Heren 10

Res. 4e klasse Heren senioren reserve Poule B

3e in poule Res. 4e klasse Heren senioren reserve Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
3
Leonidas H26
1
Leiden H13
2
DSHC H10
3
Roomburg H6
3
Rijswijk H5
1
Cartouche H6
0
Zoetermeer H6
5
Scoop Delft H3
5
Pijnacker H4
2
Klein Zwitserland H7
0
Ring Pass Delft H7
6
Groen-Geel H10
Zondag 12 mei
0
Scoop Delft H3
3
Rijswijk H5
3
Cartouche H6
6
DSHC H10
5
Roomburg H6
2
Leiden H13
2
Ring Pass Delft H7
6
Leonidas H26
3
Groen-Geel H10
3
Pijnacker H4
3
Klein Zwitserland H7
1
Zoetermeer H6

Wedstrijdschema

Leonidas H26
H10
Uit
26-05-2019 17:45
Zandveld
Nr. 13868
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM - Veld 6
H10
Klein Zwitserland H7
Thuis
02-06-2019
Nr. 13888

Poule stand (3e in poule Res. 4e klasse Heren senioren reserve Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pijnacker H42017217526053
2.Rijswijk H52015235622047
3.Groen-Geel H102014337426045
4.Klein Zwitserland H72013166734040
5.Leonidas H26209294550029
6.DSHC H102081114455025
7.Scoop Delft H3207494740025
8.Roomburg H62064105177022
9.Cartouche H62062124971020
10.Ring Pass Delft H72052133970017
11.Zoetermeer H62052133472314
12.Leiden H13202117296707

Team resultaten

CarDSHGroKleLeiLeoPijRijRinRooScoZoe
Cartouche H63 - 62 - 21 - 60 - 31 - 24 - 53 - 43 - 05 - 42 - 2
DSHC H105 - 20 - 31 - 05 - 20 - 41 - 22 - 22 - 30 - 23 - 1
Groen-Geel H104 - 13 - 64 - 02 - 13 - 33 - 26 - 05 - 03 - 111 - 0
Klein Zwitserland H71 - 34 - 01 - 05 - 16 - 35 - 20 - 05 - 26 - 43 - 1
Leiden H131 - 22 - 71 - 21 - 22 - 52 - 32 - 32 - 20 - 32 - 0
Leonidas H264 - 13 - 10 - 63 - 11 - 20 - 34 - 24 - 42 - 24 - 1
Pijnacker H45 - 12 - 15 - 24 - 15 - 05 - 23 - 08 - 01 - 06 - 1
Rijswijk H53 - 13 - 00 - 23 - 01 - 02 - 25 - 13 - 02 - 16 - 0
Ring Pass Delft H73 - 54 - 50 - 63 - 15 - 12 - 61 - 30 - 33 - 32 - 4
Roomburg H65 - 45 - 32 - 50 - 95 - 25 - 10 - 33 - 51 - 44 - 1
Scoop Delft H39 - 10 - 31 - 22 - 12 - 01 - 40 - 32 - 33 - 33 - 3
Zoetermeer H62 - 54 - 02 - 22 - 45 - 33 - 10 - 21 - 63 - 00 - 5