Heren 15

Res. 5e klasse Heren senioren reserve lentecompetitie Poule B

6e in poule Res. 5e klasse Heren senioren reserve lentecompetitie Poule B
6e in poule Res. 5e klasse Heren senioren reserve herfstcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 maart
2
HDS H6
0
Victoria H13
0
Groen-Geel H15
4
Groen-Geel H13
1
Groen-Geel H14
4
Alecto/Augustinus H8
Zondag 17 maart
2
Alecto/Augustinus H8
1
HDS H6
1
Groen-Geel H15
2
Groen-Geel H14
0
Groen-Geel H13
2
Victoria H13

Wedstrijdschema

Alecto H8
H15
Uit
31-03-2019 14:30
Zandveld
Nr. 51218
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP - Veld 4
H15
Victoria H13
Thuis
07-04-2019 17:30
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 51199
Scheidsrechters: H12. Let op: H12 2x fluiten!!
H15
HDS H6
Thuis
14-04-2019
Nr. 51200
Uit
12-05-2019
Nr. 51195
Uit
19-05-2019
Nr. 51190
H15
Alecto H8
Thuis
26-05-2019
Nr. 51201
Victoria H13
H15
Uit
02-06-2019
Nr. 51206
Locatie: Sportp. Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel H1332016206
2.Alecto/Augustinus H832019706
3.Victoria H1332017506
4.HDS H632015306
5.Groen-Geel H1431023703
6.Groen-Geel H1530032800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht H510820718026
2.Feijenoord H2 (O)107215911023
3.Leonidas H32106133619019
4.Victoria H13103161949010
5.Groen-Geel H141020855206
6.Groen-Geel H151010965703

Fluit dienst

Zondag 7 april
16:00
H12Krimpen H2
Scheidsrechters: H15
Schapenweide (Zandveld)

Team resultaten

AleGroGroGroHDSVic
Alecto H82 - 1
Groen-Geel H130 - 2
Groen-Geel H141 - 40 - 2
Groen-Geel H150 - 41 - 2
HDS H62 - 12 - 0
Victoria H135 - 3
BarFeiGroGroLeoVic
Barendrecht H53 - 017 - 010 - 13 - 15 - 1
Feijenoord H22 - 210 - 08 - 13 - 113 - 1
Groen-Geel H140 - 80 - 53 - 00 - 20 - 3
Groen-Geel H151 - 100 - 112 - 00 - 60 - 4
Leonidas H321 - 12 - 65 - 03 - 06 - 4
Victoria H131 - 121 - 10 - 22 - 12 - 9