Dames 6

6e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 22 september
1
Leiden D4
2
Leonidas D11
4
Victoria D6
0
Catwijck D3
2
Rijswijk D3
1
Leonidas D10
0
Alecto D5
4
Schiedam D4
5
Alphen D3
1
HGC D3
Zondag 15 september
2
Schiedam D4
1
Leonidas D10
0
Catwijck D3
3
Rijswijk D3
2
HGC D3
1
Leiden D4
4
Leonidas D11
3
Victoria D6
Zondag 8 september
7
Alphen D3
1
Alecto D5
0
Victoria D6
1
HGC D3
0
Craeyenhout D5
9
Schiedam D4
3
Leiden D4
3
Groen-Geel D6
1
Rijswijk D3
2
Leonidas D11

Wedstrijdschema

D6
Alecto D5
Thuis
29-09-2019 10:40
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 231745
D6
Schiedam D4
Thuis
06-10-2019
Nr. 231753
HGC D3
D6
Uit
13-10-2019
Nr. 231756
D6
Leonidas D11
Thuis
27-10-2019
Nr. 231766
Catwijck D3
D6
Uit
03-11-2019
Nr. 231768
D6
Leonidas D10
Thuis
10-11-2019
Nr. 231777
Rijswijk D3
D6
Uit
17-11-2019
Nr. 231783
D6
Victoria D6
Thuis
24-11-2019
Nr. 231788
D6
Leiden D4
Thuis
08-03-2020
Nr. 231794
Alphen D3
D6
Uit
15-03-2020
Nr. 231801
D6
Craeyenhout D5
Thuis
22-03-2020
Nr. 231806
Alecto D5
D6
Uit
29-03-2020
Nr. 231810
Schiedam D4
D6
Uit
05-04-2020
Nr. 231821
D6
HGC D3
Thuis
19-04-2020
Nr. 231826
Leonidas D11
D6
Uit
10-05-2020
Nr. 231830
D6
Catwijck D3
Thuis
17-05-2020
Nr. 231837
Leonidas D10
D6
Uit
24-05-2020
Nr. 231845
D6
Rijswijk D3
Thuis
07-06-2020
Nr. 231848
Victoria D6
D6
Uit
14-06-2020
Nr. 231856

Poule stand (6e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen D3330016209
2.Schiedam D4330015109
3.Leonidas D1133008509
4.Rijswijk D332016306
5.HGC D332014606
6.Groen-Geel D6311111704
7.Leonidas D1031027403
8.Victoria D631027503
9.Alecto D5310241203
10.Leiden D430125701
11.Catwijck D3300301200
12.Craeyenhout D5300312000

Team resultaten

CraeySchieVictoRijswLeoniLeoniLeideHGC DGroenCatwiAlpheAlect
Craeyenhout D50 - 9
Schiedam D42 - 1
Victoria D60 - 14 - 0
Rijswijk D31 - 22 - 1
Leonidas D114 - 3
Leonidas D10
Leiden D41 - 23 - 3
HGC D32 - 1
Groen-Geel D6
Catwijck D30 - 3
Alphen D35 - 17 - 1
Alecto D50 - 4