Heren 7
1e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 14 april
1
Ypenburg H2-O
1
HDS H3
7
DSHC H7
0
HDM H3
3
Westland H3
0
Evergreen H1
1
Leonidas H18
1
Leonidas H16
Woensdag 10 april
0
Klein Zwitserland H4
1
Leiden-Leidse Studs H6
Zondag 7 april
3
Leonidas H16
6
DSHC H7
2
Leiden-Leidse Studs H6
2
Westland H3
1
Evergreen H1
2
Leonidas H18
0
HDM H3
3
Groen-Geel H7
1
HDS H3
1
Klein Zwitserland H4
Woensdag 3 april
2
HDS H3
2
Leiden-Leidse Studs H6
Zondag 24 maart
7
DSHC H7
0
Evergreen H1
2
Leonidas H18
4
Leiden-Leidse Studs H6
3
Ypenburg H2-O
2
HDM H3
1
Westland H3
0
Klein Zwitserland H4
5
Groen-Geel H7
0
Leonidas H16
Wedstrijdschema
Ypenburg H2-O
H7
Uit
21-04-2024
15:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1170404
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
H7
HDS H3
Thuis
12-05-2024
10:25
Water ABN AMRO
Nr. 1170410
Scheidsrechters: H11
H7
DSHC H7
Thuis
26-05-2024
14:30
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1170414
Scheidsrechters: H8
Leonidas H18
H7
Uit
02-06-2024
Nr. 1170419
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
H7
Westland H3
Thuis
09-06-2024
14:30
Davoveld
Nr. 1170425
Scheidsrechters: D4
Poule stand (1e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Groen-Geel H7 | 15 | 12 | 1 | 2 | 44 | 12 | 0 | 37 |
2. | Ypenburg H2-O | 15 | 10 | 2 | 3 | 47 | 17 | 0 | 32 |
3. | HDS H3 | 16 | 9 | 4 | 3 | 40 | 26 | 0 | 31 |
4. | DSHC H7 | 16 | 7 | 4 | 5 | 47 | 34 | 0 | 25 |
5. | Leiden-Leidse Studs H6 | 17 | 7 | 3 | 7 | 35 | 34 | 0 | 24 |
6. | Westland H3 | 16 | 6 | 6 | 4 | 24 | 24 | 0 | 24 |
7. | Leonidas H16 | 15 | 6 | 4 | 5 | 38 | 40 | 0 | 22 |
8. | Leonidas H18 | 16 | 6 | 3 | 7 | 30 | 33 | 0 | 21 |
9. | Klein Zwitserland H4 | 16 | 4 | 1 | 11 | 14 | 31 | 0 | 13 |
10. | HDM H3 | 15 | 2 | 3 | 10 | 27 | 52 | 0 | 9 |
11. | Evergreen H1 | 15 | 1 | 1 | 13 | 11 | 54 | 0 | 4 |
Spelers (20)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Ypenb | Leoni | HDS H | HDM H | Westl | Leoni | Leide | Klein | Groen | Everg | DSHC | |
Ypenburg H2-O | 1 - 1 | 3 - 2 | 4 - 1 | 3 - 0 | 2 - 4 | 6 - 0 | 2 - 2 | ||||
Leonidas H18 | 0 - 3 | 3 - 2 | 2 - 4 | 2 - 4 | 1 - 1 | 2 - 4 | 3 - 2 | 4 - 1 | 3 - 0 | ||
HDS H3 | 2 - 0 | 3 - 2 | 5 - 2 | 5 - 0 | 0 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 4 - 1 | |||
HDM H3 | 0 - 6 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 3 | 4 - 4 | ||||
Westland H3 | 0 - 0 | 3 - 3 | 3 - 1 | 3 - 2 | 1 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | |||
Leonidas H16 | 2 - 6 | 2 - 2 | 5 - 3 | 4 - 3 | 1 - 1 | 7 - 3 | 3 - 6 | ||||
Leiden-Leidse Studs H6 | 0 - 3 | 2 - 3 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 4 | 1 - 0 | 3 - 1 | 2 - 3 | |||
Klein Zwitserland H4 | 0 - 3 | 2 - 1 | 0 - 3 | 2 - 4 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 3 | 2 - 0 | 1 - 0 | ||
Groen-Geel H7 | 3 - 1 | 2 - 0 | 5 - 2 | 5 - 0 | 5 - 0 | 5 - 0 | 4 - 0 | ||||
Evergreen H1 | 0 - 4 | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 2 | 0 - 0 | 0 - 4 | 0 - 3 | 2 - 4 | |||
DSHC H7 | 7 - 3 | 7 - 0 | 1 - 1 | 1 - 5 | 2 - 5 | 1 - 0 | 1 - 2 | 7 - 0 |