Dames 9

Res. 3e klasse Dames senioren reserve Poule D

6e in poule Res. 3e klasse Dames senioren reserve Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 maart
1
Victoria D8
2
Leonidas D18
6
Cartouche D3
0
Alphen D4
3
Leiden D8
0
Groen-Geel D9
0
HGC D4
6
Schiedam D9
0
Leonidas D19
2
hdm D5
1
Rijswijk D3
0
Noordwijk D2 (O)
Zondag 17 maart
0
Rijswijk D3
0
Victoria D8
4
Noordwijk D2 (O)
1
Leonidas D19
6
hdm D5
0
HGC D4
1
Schiedam D9
3
Leiden D8
1
Groen-Geel D9
2
Cartouche D3
0
Alphen D4
2
Leonidas D18

Wedstrijdschema

D9
D4
Thuis
31-03-2019 11:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 15272
Scheidsrechters: D8
Leonidas D19
D9
Uit
07-04-2019 11:15
Semiveld
Nr. 15348
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM - veld 4
D9
Rijswijk D3
Thuis
14-04-2019
Nr. 15411
Noordwijk D2
D9
Uit
05-05-2019 11:00
Waterveld
Nr. 15478
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, NOORDWIJK ZH - veld 1
D9
HDM D5
Thuis
12-05-2019
Nr. 15552
Schiedam D9
D9
Uit
19-05-2019
Nr. 15603
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
Victoria D8
D9
Uit
26-05-2019
Nr. 15736
Locatie: Sportp. Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
D9
Alphen D4
Thuis
02-06-2019
Nr. 15750

Poule stand (6e in poule Res. 3e klasse Dames senioren reserve Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche D3141013418031
2.Leiden D81410133818031
3.hdm D5149143518028
4.Rijswijk D3148334419027
5.Noordwijk D2 (O)148242711026
6.Groen-Geel D9148242923026
7.Leonidas D18146351818021
8.Schiedam D9146262930020
9.Leonidas D191431101634010
10.HGC D41431101745010
11.Victoria D8142210174108
12.Alphen D4141112146004

Fluit dienst

Zondag 31 maart
09:30
D8Spijkenisse D2
Scheidsrechters: D9
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

AlpCarGrohdmHGCLeiLeoLeoNooRijSchVic
Alphen D40 - 63 - 31 - 32 - 30 - 20 - 70 - 3
Cartouche D36 - 01 - 24 - 04 - 12 - 02 - 06 - 04 - 0
Groen-Geel D91 - 23 - 23 - 03 - 01 - 03 - 34 - 0
hdm D53 - 06 - 03 - 52 - 10 - 10 - 1
HGC D40 - 21 - 32 - 61 - 10 - 22 - 40 - 62 - 1
Leiden D85 - 21 - 03 - 00 - 11 - 12 - 04 - 12 - 0
Leonidas D186 - 10 - 42 - 11 - 00 - 12 - 11 - 1
Leonidas D193 - 10 - 20 - 25 - 20 - 21 - 41 - 3
Noordwijk D26 - 01 - 11 - 24 - 15 - 11 - 1
Rijswijk D36 - 02 - 22 - 30 - 06 - 21 - 00 - 0
Schiedam D94 - 02 - 11 - 22 - 11 - 31 - 4
Victoria D83 - 41 - 81 - 23 - 11 - 31 - 72 - 3