Dames 8
7e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
0
Groen-Geel D7
2
Klein Zwitserland D5
0
HDM D5
3
Groen-Geel D8
4
Cartouche D3
2
Leiden-Quintus D8
1
Rijswijk D3
2
HDM D4
6
HDS D3
2
Kieviten D2-O
7
Leonidas D14
0
Roomburg D6
Zondag 17 maart
1
Leiden-Quintus D8
2
Groen-Geel D7
1
Klein Zwitserland D5
1
Rijswijk D3
3
Groen-Geel D8
1
Cartouche D3
5
Kieviten D2-O
2
HDM D5
3
HDM D4
2
Leonidas D14
0
Roomburg D6
3
HDS D3
Zondag 10 maart
4
Cartouche D3
1
Kieviten D2-O
3
Groen-Geel D8
2
Leiden-Quintus D8
1
HDM D5
2
Roomburg D6
3
Leonidas D14
1
Klein Zwitserland D5
3
Rijswijk D3
0
Groen-Geel D7
1
HDS D3
0
HDM D4
Zondag 3 maart
3
HDM D4
0
HDM D5
0
Klein Zwitserland D5
2
HDS D3
2
Roomburg D6
6
Cartouche D3
4
Kieviten D2-O
3
Groen-Geel D8
1
Leiden-Quintus D8
8
Rijswijk D3
2
Groen-Geel D7
2
Leonidas D14
Wedstrijdschema
D8
HDS D3
Thuis
07-04-2024
10:45
Water ABN AMRO
Nr. 1172296
Scheidsrechters: D9
Leonidas D14
D8
Uit
14-04-2024
10:45
Veld 5 (Zandveld)
Nr. 1172302
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
D8
Rijswijk D3
Thuis
21-04-2024
09:05
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1172309
Scheidsrechters: D10
Uit
12-05-2024
14:05
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1172318
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
D8
Klein Zwitserland D5
Thuis
26-05-2024
18:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1172322
Scheidsrechters: H10
HDM D4
D8
Uit
02-06-2024
Nr. 1172327
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
D8
Roomburg D6
Thuis
09-06-2024
14:35
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 1172335
Scheidsrechters: D6
Poule stand (7e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDS D3 | 15 | 12 | 2 | 1 | 39 | 7 | 0 | 38 |
2. | HDM D4 | 15 | 9 | 3 | 3 | 26 | 12 | 0 | 30 |
3. | Rijswijk D3 | 15 | 9 | 2 | 4 | 39 | 18 | 0 | 29 |
4. | Cartouche D3 | 15 | 9 | 1 | 5 | 39 | 22 | 0 | 28 |
5. | Leonidas D14 | 15 | 8 | 2 | 5 | 34 | 17 | 0 | 26 |
6. | Klein Zwitserland D5 | 15 | 6 | 5 | 4 | 32 | 21 | 0 | 23 |
7. | Groen-Geel D8 | 15 | 5 | 4 | 6 | 22 | 26 | 0 | 19 |
8. | Kieviten D2-O | 15 | 5 | 3 | 7 | 44 | 48 | 0 | 18 |
9. | Groen-Geel D7 | 15 | 5 | 3 | 7 | 29 | 35 | 0 | 18 |
10. | Roomburg D6 | 15 | 3 | 0 | 12 | 14 | 61 | 0 | 9 |
11. | Leiden-Quintus D8 | 15 | 2 | 2 | 11 | 21 | 47 | 0 | 8 |
12. | HDM D5 | 15 | 1 | 5 | 9 | 19 | 44 | 0 | 8 |
Spelers (20)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 7 april
Zondag 21 april
Zondag 26 mei
Zondag 9 juni
Team resultaten
Kievi | HDS D | HDM D | HDM D | Rijsw | Roomb | Leoni | Leide | Klein | Groen | Groen | Carto | |
Kieviten D2-O | 2 - 5 | 5 - 2 | 4 - 2 | 7 - 3 | 2 - 2 | 4 - 3 | 3 - 7 | |||||
HDS D3 | 6 - 2 | 5 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 5 - 0 | 1 - 3 | 2 - 0 | |||||
HDM D5 | 2 - 2 | 3 - 3 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | 5 - 3 | 1 - 2 | |||||
HDM D4 | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | ||||
Rijswijk D3 | 1 - 1 | 1 - 2 | 7 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
Roomburg D6 | 0 - 3 | 5 - 1 | 0 - 5 | 1 - 0 | 1 - 4 | 0 - 1 | 0 - 4 | 2 - 6 | ||||
Leonidas D14 | 3 - 2 | 0 - 2 | 2 - 0 | 7 - 0 | 5 - 0 | 3 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | ||||
Leiden-Quintus D8 | 1 - 7 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 8 | 1 - 3 | 1 - 2 | 0 - 0 | |||||
Klein Zwitserland D5 | 0 - 2 | 4 - 0 | 1 - 1 | 7 - 0 | 1 - 1 | 3 - 4 | 1 - 1 | 3 - 1 | ||||
Groen-Geel D8 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 3 - 2 | 2 - 2 | 3 - 1 | |||||
Groen-Geel D7 | 4 - 2 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 5 | 2 - 2 | 4 - 2 | 0 - 2 | 2 - 3 | ||||
Cartouche D3 | 4 - 1 | 0 - 2 | 1 - 2 | 3 - 0 | 4 - 2 | 3 - 1 | 4 - 0 |