Dames 6

Res. 3e klasse Dames senioren reserve Poule A

5e in poule Res. 3e klasse Dames senioren reserve Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 maart
2
Leonidas D11
2
Forescate D4
1
Leonidas D12
2
Ring Pass Delft D6
1
Dordrecht D3
3
Alecto D5
4
Victoria D6
0
Schiedam D8
0
Groen-Geel D6
2
Rotterdam D4
Zondag 17 maart
1
Groen-Geel D6
1
Leonidas D11
1
Rotterdam D4
4
Victoria D6
6
Schiedam D8
0
Dordrecht D3
1
Alecto D5
2
Leonidas D12
6
Pijnacker D2 (O)
2
Forescate D4

Wedstrijdschema

Schiedam D8
D6
Uit
31-03-2019 16:15
Waterveld
Nr. 15287
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM - Barista Italiano koffie – Veld 3
D6
Alecto D5
Thuis
07-04-2019 09:30
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 15341
Scheidsrechters: D4
Ring Pass D6
D6
Uit
14-04-2019 13:00
Semiveld
Nr. 15406
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT - DSW veld
D6
Pijnacker D2
Thuis
05-05-2019
Nr. 15493
Forescate D4
D6
Uit
12-05-2019
Nr. 15596
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
D6
Leiden D5
Thuis
19-05-2019
Nr. 15644
Leonidas D12
D6
Uit
26-05-2019
Nr. 15702
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D6
Dordrecht D3
Thuis
02-06-2019
Nr. 15796

Poule stand (5e in poule Res. 3e klasse Dames senioren reserve Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pijnacker D2 (O)1313006513039
2.Leonidas D12149143625028
3.Ring Pass Delft D6148423719028
4.Leonidas D11148333225027
5.Groen-Geel D6146352627021
6.Victoria D6156274130020
7.Alecto D5156273333020
8.Schiedam D8145362427018
9.Rotterdam D4145272931017
10.Leiden D5134362532015
11.Forescate D4141310143506
12.Dordrecht D314001487300

Fluit dienst

Zondag 7 april
11:00
D4Ring Pass D4
Scheidsrechters: D6
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

AleDorForGroLeiLeoLeoPijRinRotSchVic
Alecto D55 - 12 - 12 - 31 - 23 - 51 - 11 - 5
Dordrecht D31 - 31 - 31 - 52 - 41 - 50 - 50 - 40 - 1
Forescate D40 - 30 - 21 - 31 - 51 - 20 - 11 - 2
Groen-Geel D61 - 11 - 13 - 21 - 10 - 24 - 20 - 3
Leiden D54 - 13 - 02 - 12 - 30 - 12 - 62 - 2
Leonidas D111 - 02 - 23 - 20 - 56 - 45 - 14 - 0
Leonidas D124 - 24 - 12 - 12 - 51 - 23 - 02 - 14 - 3
Pijnacker D213 - 16 - 25 - 04 - 05 - 14 - 11 - 0
Ring Pass Delft D62 - 25 - 14 - 21 - 11 - 12 - 05 - 1
Rotterdam D41 - 47 - 01 - 31 - 11 - 51 - 4
Schiedam D86 - 00 - 03 - 12 - 02 - 53 - 2
Victoria D62 - 39 - 01 - 23 - 31 - 21 - 14 - 0