Dames A

Veteranen 2e klasse Dames Veteranen Poule A

5e in poule Veteranen 2e klasse Dames Veteranen Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 maart
0
Bleiswijk DA
3
Groen-Geel DA
0
Westland DA
4
Ypenburg DA
0
Cartouche DC
3
HUDITO DB
Rotterdam DC
hdm DD
0
Cartouche DD
6
Leonidas DA
2
Craeyenhout DB
2
Spijkenisse DA
Zondag 17 maart
4
Craeyenhout DB
3
Bleiswijk DA
4
Spijkenisse DA
2
Cartouche DD
7
Leonidas DA
0
Rotterdam DC
0
hdm DD
0
Cartouche DC
1
HUDITO DB
4
Westland DA
0
Ypenburg DA
1
Groen-Geel DA

Wedstrijdschema

DA
Westland DA
Thuis
31-03-2019 14:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 17391
Scheidsrechters: D5
Cartouche DC
DA
Uit
07-04-2019 14:15
Waterveld
Nr. 17400
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG - Kunstgrasveld 4
DA
Rotterdam DC
Thuis
14-04-2019
Nr. 17413
Cartouche DD
DA
Uit
05-05-2019
Nr. 17420
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
DA
Craeyenhout DB
Thuis
12-05-2019
Nr. 17435
Spijkenisse DA
DA
Uit
19-05-2019
Nr. 17440
Locatie: Sportp. Groenewoud, SPIJKENISSE
DA
Leonidas DA
Thuis
26-05-2019
Nr. 17455
HDM DD
DA
Uit
02-06-2019
Nr. 17460
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 'S-GRAVENHAGE

Poule stand (5e in poule Veteranen 2e klasse Dames Veteranen Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas DA1411306811036
2.Westland DA148514027029
3.hdm DD138323416027
4.Rotterdam DC138143529025
5.Groen-Geel DA147341813024
6.HUDITO DB147252828023
7.Spijkenisse DA146263635020
8.Craeyenhout DB145272536017
9.Ypenburg DA144372131015
10.Cartouche DC142662132012
11.Cartouche DD141013124103
12.Bleiswijk DA141013256403

Fluit dienst

Zondag 31 maart
16:15
D16Klein Zwitserland D8
Scheidsrechters: DA. Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR - Riverdaleveld
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR - Riverdaleveld
Zandveld

Team resultaten

BleCarCarCraGrohdmHUDLeoRotSpiWesYpe
Bleiswijk DA4 - 11 - 50 - 31 - 40 - 93 - 73 - 8
Cartouche DC4 - 34 - 01 - 30 - 31 - 40 - 05 - 51 - 1
Cartouche DD1 - 30 - 10 - 61 - 21 - 31 - 23 - 1
Craeyenhout DB4 - 32 - 11 - 00 - 12 - 21 - 42 - 2
Groen-Geel DA4 - 10 - 01 - 00 - 51 - 03 - 00 - 0
hdm DD0 - 03 - 12 - 23 - 12 - 23 - 0
HUDITO DB3 - 22 - 24 - 21 - 01 - 45 - 11 - 4
Leonidas DA8 - 25 - 01 - 16 - 07 - 07 - 1
Rotterdam DC3 - 21 - 07 - 04 - 32 - 31 - 24 - 3
Spijkenisse DA4 - 25 - 03 - 11 - 32 - 44 - 0
Westland DA7 - 14 - 31 - 04 - 32 - 02 - 22 - 20 - 4
Ypenburg DA2 - 12 - 10 - 10 - 30 - 52 - 51 - 1