Dames 6
9e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Woensdag 17 april
2
Wateringse veld D2-O
4
Schiedam D3
Zondag 14 april
1
Groen-Geel D6
4
Alecto D5
1
Craeyenhout D3
2
Klein Zwitserland D3
0
HDS D2-O
4
Alecto-Augustinus D6
4
Noordwijk D2-O
0
Victoria D5
2
Roomburg D4
4
Alphen D3
Zondag 7 april
1
Schiedam D3
3
Noordwijk D2-O
1
Alecto D5
3
Roomburg D4
1
Klein Zwitserland D3
4
Groen-Geel D6
3
Alecto-Augustinus D6
0
Craeyenhout D3
2
Alphen D3
1
Wateringse veld D2-O
0
Victoria D5
12
HDS D2-O
Zaterdag 30 maart
3
Roomburg D4
1
Victoria D5
Zondag 24 maart
1
Alecto D5
4
Alphen D3
0
HDS D2-O
1
Schiedam D3
1
Noordwijk D2-O
0
Wateringse veld D2-O
2
Craeyenhout D3
0
Victoria D5
2
Groen-Geel D6
9
Alecto-Augustinus D6
2
Roomburg D4
1
Klein Zwitserland D3
Wedstrijdschema
Roomburg D4
D6
Uit
21-04-2024
16:00
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 1171911
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
D6
Alphen D3
Thuis
12-05-2024
18:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1171919
Scheidsrechters: D5
D6
Craeyenhout D3
Thuis
26-05-2024
12:30
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1171923
Scheidsrechters: H9
HDS D2-O
D6
Uit
02-06-2024
Nr. 1171929
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
D6
Noordwijk D2-O
Thuis
09-06-2024
16:25
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1171936
Scheidsrechters: D8
Poule stand (9e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Alecto-Augustinus D6 | 16 | 15 | 1 | 0 | 57 | 13 | 0 | 46 |
2. | Alphen D3 | 16 | 13 | 3 | 0 | 44 | 9 | 0 | 42 |
3. | Noordwijk D2-O | 16 | 10 | 2 | 4 | 43 | 31 | 0 | 32 |
4. | Klein Zwitserland D3 | 16 | 8 | 2 | 6 | 26 | 32 | 0 | 26 |
5. | Roomburg D4 | 16 | 8 | 1 | 7 | 32 | 33 | 0 | 25 |
6. | Schiedam D3 | 16 | 7 | 2 | 7 | 38 | 33 | 0 | 23 |
7. | Wateringse veld D2-O | 16 | 7 | 1 | 8 | 25 | 23 | 0 | 22 |
8. | Alecto D5 | 16 | 4 | 3 | 9 | 30 | 35 | 0 | 15 |
9. | Groen-Geel D6 | 16 | 4 | 1 | 11 | 24 | 53 | 0 | 13 |
10. | HDS D2-O | 16 | 2 | 4 | 10 | 24 | 33 | 0 | 10 |
11. | Craeyenhout D3 | 16 | 1 | 2 | 13 | 13 | 42 | 0 | 5 |
12. | Victoria D5 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 26 | 0 | 3 |
Spelers (17)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Water | Schie | HDS D | Victo | Roomb | Noord | Klein | Groen | Craey | Alphe | Alect | Alect | |
Wateringse veld D2-O | 2 - 4 | 4 - 1 | - | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 0 - 2 | |||
Schiedam D3 | 3 - 1 | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 3 | 4 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | |||
HDS D2-O | 2 - 3 | 0 - 1 | - | 0 - 4 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 4 | |||
Victoria D5 | - | 0 - 12 | - | - | - | 6 - 2 | - | - | 0 - 3 | |||
Roomburg D4 | 4 - 3 | 3 - 1 | 3 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 4 | 0 - 1 | 4 - 3 | ||||
Noordwijk D2-O | 1 - 0 | 6 - 2 | 2 - 1 | 4 - 0 | 5 - 0 | 8 - 4 | 0 - 6 | 2 - 6 | 2 - 1 | |||
Klein Zwitserland D3 | 3 - 3 | 3 - 1 | 3 - 2 | 1 - 4 | 1 - 0 | 0 - 3 | 0 - 2 | 1 - 1 | ||||
Groen-Geel D6 | 2 - 3 | 1 - 4 | 1 - 0 | - | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 9 | 1 - 4 | ||||
Craeyenhout D3 | 0 - 2 | 0 - 4 | 2 - 0 | - | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | 3 - 3 | |||
Alphen D3 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 5 - 0 | 4 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | ||||
Alecto-Augustinus D6 | 2 - 1 | 5 - 0 | - | 5 - 1 | 3 - 1 | 5 - 1 | 3 - 0 | 3 - 2 | ||||
Alecto D5 | 1 - 1 | 2 - 1 | - | 1 - 3 | 2 - 4 | 1 - 2 | 1 - 4 | 2 - 3 |