Heren 6

9e in poule Heren senioren reserve Reserve 3e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Westland
H6
Uit
16-05-2021 10:00
Nr. 493059
AFGELAST, KNHB-afgelasting
H6
Leonidas
Thuis
30-05-2021 10:00
Nr. 493061
AFGELAST, KNHB-afgelasting
Leiden
H6
Uit
13-06-2021 10:00
Nr. 493072
AFGELAST,

Poule stand (9e in poule Heren senioren reserve Reserve 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas H146330134012
2.DSHC H463122721010
3.Rijswijk H35311159010
4.Leonidas H1853111411010
5.HDS H45302121009
6.Westland H36222221808
7.Scoop Delft H2-O52127607
8.Alecto/Augustinus H65212141607
9.Groen-Geel H6603361203
10.Dopie H3502361402
11.Leiden-Leidse Studs H7401382301

Spelers (20)

Team resultaten

ScoopHDS HLeoniLeideWestlRijswLeoniHUDITGroenDSHC DopieAlect
Scoop Delft H2-O1 - 3
HDS H41 - 23 - 1
Leonidas H182 - 15 - 4
Leiden-Leidse Studs H74 - 4
Westland H35 - 32 - 3
Rijswijk H31 - 25 - 1
Leonidas H142 - 0
HUDITO H5
Groen-Geel H62 - 5
DSHC H43 - 66 - 58 - 1
Dopie H31 - 3
Alecto/Augustinus H61 - 27 - 2