Heren 11

Res. 4e klasse Heren senioren reserve Poule C

9e in poule Res. 4e klasse Heren senioren reserve Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 maart
1
Leonidas H28
3
Leonidas H27
3
HUDITO H10
5
Evergreen H2 (O)
1
Roomburg H7
1
Victoria H10
2
DSHC H11
1
Leiden H12
0
HCRB H1
1
Pollux H4
1
Rotterdam H6
1
Groen-Geel H11
Zondag 17 maart
3
Rotterdam H6
4
Leonidas H28
1
Groen-Geel H11
0
HCRB H1
0
Pollux H4
4
DSHC H11
3
Leiden H12
1
Roomburg H7
0
Victoria H10
6
HUDITO H10
3
Evergreen H2 (O)
2
Leonidas H27

Wedstrijdschema

H11
Leonidas H28
Thuis
31-03-2019 17:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 13437
Scheidsrechters: H5
H11
Pollux H4
Thuis
07-04-2019 11:00
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 13461
Scheidsrechters: H13
Leiden H12
H11
Uit
14-04-2019 12:30
Waterveld
Nr. 13549
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST - Veld 2
H11
Victoria H10
Thuis
05-05-2019
Nr. 13614
Evergreen H2
H11
Uit
12-05-2019 09:15
Waterveld
Nr. 13666
Locatie: Sportp. Schweitzerdreef, MAASSLUIS - Veld 1
H11
Leonidas H27
Thuis
19-05-2019
Nr. 13768
Hudito H10
H11
Uit
26-05-2019
Nr. 13850
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
H11
Roomburg H7
Thuis
02-06-2019
Nr. 13922

Poule stand (9e in poule Res. 4e klasse Heren senioren reserve Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Evergreen H2 (O)1412116226037
2.DSHC H11141121548035
3.Leiden H12138234215026
4.HUDITO H10138053432024
5.Pollux H4136254121020
6.HCRB H1146172823019
7.Victoria H10145272746017
8.Leonidas H27145181921016
9.Groen-Geel H11144372323015
10.Roomburg H7134363138015
11.Leonidas H28143292564011
12.Rotterdam H6140113148301

Fluit dienst

Zondag 31 maart
16:15
H5DSHC H4
Scheidsrechters: H11
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 7 april
09:30
H13Alecto H8
Scheidsrechters: H11
Schapenweide (Zandveld)

Team resultaten

DSHEveGroHCRHUDLeiLeoLeoPolRooRotVic
DSHC H114 - 02 - 11 - 011 - 02 - 08 - 08 - 1
Evergreen H23 - 17 - 03 - 211 - 14 - 26 - 22 - 0
Groen-Geel H110 - 33 - 41 - 01 - 20 - 07 - 0
HCRB H11 - 52 - 40 - 24 - 23 - 10 - 17 - 1
HUDITO H100 - 33 - 53 - 13 - 24 - 35 - 02 - 1
Leiden H121 - 11 - 35 - 13 - 13 - 16 - 1
Leonidas H271 - 32 - 02 - 00 - 13 - 01 - 10 - 2
Leonidas H284 - 42 - 10 - 31 - 21 - 31 - 65 - 3
Pollux H40 - 41 - 10 - 03 - 07 - 23 - 0
Roomburg H71 - 14 - 31 - 51 - 20 - 31 - 88 - 11 - 1
Rotterdam H61 - 10 - 41 - 33 - 40 - 140 - 52 - 8
Victoria H103 - 13 - 20 - 60 - 102 - 13 - 33 - 5