Dames 9
6e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 14 april
3
Alphen D4
1
Alecto-Augustinus D7
0
Leiden D7
1
Leonidas D18
3
DSHC D5
2
Leiden D5
1
Nieuwkoop D1
0
Groen-Geel D9
0
HUDITO D5
1
Klein Zwitserland D4
Zondag 7 april
1
Roomburg D7
1
Nieuwkoop D1
6
Leonidas D18
0
Alphen D4
1
Alecto-Augustinus D7
5
DSHC D5
2
Klein Zwitserland D4
2
Ring Pass Delft D5
7
Leiden D5
0
HUDITO D5
2
Groen-Geel D9
1
Leiden D7
Zondag 24 maart
0
Ring Pass Delft D5
5
Leiden D5
1
HUDITO D5
0
Alecto-Augustinus D7
1
Leiden D7
0
Nieuwkoop D1
0
Klein Zwitserland D4
1
Roomburg D7
0
Alphen D4
2
Groen-Geel D9
0
DSHC D5
4
Leonidas D18
Wedstrijdschema
Roomburg D7
D9
Uit
21-04-2024
14:15
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 1172444
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
D9
Leonidas D18
Thuis
12-05-2024
12:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1172448
Scheidsrechters: D7
Alecto D7
D9
Uit
26-05-2024
14:30
Droomfabriek Veld 4 (Zandveld)
Nr. 1172455
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
D9
Leiden D5
Thuis
02-06-2024
10:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1172459
Scheidsrechters: D11
Klein Zwitserland D4
D9
Uit
09-06-2024
Nr. 1172466
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Poule stand (6e in poule Zuid-Holland - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leiden D5 | 17 | 14 | 1 | 2 | 82 | 6 | 0 | 43 |
2. | Leonidas D18 | 17 | 14 | 1 | 2 | 55 | 8 | 0 | 43 |
3. | DSHC D5 | 17 | 12 | 1 | 4 | 39 | 25 | 0 | 37 |
4. | Leiden D7 | 17 | 10 | 2 | 5 | 40 | 14 | 0 | 32 |
5. | Klein Zwitserland D4 | 17 | 9 | 2 | 6 | 28 | 23 | 0 | 29 |
6. | Groen-Geel D9 | 17 | 8 | 1 | 8 | 34 | 43 | 0 | 25 |
7. | Alphen D4 | 17 | 7 | 2 | 8 | 27 | 38 | 0 | 23 |
8. | Nieuwkoop D1 | 17 | 6 | 1 | 10 | 27 | 36 | 0 | 19 |
9. | Roomburg D7 | 16 | 5 | 3 | 8 | 25 | 46 | 0 | 18 |
10. | HUDITO D5 | 17 | 5 | 2 | 10 | 28 | 34 | 0 | 17 |
11. | Ring Pass Delft D5 | 16 | 1 | 2 | 13 | 19 | 49 | 0 | 5 |
12. | Alecto-Augustinus D7 | 17 | 1 | 0 | 16 | 7 | 89 | 0 | 3 |
Spelers (21)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Klein | Leoni | Alect | Roomb | Ring | Leide | Leide | HUDIT | Groen | DSHC | Alphe | Nieuw | |
Klein Zwitserland D4 | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 3 | 1 - 0 | 2 - 2 | 3 - 2 | ||||
Leonidas D18 | 3 - 0 | 5 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 5 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | 6 - 0 | |||
Alecto-Augustinus D7 | 1 - 4 | 0 - 7 | 2 - 1 | 0 - 9 | 0 - 7 | 1 - 5 | 0 - 7 | 2 - 4 | ||||
Roomburg D7 | 4 - 3 | 2 - 0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 0 - 6 | 2 - 5 | 0 - 2 | 1 - 1 | ||||
Ring Pass Delft D5 | 0 - 3 | 1 - 3 | 2 - 0 | 1 - 3 | 0 - 5 | 4 - 8 | 1 - 2 | |||||
Leiden D7 | 1 - 0 | 0 - 1 | 10 - 0 | 6 - 1 | 2 - 1 | 5 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | |||
Leiden D5 | 3 - 0 | 14 - 0 | 4 - 0 | 5 - 0 | 1 - 1 | 7 - 0 | 11 - 0 | 0 - 1 | ||||
HUDITO D5 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 4 | 0 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | ||||
Groen-Geel D9 | 1 - 4 | 6 - 0 | 2 - 1 | 4 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 0 - 3 | 4 - 2 | |||
DSHC D5 | 0 - 1 | 0 - 4 | 4 - 0 | 6 - 2 | 2 - 1 | 3 - 2 | 0 - 3 | 5 - 2 | 2 - 5 | |||
Alphen D4 | 0 - 9 | 3 - 1 | 2 - 2 | 3 - 2 | 0 - 2 | 0 - 4 | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
Nieuwkoop D1 | 0 - 4 | 1 - 4 | 2 - 1 | 1 - 4 | 0 - 3 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 |