Heren 13
6e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
2
Leonidas H21
1
Cartouche H6
2
Groen-Geel H13
5
Spijkenisse H2-O
3
Leiden H10
3
Scoop Delft H4
3
Groen-Geel H12
1
Groen-Geel H14
7
IJssel H4
0
Groen-Geel H15
1
Alecto-Augustinus H5
1
Leonidas H22
Zondag 17 maart
7
Cartouche H6
4
Groen-Geel H13
2
Leonidas H22
2
Groen-Geel H12
0
Groen-Geel H14
9
Leiden H10
4
Spijkenisse H2-O
2
IJssel H4
0
Groen-Geel H15
13
Alecto-Augustinus H5
0
Scoop Delft H4
3
Leonidas H21
Zondag 10 maart
7
Leonidas H21
1
Groen-Geel H14
4
IJssel H4
2
Cartouche H6
12
Spijkenisse H2-O
0
Groen-Geel H15
0
Groen-Geel H13
9
Scoop Delft H4
4
Leiden H10
1
Leonidas H22
1
Groen-Geel H12
5
Alecto-Augustinus H5
Zondag 3 maart
3
Scoop Delft H4
1
IJssel H4
0
Alecto-Augustinus H5
5
Leiden H10
0
Groen-Geel H14
1
Groen-Geel H13
0
Groen-Geel H15
11
Groen-Geel H12
2
Cartouche H6
1
Spijkenisse H2-O
Wedstrijdschema
IJssel H4
H13
Uit
07-04-2024
15:00
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1171140
Locatie: Sportpark Dorrestein, Nieuwerkerk aan den Ijssel
H13
Groen-Geel H15
Thuis
14-04-2024
12:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1279571
Scheidsrechters: H12
H13
Leonidas H21
Thuis
21-04-2024
17:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1171150
Scheidsrechters: H15
Leiden H10
H13
Uit
12-05-2024
10:30
Veld 4 (Semiveld)
Nr. 1171156
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
H13
Groen-Geel H12
Thuis
26-05-2024
12:00
Davoveld
Nr. 1171161
Scheidsrechters: H15
Alecto H5
H13
Uit
02-06-2024
12:45
Zetacom Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1171169
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
H13
Leonidas H22
Thuis
09-06-2024
09:15
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1171172
Scheidsrechters: H10
Poule stand (6e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leiden H10 | 14 | 11 | 2 | 1 | 66 | 15 | 0 | 35 |
2. | Alecto-Augustinus H5 | 14 | 11 | 1 | 2 | 66 | 18 | 0 | 34 |
3. | Leonidas H21 | 14 | 11 | 1 | 2 | 48 | 17 | 0 | 34 |
4. | Scoop Delft H4 | 14 | 8 | 3 | 3 | 50 | 20 | 0 | 27 |
5. | Spijkenisse H2-O | 14 | 7 | 0 | 7 | 42 | 44 | 0 | 21 |
6. | Groen-Geel H12 | 14 | 6 | 3 | 5 | 34 | 29 | 0 | 21 |
7. | IJssel H4 | 14 | 5 | 1 | 8 | 53 | 46 | 0 | 16 |
8. | Leonidas H22 | 14 | 4 | 4 | 6 | 18 | 25 | 0 | 16 |
9. | Cartouche H6 | 14 | 4 | 3 | 7 | 37 | 42 | 3 | 12 |
10. | Groen-Geel H14 | 14 | 1 | 2 | 11 | 10 | 57 | 0 | 5 |
11. | Groen-Geel H13 | 14 | 1 | 0 | 13 | 18 | 86 | 0 | 3 |
12. | Groen-Geel H15 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 43 | 0 | 0 |
Spelers (21)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 14 april
Zondag 21 april
Zondag 26 mei
Zondag 9 juni
Team resultaten
Scoop | Leide | Leoni | Leoni | Carto | IJsse | Spijk | Groen | Groen | Groen | Groen | Alect | |
Scoop Delft H4 | 3 - 3 | 0 - 3 | 3 - 1 | 1 - 3 | - | 4 - 0 | 12 - 1 | 1 - 4 | ||||
Leiden H10 | 3 - 3 | 4 - 1 | 6 - 1 | 4 - 1 | 4 - 2 | - | 9 - 0 | 1 - 2 | ||||
Leonidas H22 | 0 - 1 | 1 - 4 | 1 - 3 | 2 - 1 | - | 2 - 0 | 2 - 2 | 1 - 3 | ||||
Leonidas H21 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 7 - 1 | 7 - 1 | 6 - 0 | 3 - 0 | |||||
Cartouche H6 | 1 - 3 | 1 - 1 | 2 - 4 | 3 - 2 | 2 - 1 | 7 - 4 | 2 - 2 | |||||
IJssel H4 | 0 - 6 | 3 - 4 | 2 - 7 | 4 - 2 | 10 - 1 | 7 - 0 | 4 - 4 | |||||
Spijkenisse H2-O | 0 - 4 | 5 - 4 | 4 - 2 | 12 - 0 | 4 - 0 | 3 - 0 | 1 - 7 | |||||
Groen-Geel H15 | - | - | - | - | - | 0 - 11 | 0 - 13 | |||||
Groen-Geel H14 | 0 - 9 | 1 - 1 | 0 - 2 | 2 - 2 | 2 - 4 | - | 0 - 1 | 0 - 3 | ||||
Groen-Geel H13 | 0 - 9 | 1 - 6 | 4 - 7 | 1 - 10 | 2 - 5 | 2 - 3 | 0 - 13 | |||||
Groen-Geel H12 | 0 - 3 | 0 - 4 | 1 - 0 | 3 - 1 | - | 3 - 1 | 3 - 2 | 1 - 5 | ||||
Alecto-Augustinus H5 | 0 - 5 | 1 - 1 | 1 - 2 | 4 - 2 | 5 - 2 | - | 6 - 0 | 2 - 1 |