Heren 6

10e in poule Heren senioren reserve 3e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 10 oktober
3
Leonidas H14
0
Groen-Geel H6
4
Ypenburg H2-O
1
Zoetermeer H4
6
Westland H2-O
4
hdm H3
3
DSHC H5
6
Leonidas H16
Zondag 3 oktober
5
Leonidas H16
0
HDS H3
1
Leonidas H15
3
Westland H2-O
0
Zoetermeer H4
3
DSHC H5
4
HUDITO H8
1
Groen-Geel H6
1
hdm H3
2
Leonidas H14
Zondag 26 september
1
Leonidas H14
2
Leonidas H15
3
HDS H3
1
Zoetermeer H4
2
Ypenburg H2-O
0
HUDITO H8
4
Westland H2-O
1
Leonidas H16

Wedstrijdschema

H6
Westland H2
Thuis
24-10-2021 16:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 559663
Scheidsrechters: H4
HDS H3
H6
Uit
31-10-2021 16:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 559671
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE
H6
DSHC H5
Thuis
07-11-2021 17:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 559673
Scheidsrechters: H5
Ypenburg H2
H6
Uit
14-11-2021 00:00
Nr. 559687
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 'S-GRAVENHAGE
Zoetermeer H4
H6
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 559697
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER
Leonidas H16
H6
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 559701
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
H6
Leonidas H15
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 559707
HDM H3
H6
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 559716
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 'S-GRAVENHAGE
H6
Hudito H8
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 559718
H6
Leonidas H14
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 559722
Westland H2
H6
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 559732
Locatie: Sportp. 'Hoge Bomen', NAALDWIJK
H6
HDS H3
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 559735
DSHC H5
H6
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 559742
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, DELFT
H6
Ypenburg H2
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 559747
H6
Zoetermeer H4
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 559759

Poule stand (10e in poule Heren senioren reserve 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas H165311179010
2.Westland H2-O4310169010
3.Leonidas H145311117010
4.hdm H35302221109
5.Ypenburg H2-O43019309
6.DSHC H5430111809
7.Leonidas H15520391606
8.HDS H3410361203
9.HUDITO H8410371403
10.Groen-Geel H6510451503
11.Zoetermeer H4501471601

Spelers (16)

Trainingen

wo
20:45
-
22:15
Gele Weide (Semiveld) (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 24 oktober
18:00
H4Alecto H4
Scheidsrechters: H6
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 7 november
15:45
H5Hudito H9
Scheidsrechters: H6
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

YpenbHDS Hhdm HZoeteWestlLeoniLeoniLeoniHUDITGroenDSHC Alect
Ypenburg H2-O4 - 12 - 0
HDS H33 - 1
hdm H37 - 11 - 27 - 1
Zoetermeer H43 - 30 - 3
Westland H2-O6 - 44 - 1
Leonidas H165 - 0
Leonidas H151 - 32 - 3
Leonidas H141 - 23 - 0
HUDITO H84 - 1
Groen-Geel H60 - 3
DSHC H53 - 6
Alecto-Augustinus H6