Dames 8

6e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Schiedam D7
D8
Uit
08-03-2020 11:15
Glasdesign - Veld 5 (Waterveld)
Nr. 231998
D8
Leonidas D14
Thuis
15-03-2020
Nr. 232000
Leiden D6
D8
Uit
22-03-2020
Nr. 232006
D8
Noordwijk D2
Thuis
29-03-2020
Nr. 232012
D8
HDM D4
Thuis
05-04-2020
Nr. 232018
HGC D4
D8
Uit
19-04-2020 12:30
Riverdaleveld (Zandveld)
Nr. 232024
D8
Schiedam D6
Thuis
10-05-2020
Nr. 232031
Leonidas D15
D8
Uit
17-05-2020
Nr. 232038
D8
DSHC D5
Thuis
24-05-2020
Nr. 232041
Nieuwkoop D2
D8
Uit
07-06-2020
Nr. 232050
D8
Roomburg D6
Thuis
14-06-2020
Nr. 232056

Poule stand (6e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm D4111100398033
2.Noordwijk D2 (O)117133018022
3.Nieuwkoop D2 (O)117042116021
4.Schiedam D6116232520020
5.Roomburg D6116143325019
6.Groen-Geel D8116142222019
7.Leonidas D15115151313016
8.Schiedam D7115062017015
9.Leonidas D14115062928015
10.DSHC D5124082824012
11.HGC D4121110106004
12.Leiden D6110110102901

Spelers (22)

Team resultaten

SchieSchieNieuwhdm DRoombNoordLeoniLeoniLeideHGC DGroenDSHC
Schiedam D70 - 20 - 21 - 2
Schiedam D62 - 21 - 23 - 22 - 23 - 1
Nieuwkoop D2 (O)2 - 11 - 22 - 12 - 0
hdm D44 - 07 - 02 - 0
Roomburg D61 - 22 - 42 - 16 - 35 - 2
Noordwijk D2 (O)1 - 23 - 0
Leonidas D151 - 31 - 02 - 01 - 3
Leonidas D141 - 33 - 06 - 07 - 03 - 1
Leiden D61 - 52 - 3
HGC D40 - 52 - 30 - 30 - 8
Groen-Geel D82 - 02 - 01 - 04 - 0
DSHC D51 - 40 - 1