Heren 7

Res. 3e klasse Heren senioren reserve Poule C

4e in poule Res. 3e klasse Heren senioren reserve Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 maart
2
Groen-Geel H7
1
Catwijck H2 (O)
7
Victoria H7
1
Pijnacker H3 (O)
1
Leonidas H17
0
Leiden H7
0
DSHC H6
2
HUDITO H7
4
Leonidas H18
2
Spijkenisse H2 (O)
Zondag 17 maart
3
Leonidas H18
4
Groen-Geel H7
6
Spijkenisse H2 (O)
3
DSHC H6
1
HUDITO H7
0
Leonidas H17
1
Leiden H7
1
Alecto/Augustinus H5
4
Pijnacker H3 (O)
1
Catwijck H2 (O)

Wedstrijdschema

Spijkenisse H2
H7
Uit
31-03-2019 10:30
Semiveld
Nr. 13435
Locatie: Sportp. Groenewoud, SPIJKENISSE - Veld 2
H7
Victoria H7
Thuis
07-04-2019 12:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 13520
Scheidsrechters: H6
Hudito H7
H7
Uit
14-04-2019
Nr. 13567
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
H7
Alecto H5
Thuis
05-05-2019
Nr. 13662
Leiden H7
H7
Uit
12-05-2019 12:30
Semiveld
Nr. 13693
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST - Veld 3
H7
Leonidas H17
Thuis
19-05-2019
Nr. 13804
DSHC H6
H7
Uit
02-06-2019
Nr. 13944
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, DELFT

Poule stand (4e in poule Res. 3e klasse Heren senioren reserve Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spijkenisse H2 (O)1310215127032
2.HUDITO H71310213511032
3.Victoria H7127414624025
4.Groen-Geel H7138053124024
5.Leonidas H17136162932019
6.Alecto/Augustinus H5125252219017
7.Leiden H7135261926017
8.Leonidas H18135173832016
9.Pijnacker H3 (O)133010254509
10.Catwijck H2 (O)122010214806
11.DSHC H6132011204906

Fluit dienst

Zondag 7 april
14:45
H6Ring Pass H5
Scheidsrechters: H7
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

AleCatDSHGroHUDLeiLeoLeoPijSpiVic
Alecto H54 - 01 - 30 - 10 - 12 - 03 - 33 - 2
Catwijck H21 - 44 - 30 - 32 - 34 - 02 - 4
DSHC H60 - 22 - 14 - 20 - 43 - 52 - 3
Groen-Geel H72 - 13 - 20 - 20 - 12 - 03 - 52 - 3
HUDITO H73 - 05 - 08 - 01 - 00 - 4
Leiden H71 - 12 - 22 - 33 - 22 - 11 - 4
Leonidas H172 - 14 - 31 - 30 - 21 - 04 - 22 - 4
Leonidas H182 - 39 - 03 - 03 - 43 - 64 - 2
Pijnacker H34 - 11 - 31 - 22 - 41 - 44 - 5
Spijkenisse H26 - 32 - 16 - 46 - 15 - 03 - 3
Victoria H77 - 34 - 14 - 31 - 16 - 12 - 21 - 17 - 1