Dames 8

Res. 3e klasse Dames senioren reserve Poule C

6e in poule Res. 3e klasse Dames senioren reserve Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 maart
3
Westland D3
0
Groen-Geel D8
4
Spijkenisse D2 (O)
3
Leonidas D17
4
Rijswijk D4
1
Ommoord D3
4
hdm D4
0
Nieuwkoop D2 (O)
1
Leonidas D16
4
Leiden-Leidse Studs D7
1
Pijnacker D3
6
Craeyenhout D3
Zondag 17 maart
2
Pijnacker D3
3
Westland D3
2
Craeyenhout D3
0
Leonidas D16
3
Leiden-Leidse Studs D7
0
hdm D4
2
Nieuwkoop D2 (O)
0
Rijswijk D4
1
Ommoord D3
3
Spijkenisse D2 (O)
1
Leonidas D17
4
Groen-Geel D8

Wedstrijdschema

D8
Spijkenisse D2
Thuis
31-03-2019 09:30
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 15314
Scheidsrechters: D9
Rijswijk D4
D8
Uit
07-04-2019 13:00
Semiveld
Nr. 15371
Locatie: Sportp. Lange Kleiweg , RIJSWIJK - Veld 2
D8
HDM D4
Thuis
14-04-2019
Nr. 15454
Leonidas D16
D8
Uit
05-05-2019
Nr. 15500
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D8
Pijnacker D3
Thuis
12-05-2019
Nr. 15594
Craeyenhout D3
D8
Uit
19-05-2019
Nr. 15633
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE
D8
Leiden D7
Thuis
26-05-2019
Nr. 15722
Nieuwkoop D2
D8
Uit
02-06-2019
Nr. 15755
Locatie: Sportp. 'De Dulen', NIEUWKOOP

Poule stand (6e in poule Res. 3e klasse Dames senioren reserve Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westland D3141400659042
2.hdm D41411034620033
3.Leiden-Leidse Studs D71610154921031
4.Craeyenhout D31510234624329
5.Nieuwkoop D2 (O)148154327025
6.Groen-Geel D8148064427024
7.Leonidas D17146262931020
8.Spijkenisse D2 (O)144373041015
9.Pijnacker D31541102756013
10.Rijswijk D4143011134309
11.Leonidas D16142012126006
12.Ommoord D3141013145903

Fluit dienst

Zondag 31 maart
11:00
D9 D4
Scheidsrechters: D8
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

CraGrohdmLeiLeoLeoNieOmmPijRijSpiWes
Craeyenhout D31 - 83 - 12 - 01 - 14 - 02 - 33 - 2
Groen-Geel D81 - 210 - 03 - 22 - 53 - 14 - 10 - 3
hdm D41 - 42 - 15 - 34 - 08 - 04 - 03 - 11 - 3
Leiden D71 - 13 - 13 - 09 - 03 - 15 - 05 - 1
Leonidas D160 - 40 - 21 - 41 - 31 - 41 - 02 - 3
Leonidas D171 - 43 - 43 - 13 - 13 - 21 - 11 - 5
Nieuwkoop D20 - 21 - 01 - 310 - 32 - 07 - 1
Ommoord D30 - 62 - 42 - 30 - 80 - 11 - 30 - 7
Pijnacker D31 - 60 - 70 - 45 - 24 - 23 - 22 - 3
Rijswijk D40 - 50 - 52 - 10 - 20 - 24 - 11 - 40 - 6
Spijkenisse D22 - 41 - 21 - 24 - 32 - 22 - 33 - 3
Westland D35 - 23 - 03 - 010 - 03 - 05 - 12 - 17 - 1