Heren 7

6e in poule Heren senioren reserve Res. 3e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 22 september
1
Groen-Geel H7
1
Tempo '34 H2 (O)
4
Forescate H2 (O)
0
Dopie H4
Zondag 15 september
5
Leonidas H19
1
Dopie H4
3
Tempo '34 H2 (O)
3
Pijnacker H4
0
Leonidas H18
3
Forescate H2 (O)
1
Waddinxveen H2 (O)
5
Barendrecht H4
5
Scoop Delft H2 (O)
5
Victoria H9
Zondag 8 september
2
Victoria H9
0
Tempo '34 H2 (O)
1
Groen-Geel H7
2
Leonidas H19
4
Forescate H2 (O)
2
Waddinxveen H2 (O)
1
Pijnacker H4
8
DSHC H7
9
Dopie H4
2
Leonidas H18

Wedstrijdschema

Scoop Delft (O)
H7
Uit
29-09-2019 17:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 230063
H7
Waddinxveen (O)
Thuis
06-10-2019
Nr. 230068
Leonidas H18
H7
Uit
13-10-2019
Nr. 230073
H7
Dopie H4
Thuis
27-10-2019
Nr. 230078
Forescate (O)
H7
Uit
03-11-2019
Nr. 230086
H7
Barendrecht H4
Thuis
10-11-2019
Nr. 230090
Victoria H9
H7
Uit
17-11-2019
Nr. 230101
H7
Pijnacker H4
Thuis
24-11-2019
Nr. 230106
Leonidas H19
H7
Uit
08-03-2020
Nr. 230113
H7
DSHC H7
Thuis
15-03-2020
Nr. 230117
Tempo '34 (O)
H7
Uit
22-03-2020
Nr. 230125
H7
Scoop Delft (O)
Thuis
29-03-2020
Nr. 230149
Waddinxveen (O)
H7
Uit
05-04-2020
Nr. 230157
H7
Leonidas H18
Thuis
19-04-2020
Nr. 230159
Dopie H4
H7
Uit
10-05-2020
Nr. 230174
H7
Forescate (O)
Thuis
17-05-2020
Nr. 230170
Barendrecht H4
H7
Uit
24-05-2020
Nr. 230176
H7
Victoria H9
Thuis
07-06-2020
Nr. 230183
Pijnacker H4
H7
Uit
14-06-2020
Nr. 230192

Poule stand (6e in poule Heren senioren reserve Res. 3e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate H2 (O)330011209
2.Scoop Delft H2 (O)321017707
3.Leonidas H19321010507
4.Barendrecht H4320116906
5.DSHC H7311112904
6.Groen-Geel H731117404
7.Victoria H921107504
8.Dopie H43102101103
9.Tempo '34 H2 (O)30214602
10.Pijnacker H4301241901
11.Waddinxveen H2 (O)20023900
12.Leonidas H18300362100

Team resultaten

VictoDopiePijnaScoopBarenLeoniLeoniWaddiTempoGroenForesDSHC
Victoria H92 - 0
Dopie H49 - 2
Pijnacker H41 - 8
Scoop Delft H2 (O)5 - 5
Barendrecht H4
Leonidas H195 - 1
Leonidas H180 - 3
Waddinxveen H2 (O)1 - 5
Tempo '34 H2 (O)3 - 3
Groen-Geel H71 - 21 - 1
Forescate H2 (O)4 - 04 - 2
DSHC H7