Heren 5

4e in poule Zuid-Holland - Poule A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 4 december
1
DSHC H7
5
HDS H4
0
DSHC H7
10
Klein Zwitserland H4
DSHC H8
Leiden H10
Zondag 27 november
1
Rijswijk H4
1
Zoetermeer H4
1
Klein Zwitserland H4
3
DSHC H8
6
HUDITO H8
2
HDM H3
2
Leiden H10
3
Groen-Geel H5
Zondag 20 november
0
HDM H3
2
Rijswijk H4
2
Groen-Geel H5
3
HDS H4
Zondag 13 november
2
Leiden H10
0
DSHC H7
4
Zoetermeer H4
0
HDM H3
2
HUDITO H8
1
Groen-Geel H5
2
HDS H4
2
DSHC H8

Wedstrijdschema

Klein Zwitserland H4
H5
Uit
12-03-2023
Nr. 936718
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
H5
DSHC H7
Thuis
19-03-2023
Nr. 936727
DSHC H8
H5
Uit
26-03-2023
Nr. 936729
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, Delft
HDM H3
H5
Uit
23-04-2023
Nr. 936749
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 's-Gravenhage
H5
Zoetermeer H4
Thuis
14-05-2023
Nr. 936754
Rijswijk H4
H5
Uit
21-05-2023
Nr. 936759
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
H5
Hudito H8
Thuis
04-06-2023
Nr. 936767
HDS H4
H5
Uit
11-06-2023
Nr. 936774
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
H5
Leiden H10
Thuis
18-06-2023
Nr. 936780

Poule stand (4e in poule Zuid-Holland - Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO H89720379023
2.Rijswijk H49630378021
3.HDS H495402615019
4.Groen-Geel H596032820018
5.Zoetermeer H493331921012
6.DSHC H88224212608
7.HDM H39225233408
8.Klein Zwitserland H49126222805
9.Leiden H108125143005
10.DSHC H7910884430

Spelers (19)

Team resultaten

LeideRijswHDS HHDM HZoeteKleinHUDITGroenDSHC DSHC
Leiden H101 - 82 - 43 - 32 - 32 - 0
Rijswijk H43 - 31 - 15 - 05 - 1
HDS H41 - 13 - 01 - 12 - 2
HDM H30 - 23 - 47 - 53 - 3
Zoetermeer H44 - 24 - 01 - 32 - 53 - 1
Klein Zwitserland H42 - 22 - 20 - 21 - 3
HUDITO H86 - 01 - 16 - 22 - 110 - 0
Groen-Geel H50 - 52 - 36 - 14 - 24 - 3
DSHC H8 - 6 - 13 - 60 - 4
DSHC H71 - 71 - 51 - 40 - 100 - 3