Dames 5
9e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
2
Leonidas D8
1
Scoop Delft D2-O
3
Zoetermeer D4
2
Groen-Geel D5
6
Ypenburg D2-O
1
Alecto D4
2
Leonidas D10
1
Dopie D2-O
0
Groen-Geel D4
3
Rijswijk D2-O
6
Schiedam D5
0
Roomburg D5
Zondag 17 maart
0
Groen-Geel D5
8
Schiedam D5
4
Dopie D2-O
1
Zoetermeer D4
1
Alecto D4
1
Leonidas D10
1
Rijswijk D2-O
3
Ypenburg D2-O
1
Scoop Delft D2-O
1
Groen-Geel D4
0
Roomburg D5
0
Leonidas D8
Zondag 10 maart
6
Ypenburg D2-O
0
Scoop Delft D2-O
1
Leonidas D8
1
Groen-Geel D5
5
Schiedam D5
0
Zoetermeer D4
0
Alecto D4
4
Dopie D2-O
0
Leonidas D10
1
Rijswijk D2-O
1
Groen-Geel D4
0
Roomburg D5
Zondag 3 maart
1
Scoop Delft D2-O
1
Leonidas D10
1
Dopie D2-O
3
Schiedam D5
2
Rijswijk D2-O
3
Alecto D4
5
Zoetermeer D4
1
Leonidas D8
1
Roomburg D5
0
Ypenburg D2-O
2
Groen-Geel D5
1
Groen-Geel D4
Wedstrijdschema
Dopie D2-O
D5
Uit
07-04-2024
09:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1172036
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, Delft
D5
Roomburg D5
Thuis
14-04-2024
14:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1172041
Scheidsrechters: D6
Scoop Delft D2-O
D5
Uit
21-04-2024
Nr. 1172047
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, Delft
D5
Rijswijk D2-O
Thuis
12-05-2024
16:25
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1172053
Scheidsrechters: D6
Alecto D4
D5
Uit
26-05-2024
11:00
Chalant ICT Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1172058
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
D5
Leonidas D10
Thuis
02-06-2024
09:05
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1172064
Scheidsrechters: D7
Ypenburg D2-O
D5
Uit
09-06-2024
Nr. 1172069
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Poule stand (9e in poule Zuid-Holland - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Schiedam D5 | 15 | 15 | 0 | 0 | 87 | 3 | 0 | 45 |
2. | Ypenburg D2-O | 15 | 11 | 1 | 3 | 58 | 18 | 0 | 34 |
3. | Dopie D2-O | 15 | 9 | 2 | 4 | 44 | 24 | 0 | 29 |
4. | Rijswijk D2-O | 15 | 8 | 2 | 5 | 38 | 29 | 3 | 23 |
5. | Leonidas D8 | 15 | 5 | 6 | 4 | 23 | 29 | 0 | 21 |
6. | Leonidas D10 | 15 | 5 | 5 | 5 | 26 | 29 | 0 | 20 |
7. | Roomburg D5 | 15 | 5 | 4 | 6 | 23 | 26 | 0 | 19 |
8. | Zoetermeer D4 | 15 | 5 | 0 | 10 | 22 | 39 | 0 | 15 |
9. | Groen-Geel D5 | 15 | 4 | 1 | 10 | 17 | 49 | 0 | 13 |
10. | Scoop Delft D2-O | 15 | 3 | 4 | 8 | 14 | 43 | 0 | 13 |
11. | Alecto D4 | 15 | 3 | 3 | 9 | 17 | 42 | 0 | 12 |
12. | Groen-Geel D4 | 15 | 2 | 2 | 11 | 16 | 54 | 0 | 8 |
Spelers (18)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Scoop | Schie | Ypenb | Zoete | Rijsw | Roomb | Leoni | Leoni | Groen | Groen | Dopie | Alect | |
Scoop Delft D2-O | 1 - 8 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 4 | 1 - 0 | ||||
Schiedam D5 | 8 - 0 | 7 - 0 | 5 - 0 | 6 - 0 | 5 - 0 | 9 - 0 | 5 - 1 | 7 - 0 | ||||
Ypenburg D2-O | 6 - 0 | 6 - 0 | 6 - 0 | 4 - 2 | 1 - 1 | 5 - 1 | 6 - 1 | |||||
Zoetermeer D4 | 0 - 3 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 5 - 1 | 3 - 2 | 4 - 1 | 1 - 4 | ||||
Rijswijk D2-O | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 3 | 3 - 2 | 7 - 1 | 6 - 2 | 2 - 3 | |||||
Roomburg D5 | 0 - 3 | 1 - 0 | 2 - 2 | 5 - 2 | 0 - 0 | 5 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | ||||
Leonidas D10 | 4 - 0 | 1 - 5 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | |||||
Leonidas D8 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 2 - 2 | ||||
Groen-Geel D5 | 2 - 0 | 0 - 8 | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 3 | 2 - 1 | ||||
Groen-Geel D4 | 1 - 1 | 0 - 11 | 1 - 6 | 0 - 3 | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 2 | |||||
Dopie D2-O | 1 - 3 | 1 - 0 | 4 - 1 | 4 - 3 | 4 - 1 | 9 - 1 | 1 - 2 | |||||
Alecto D4 | 0 - 5 | 1 - 2 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 1 | 3 - 3 | 0 - 4 |