Heren 7

Res. 3e klasse Heren senioren reserve Poule C

4e in poule Res. 3e klasse Heren senioren reserve Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
0
Groen-Geel H7
0
Leonidas H17
0
DSHC H6
2
Alecto/Augustinus H5
3
Leonidas H18
2
Victoria H7
3
HUDITO H7
2
Pijnacker H3 (O)
Zondag 12 mei
2
Catwijck H2 (O)
1
Leonidas H18
1
Alecto/Augustinus H5
0
Leonidas H17
1
Leiden H7
1
Groen-Geel H7
4
Pijnacker H3 (O)
6
Spijkenisse H2 (O)
2
DSHC H6
0
Victoria H7

Wedstrijdschema

DSHC H6
H7
Uit
02-06-2019
Nr. 13944
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, DELFT

Poule stand (4e in poule Res. 3e klasse Heren senioren reserve Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spijkenisse H2 (O)1713316536042
2.HUDITO H71812334920039
3.Victoria H71810446138034
4.Groen-Geel H7199463733031
5.Alecto/Augustinus H5189273930029
6.Leonidas H18189185338028
7.Leonidas H17186393846021
8.Leiden H71853102447018
9.DSHC H61851123456016
10.Pijnacker H3 (O)1942134167014
11.Catwijck H2 (O)1740133161012

Team resultaten

AleCatDSHGroHUDLeiLeoLeoPijSpiVic
Alecto H53 - 14 - 01 - 30 - 10 - 11 - 02 - 03 - 33 - 2
Catwijck H21 - 44 - 30 - 32 - 35 - 22 - 14 - 02 - 40 - 2
DSHC H60 - 25 - 20 - 22 - 14 - 20 - 43 - 52 - 32 - 0
Groen-Geel H71 - 52 - 13 - 20 - 20 - 10 - 02 - 03 - 52 - 32 - 1
HUDITO H73 - 05 - 08 - 01 - 17 - 11 - 01 - 23 - 20 - 4
Leiden H71 - 11 - 51 - 12 - 22 - 33 - 22 - 12 - 41 - 4
Leonidas H172 - 14 - 31 - 30 - 21 - 04 - 22 - 22 - 45 - 6
Leonidas H182 - 39 - 03 - 03 - 43 - 64 - 05 - 14 - 23 - 2
Pijnacker H35 - 44 - 12 - 21 - 31 - 22 - 41 - 44 - 64 - 5
Spijkenisse H26 - 31 - 13 - 22 - 16 - 46 - 15 - 03 - 3
Victoria H74 - 27 - 34 - 14 - 31 - 16 - 12 - 21 - 17 - 1