4 | 1 - 0 | ||
Schiedam D5 | 8 - 0 | 7 - 0 | 5 - 0 | 5 - 2 | 6 - 0 | 5 - 0 | 9 - 0 | 5 - 1 | 7 - 0 | |||
Ypenburg D2-O | 6 - 0 | 6 - 0 | 6 - 0 | 4 - 2 | 1 - 1 | 5 - 1 | 2 - 0 | 3 - 3 | 6 - 1 | |||
Zoetermeer D4 | 0 - 2 | 0 - 3 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 5 - 1 | 3 - 2 | 4 - 1 | 1 - 4 | |||
Rijswijk D2-O | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 3 | 6 - 0 | 3 - 2 | 3 - 0 | 7 - 1 | 6 - 2 | 2 - 3 | |||
Roomburg D5 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 5 - 2 | 0 - 0 | 5 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | |||
Leonidas D10 | 4 - 0 | 1 - 5 | 0 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | |||
Leonidas D8 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 2 - 2 | 4 - 1 | |||
Groen-Geel D5 | 2 - 0 | 0 - 8 | 1 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 3 | 2 - 1 | |||
Groen-Geel D4 | 1 - 1 | 0 - 11 | 1 - 6 | 0 - 3 | 1 - 0 | 3 - 3 | 3 - 1 | 1 - 2 | ||||
Dopie D2-O | 1 - 3 | 1 - 0 | 4 - 1 | 4 - 3 | 2 - 1 | 4 - 1 | 6 - 0 | 9 - 1 | 1 - 2 | |||
Alecto D4 | 0 - 6 | 0 - 5 | 1 - 2 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 1 | 3 - 3 | 3 - 0 | 0 - 4 |