Heren 11
3e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
0
Groen-Geel H10
4
Rijswijk H4
0
DSHC H8
6
Leiden-Quintus H8
3
HUDITO H9
4
Pijnacker H4
1
Leonidas H19
1
Groen-Geel H11
1
HDS H4
5
Leiden H9
Vrijdag 22 maart
6
Groen-Geel H11
1
DSHC H8
Zondag 17 maart
2
Rijswijk H4
2
HUDITO H9
2
Pijnacker H4
0
Leonidas H19
0
Leiden H9
2
Groen-Geel H10
3
Leiden-Quintus H8
1
Roomburg H7
Zondag 10 maart
1
DSHC H8
8
Pijnacker H4
3
Leonidas H19
2
HUDITO H9
1
Roomburg H7
2
Groen-Geel H11
3
Leiden H9
2
Rijswijk H4
3
HDS H4
1
Leiden-Quintus H8
Zondag 3 maart
4
Rijswijk H4
1
Leonidas H19
3
Groen-Geel H11
2
HDS H4
2
Leiden-Quintus H8
2
Groen-Geel H10
Wedstrijdschema
H11
Hudito H9
Thuis
07-04-2024
12:30
Water ABN AMRO
Nr. 1170845
Scheidsrechters: H9
Pijnacker H4
H11
Uit
14-04-2024
13:00
ELLF veld 1 (Semiveld)
Nr. 1170849
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Rijswijk H4
H11
Uit
21-04-2024
13:15
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1188400
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
H11
Leiden H8
Thuis
12-05-2024
08:50
Water ABN AMRO
Nr. 1170858
Scheidsrechters: H7
H11
Leiden H9
Thuis
02-06-2024
13:45
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 1187490
Scheidsrechters: H9
Groen-Geel H10
H11
Uit
09-06-2024
11:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1170870
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
Poule stand (3e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Pijnacker H4 | 14 | 9 | 3 | 2 | 33 | 17 | 0 | 30 |
2. | Leonidas H19 | 14 | 8 | 3 | 3 | 34 | 23 | 0 | 27 |
3. | Groen-Geel H11 | 14 | 8 | 2 | 4 | 35 | 22 | 0 | 26 |
4. | Rijswijk H4 | 14 | 7 | 4 | 3 | 49 | 22 | 0 | 25 |
5. | Leiden H9 | 13 | 6 | 3 | 4 | 24 | 18 | 0 | 21 |
6. | Leiden-Quintus H8 | 14 | 5 | 4 | 5 | 31 | 27 | 0 | 19 |
7. | HDS H4 | 13 | 5 | 2 | 6 | 23 | 28 | 0 | 17 |
8. | Groen-Geel H10 | 13 | 5 | 1 | 7 | 23 | 26 | 0 | 16 |
9. | HUDITO H9 | 13 | 4 | 2 | 7 | 26 | 31 | 0 | 14 |
10. | Roomburg H7 | 13 | 2 | 3 | 8 | 23 | 31 | 0 | 9 |
11. | DSHC H8 | 13 | 1 | 1 | 11 | 18 | 74 | 3 | 1 |
Spelers (19)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
HUDIT | Pijna | Rijsw | Leide | HDS H | Leide | Leoni | Roomb | Groen | Groen | DSHC | |
HUDITO H9 | 3 - 4 | 4 - 4 | 2 - 3 | 2 - 1 | 1 - 4 | 2 - 1 | |||||
Pijnacker H4 | 3 - 1 | 1 - 4 | 0 - 0 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 5 - 1 | |||
Rijswijk H4 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 3 | 4 - 1 | 7 - 0 | 5 - 1 | |||||
Leiden H9 | 1 - 2 | 3 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 3 - 0 | |||||
HDS H4 | 3 - 1 | 1 - 5 | 3 - 1 | 1 - 5 | 0 - 2 | 3 - 0 | |||||
Leiden-Quintus H8 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 2 - 2 | 3 - 3 | |||
Leonidas H19 | 3 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | 4 - 2 | 1 - 1 | 7 - 0 | |||
Roomburg H7 | 1 - 2 | 2 - 3 | 0 - 0 | 1 - 4 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
Groen-Geel H11 | 0 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 1 | 2 - 3 | 6 - 1 | ||||
Groen-Geel H10 | 0 - 2 | 0 - 4 | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 3 | |||||
DSHC H8 | 0 - 3 | 1 - 8 | 1 - 9 | 0 - 6 | 3 - 10 | 6 - 4 | 2 - 7 |