Dames 8

11e in poule Dames senioren reserve Reserve 3e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 11 oktober
2
Westland D3
2
Rijswijk D4
3
Leonidas D14
0
HUDITO D5
2
Schiedam D6
3
hdm D5
1
Ypenburg D2-O
7
Leiden-Leidse Studs D7
4
DSHC D4
0
Leonidas D15
Zondag 4 oktober
3
Leonidas D15
1
Leonidas D14
2
hdm D5
4
Victoria D8
3
Leiden-Leidse Studs D7
0
Westland D3
Zondag 27 september
0
Ypenburg D2-O
1
Leonidas D15
1
Victoria D8
4
DSHC D4
2
hdm D5
3
Rijswijk D4
1
Schiedam D6
5
Leiden-Leidse Studs D7
0
Westland D3
2
HUDITO D5

Wedstrijdschema

Leonidas
D8
Uit
25-10-2020 12:00
Nr. 468011
AFGELAST,
D8
Hudito
Thuis
01-11-2020 11:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 468016
AFGELAST,
Leiden
D8
Uit
08-11-2020 12:00
Nr. 468022
AFGELAST,
D8
Rijswijk D4
Thuis
15-11-2020 15:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 468027
HDM D5
D8
Uit
22-11-2020
Nr. 468038
Schiedam D6
D8
Uit
07-03-2021
Nr. 492198
D8
Westland D3
Thuis
14-03-2021
Nr. 493845
Ypenburg D2
D8
Uit
21-03-2021 09:20
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 493856
D8
Leonidas D14
Thuis
28-03-2021
Nr. 493857
DSHC D4
D8
Uit
11-04-2021
Nr. 493865
D8
Victoria D8
Thuis
18-04-2021
Nr. 493866
D8
Leonidas D15
Thuis
25-04-2021
Nr. 493876
Hudito D5
D8
Uit
16-05-2021
Nr. 493880
D8
Leiden D7
Thuis
30-05-2021
Nr. 493887
Rijswijk D4
D8
Uit
06-06-2021
Nr. 493892
D8
HDM D5
Thuis
13-06-2021
Nr. 493898

Poule stand (11e in poule Dames senioren reserve Reserve 3e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden-Leidse Studs D76600332018
2.DSHC D46600312018
3.HUDITO D56501169015
4.Leonidas D1464021815012
5.Leonidas D15631299010
6.Victoria D86303121709
7.Schiedam D6511391404
8.Rijswijk D4511351304
9.hdm D56114112104
10.Westland D3611451604
11.Groen-Geel D8602481902
12.Ypenburg D2-O601542401

Spelers (23)

Trainingen

do
19:15
-
20:45
Gele Weide (Semiveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

SchieYpenbRijswhdm DWestlVictoLeoniLeoniLeideHUDITGroenDSHC
Schiedam D62 - 32 - 11 - 5
Ypenburg D2-O0 - 11 - 7
Rijswijk D40 - 40 - 4
hdm D52 - 32 - 43 - 4
Westland D32 - 20 - 22 - 0
Victoria D80 - 21 - 4
Leonidas D151 - 13 - 13 - 1
Leonidas D145 - 23 - 0
Leiden-Leidse Studs D77 - 03 - 07 - 0
HUDITO D51 - 0
Groen-Geel D82 - 2
DSHC D46 - 04 - 06 - 1