Heren 4

10e in poule Heren senioren reserve Res. 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
6
HDS H3
1
Groen-Geel H4
2
Victoria H5
2
Rotterdam H3
2
Leonidas H8
1
Dopie H2 (O)
4
Schiedam H3
2
Leiden H5
Zondag 8 september
2
Rotterdam H3
5
HDS H3
0
Groen-Geel H4
0
Alecto/Augustinus H4
0
Leiden H5
1
Rijswijk H2 (O)
1
Derby H2 (O)
1
Schiedam H3

Wedstrijdschema

H4
Victoria H5
Thuis
22-09-2019 09:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 228683
Scheidsrechters: D1
Dopie (O)
H4
Uit
29-09-2019
Nr. 228689
H4
Rotterdam H3
Thuis
06-10-2019
Nr. 228695
Leonidas H8
H4
Uit
13-10-2019
Nr. 228702
Derby (O)
H4
Uit
27-10-2019
Nr. 228706
H4
Leiden H5
Thuis
03-11-2019
Nr. 228712
Alphen (O)
H4
Uit
10-11-2019
Nr. 228718
H4
Rijswijk (O)
Thuis
17-11-2019
Nr. 228725
Schiedam H3
H4
Uit
24-11-2019
Nr. 228734
Alecto H4
H4
Uit
08-03-2020
Nr. 228735
H4
HDS H3
Thuis
15-03-2020
Nr. 228744
Victoria H5
H4
Uit
22-03-2020
Nr. 228752
H4
Dopie (O)
Thuis
29-03-2020
Nr. 228754
Rotterdam H3
H4
Uit
05-04-2020
Nr. 228762
H4
Leonidas H8
Thuis
19-04-2020
Nr. 228769
H4
Derby (O)
Thuis
10-05-2020
Nr. 228772
Leiden H5
H4
Uit
17-05-2020
Nr. 228780
H4
Alphen (O)
Thuis
24-05-2020
Nr. 228784
Rijswijk (O)
H4
Uit
07-06-2020
Nr. 228793
H4
Schiedam H3
Thuis
14-06-2020
Nr. 228797

Poule stand (10e in poule Heren senioren reserve Res. 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDS H3220011306
2.Leonidas H822005206
3.Schiedam H321105304
4.Rijswijk H2 (O)11001003
5.Dopie H2 (O)21014403
6.Derby H2 (O)10101101
7.Alecto/Augustinus H410100001
8.Victoria H520114501
9.Rotterdam H320114701
10.Groen-Geel H420111601
11.Alphen H2 (O)10011300
12.Leiden H520022500

Fluit dienst

Zondag 22 september
11:00
D2HBS (O)
Scheidsrechters: H4
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

SchieHDS HVictoRijswRotteLeoniLeideGroenDopieDerbyAlpheAlect
Schiedam H34 - 2
HDS H36 - 1
Victoria H52 - 2
Rijswijk H2 (O)
Rotterdam H32 - 5
Leonidas H82 - 1
Leiden H50 - 1
Groen-Geel H40 - 0
Dopie H2 (O)
Derby H2 (O)1 - 1
Alphen H2 (O)
Alecto/Augustinus H4