Heren 15

Res. 5e klasse Heren senioren reserve lentecompetitie Poule B

6e in poule Res. 5e klasse Heren senioren reserve lentecompetitie Poule B
6e in poule Res. 5e klasse Heren senioren reserve herfstcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
1
Alecto/Augustinus H8
0
Groen-Geel H14
Zondag 12 mei
2
HDS H6
5
Alecto/Augustinus H8
7
Victoria H13
2
Groen-Geel H13
0
Groen-Geel H14
2
Groen-Geel H15

Wedstrijdschema

H15
Alecto H8
Thuis
26-05-2019 14:30
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 51201
Scheidsrechters: H14
Victoria H13
H15
Uit
02-06-2019 15:45
Waterveld
Nr. 51206
Locatie: Sportp. Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM - veld 3

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDS H686021810018
2.Alecto/Augustinus H885122616016
3.Victoria H1385032812015
4.Groen-Geel H1373131515010
5.Groen-Geel H14820651606
6.Groen-Geel H15710652803
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht H510820718026
2.Feijenoord H2 (O)107215911023
3.Leonidas H32106133619019
4.Victoria H13103161949010
5.Groen-Geel H141020855206
6.Groen-Geel H151010965703

Fluit dienst

Zondag 26 mei
16:00
H13HDS H6
Scheidsrechters: H15
Schapenweide (Zandveld)

Team resultaten

AleGroGroGroHDSVic
Alecto H81 - 06 - 02 - 11 - 3
Groen-Geel H134 - 43 - 10 - 2
Groen-Geel H141 - 40 - 20 - 20 - 3
Groen-Geel H150 - 41 - 21 - 40 - 10
HDS H62 - 51 - 02 - 12 - 0
Victoria H135 - 37 - 20 - 11 - 3
BarFeiGroGroLeoVic
Barendrecht H53 - 017 - 010 - 13 - 15 - 1
Feijenoord H22 - 210 - 08 - 13 - 113 - 1
Groen-Geel H140 - 80 - 53 - 00 - 20 - 3
Groen-Geel H151 - 100 - 112 - 00 - 60 - 4
Leonidas H321 - 12 - 65 - 03 - 06 - 4
Victoria H131 - 121 - 10 - 22 - 12 - 9