Heren 13

10e in poule Heren senioren reserve Reserve 5e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
1
Groen-Geel H13
0
Cartouche H6
Zondag 13 september
4
Cartouche H6
3
Leonidas H30
Zondag 6 september
2
Alecto/Augustinus H7
0
Groen-Geel H13
4
Dordrecht H4
2
HDS H5
0
Spijkenisse H2-O
3
Scoop Delft H4
2
Leonidas H30
3
Goeree Overflakkee H1
1
Leonidas H29
2
Cartouche H6

Wedstrijdschema

H13
Cartouche H6
Thuis
20-09-2020 17:20
Zandveld Wittebrug
Nr. 467473
Scheidsrechters: D16
Scoop Delft H4
H13
Uit
27-09-2020 09:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 467481
H13
HDS H5
Thuis
04-10-2020 09:25
Zandveld Wittebrug
Nr. 467484
Scheidsrechters: H11
Uit
11-10-2020 11:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467491
H13
HCGO H1
Thuis
25-10-2020 11:00
Zandveld Wittebrug
Nr. 467494
Leonidas H30
H13
Uit
01-11-2020
Nr. 467504
H13
Alphen H5
Thuis
08-11-2020 11:00
Zandveld Wittebrug
Nr. 467507
Dordrecht H4
H13
Uit
15-11-2020
Nr. 467514
H13
Spijkenisse H2
Thuis
22-11-2020 15:45
Riverdaleveld
Nr. 490497
H13
Alecto H7
Thuis
07-03-2021
Nr. 492152
Leonidas H29
H13
Uit
14-03-2021
Nr. 493377
Cartouche H6
H13
Uit
21-03-2021
Nr. 493380
H13
Scoop Delft H4
Thuis
28-03-2021
Nr. 493391
HDS H5
H13
Uit
11-04-2021
Nr. 493397
Thuis
18-04-2021
Nr. 493400
HCGO H1
H13
Uit
25-04-2021 12:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 493406
H13
Leonidas H30
Thuis
16-05-2021
Nr. 493412
Alphen H5
H13
Uit
30-05-2021
Nr. 493415
H13
Dordrecht H4
Thuis
06-06-2021
Nr. 493423
Spijkenisse H2
H13
Uit
13-06-2021
Nr. 493433

Poule stand (10e in poule Heren senioren reserve Reserve 5e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Dordrecht H4321012307
2.Goeree Overflakkee H132106307
3.Scoop Delft H4320110406
4.HDS H532018606
5.Alecto/Augustinus H732017606
6.Cartouche H632016506
7.Alphen H531029603
8.Leonidas H3031029903
9.Leonidas H2931027903
10.Groen-Geel H1331023703
11.Groen-Geel H14310211403
12.Spijkenisse H2-O30030600

Spelers (23)

Trainingen

do
20:45
-
22:15
Schapenweide (Zandveld) (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 20 september
15:45
D16Klein Zwitserland D4
Scheidsrechters: H13
Zandveld Wittebrug
Zondag 4 oktober
11:00
H11Leonidas H26
Scheidsrechters: H13
Zandveld Wittebrug

Team resultaten

ScoopDordrGoereLeoniLeoniCartoHDS HAlectSpijkGroenGroenGroenAlphe
Scoop Delft H4
Dordrecht H44 - 2
Goeree Overflakkee H1
Leonidas H302 - 3
Leonidas H291 - 2
Cartouche H64 - 3
HDS H5
Alecto/Augustinus H72 - 0
Spijkenisse H2-O0 - 3
Groen-Geel H15
Groen-Geel H14
Groen-Geel H131 - 0
Alphen H5