Heren 7

5e in poule Heren senioren reserve Reserve 3e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 13 september
0
Leonidas H21
4
DSHC H5
1
Zoetermeer H5
2
Waddinxveen H2-O
12
IJssel H2-O
0
Leonidas H15
1
Dopie H4
0
HUDITO H6
5
Groen-Geel H7
0
Gouda H2-O
Zondag 6 september
1
Leonidas H15
3
Dopie H4
2
Gouda H2-O
13
IJssel H2-O
2
HUDITO H6
1
Zoetermeer H5
2
Waddinxveen H2-O
3
Leonidas H17
1
Schoonhoven H1
0
Leonidas H21

Wedstrijdschema

Leonidas H15
H7
Uit
20-09-2020 14:25
veld 2 (Waterveld)
Nr. 467145
H7
Hudito H6
Thuis
27-09-2020 18:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 467149
Scheidsrechters: D3
Waddinxveen H2
H7
Uit
04-10-2020 11:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 467158
H7
Zoetermeer H5
Thuis
11-10-2020 14:10
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467160
Dopie H4
H7
Uit
25-10-2020
Nr. 467165
H7
IJssel H2
Thuis
01-11-2020 14:10
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467174
H7
Leonidas H17
Thuis
08-11-2020 15:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467179
Leonidas H21
H7
Uit
15-11-2020
Nr. 467189
H7
Schoonhoven H1
Thuis
22-11-2020 11:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467193
H7
DSHC H5
Thuis
07-03-2021
Nr. 492121
Gouda H2
H7
Uit
14-03-2021
Nr. 493075
H7
Leonidas H15
Thuis
21-03-2021
Nr. 493080
Hudito H6
H7
Uit
28-03-2021
Nr. 493087
H7
Waddinxveen H2
Thuis
11-04-2021
Nr. 493092
Zoetermeer H5
H7
Uit
18-04-2021
Nr. 493102
H7
Dopie H4
Thuis
25-04-2021
Nr. 493105
IJssel H2
H7
Uit
16-05-2021
Nr. 493111
Leonidas H17
H7
Uit
30-05-2021
Nr. 493119
H7
Leonidas H21
Thuis
06-06-2021
Nr. 493122
Schoonhoven H1
H7
Uit
13-06-2021
Nr. 493131

Poule stand (5e in poule Heren senioren reserve Reserve 3e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.IJssel H2-O220025206
2.DSHC H5220010306
3.Schoonhoven H122008306
4.Dopie H422004106
5.Groen-Geel H721018603
6.Waddinxveen H2-O21014403
7.HUDITO H621012203
8.Leonidas H1721016903
9.Zoetermeer H520022400
10.Leonidas H2120020500
11.Leonidas H15200211500
12.Gouda H2-O200221800

Spelers (16)

Trainingen

wo
20:45
-
22:15
Gele Weide (Semiveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 27 september
16:15
D3HDS D2
Scheidsrechters: H7
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

DopieLeoniLeoniZoeteIJsseWaddiSchooLeoniHUDITGroenGoudaDSHC
Dopie H41 - 0
Leonidas H210 - 4
Leonidas H17
Zoetermeer H51 - 2
IJssel H2-O12 - 0
Waddinxveen H2-O2 - 3
Schoonhoven H11 - 0
Leonidas H151 - 3
HUDITO H62 - 1
Groen-Geel H75 - 0
Gouda H2-O2 - 13
DSHC H5