Heren 14

9e in poule Zuid-Holland - Poule A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 27 november
6
Leonidas H25
3
Leiden H7
7
Dordrecht H4
1
Leonidas H24
Groen-Geel H14
Alecto-Augustinus H5
6
Scoop Delft H4
1
Groen-Geel H13
3
Cartouche H6
0
IJssel H4
Vrijdag 25 november
1
Scoop Delft H4
2
IJssel H4
Zondag 20 november
2
Alecto-Augustinus H5
1
Leonidas H25
6
IJssel H4
0
Groen-Geel H14
1
Leiden H7
5
Dordrecht H4
6
Leonidas H24
3
Scoop Delft H4
Zondag 13 november
8
Leonidas H25
0
IJssel H4
1
Scoop Delft H4
2
Leiden H7
2
Dordrecht H4
0
Alecto-Augustinus H5
0
Groen-Geel H14
13
Cartouche H6

Wedstrijdschema

H14
Leiden H7
Thuis
12-03-2023
Nr. 937587
Leonidas H24
H14
Uit
19-03-2023
Nr. 937593
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Thuis
26-03-2023
Nr. 937598
Scoop Delft H4
H14
Uit
23-04-2023
Nr. 937615
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, Delft
H14
Dordrecht H4
Thuis
14-05-2023
Nr. 937619
Leonidas H25
H14
Uit
21-05-2023
Nr. 937623
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Cartouche H6
H14
Uit
04-06-2023
Nr. 937630
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
H14
IJssel H4
Thuis
11-06-2023
Nr. 937631
Alecto H5
H14
Uit
18-06-2023
Nr. 937639
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp

Poule stand (9e in poule Zuid-Holland - Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Dordrecht H497025711021
2.Cartouche H697024911021
3.Leonidas H2587014112021
4.Leonidas H2496033225018
5.Leiden H795043121015
6.Scoop Delft H494052725012
7.IJssel H493152136010
8.Alecto-Augustinus H57214151907
9.Groen-Geel H14801745501
10.Groen-Geel H139018117301

Spelers (24)

Team resultaten

ScoopDordrLeoniLeoniCartoLeideAlectIJsseGroenGroen
Scoop Delft H41 - 21 - 71 - 21 - 26 - 1
Dordrecht H42 - 47 - 14 - 12 - 010 - 0
Leonidas H254 - 22 - 46 - 38 - 010 - 0
Leonidas H246 - 32 - 43 - 26 - 3
Cartouche H61 - 23 - 15 - 13 - 012 - 0
Leiden H71 - 52 - 08 - 010 - 3
Alecto-Augustinus H52 - 32 - 13 - 06 - 6
IJssel H40 - 90 - 26 - 04 - 1
Groen-Geel H141 - 70 - 50 - 30 - 13 -
Groen-Geel H130 - 162 - 91 - 33 - 3