Heren 10

9e in poule Heren senioren reserve Reserve 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
8
Leonidas H24
4
Groen-Geel H10
2
Alkemade H1
0
Klein Zwitserland H4
Zondag 13 september
1
Roomburg H5
5
Alkemade H1
2
Klein Zwitserland H4
1
Catwijck H2-O
1
Evergreen H2-O
1
Rotterdam H8
Zondag 6 september
5
Leonidas H23
2
Groen-Geel H10
3
Catwijck H2-O
2
Roomburg H5
11
Alkemade H1
1
Evergreen H2-O
2
Rotterdam H8
1
Leiden H8
2
Groen-Geel H9
7
Leonidas H24
1
Rijswijk H4
2
Klein Zwitserland H4

Wedstrijdschema

Leonidas
H10
Uit
20-09-2020 15:55
Veld 6 (Zandveld)
Nr. 467278
H10
Catwijck H2
Thuis
27-09-2020 17:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467281
Scheidsrechters: H12, COTD Middag
Leiden H8
H10
Uit
04-10-2020 14:15
Veld 4 (Semiveld)
Nr. 467288
H10
Alkemade H1
Thuis
11-10-2020 15:45
Zandveld Wittebrug
Nr. 467294
Evergreen H2
H10
Uit
25-10-2020 11:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 467298
H10
Rotterdam H8
Thuis
01-11-2020 14:10
Zandveld Wittebrug
Nr. 467305
Roomburg H5
H10
Uit
08-11-2020
Nr. 467314
Uit
15-11-2020 14:10
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467317
H10
Klein Zwitserland H4
Thuis
22-11-2020 09:25
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467324
H10
Leonidas H23
Thuis
07-03-2021
Nr. 492133
Rijswijk H4
H10
Uit
14-03-2021
Nr. 493199
H10
Leonidas H24
Thuis
21-03-2021
Nr. 493202
Catwijck H2
H10
Uit
28-03-2021
Nr. 493206
H10
Leiden H8
Thuis
11-04-2021
Nr. 493216
Alkemade H1
H10
Uit
18-04-2021
Nr. 493218
H10
Evergreen H2
Thuis
25-04-2021
Nr. 493227
Rotterdam H8
H10
Uit
16-05-2021
Nr. 493235
H10
Roomburg H5
Thuis
30-05-2021
Nr. 493237
Thuis
06-06-2021
Nr. 493243
Klein Zwitserland H4
H10
Uit
13-06-2021
Nr. 493251

Poule stand (9e in poule Heren senioren reserve Reserve 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alkemade H1330018209
2.Rotterdam H832106307
3.Leonidas H24220015606
4.Leonidas H23220011506
5.Klein Zwitserland H432014406
6.Leiden H831028803
7.Rijswijk H431026703
8.Catwijck H2-O31027903
9.Groen-Geel H10310281303
10.Evergreen H2-O201121201
11.Roomburg H5300341100
12.Groen-Geel H9200221100

Spelers (20)

Trainingen

do
20:45
-
22:15
Schapenweide (Zandveld) (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 27 september
15:45
H12Barendrecht H5
Scheidsrechters: H10
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

LeoniLeoniRijswLeideEvergRotteRoombKleinGroenGroenCatwiAlkem
Leonidas H248 - 4
Leonidas H235 - 2
Rijswijk H41 - 2
Leiden H8
Evergreen H2-O1 - 1
Rotterdam H82 - 1
Roomburg H51 - 5
Klein Zwitserland H42 - 1
Groen-Geel H10
Groen-Geel H92 - 7
Catwijck H2-O3 - 2
Alkemade H111 - 12 - 0