Heren 8

8e in poule Heren senioren reserve 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
1
Groen-Geel H8
3
Leonidas H12
Zondag 12 september
3
HCRB H1
3
Groen-Geel H8
4
Leonidas H12
2
Roomburg H4

Wedstrijdschema

Hudito H7
H8
Uit
26-09-2021 14:10
Villa Joep veld (Zandveld)
Nr. 559516
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
H8
DSHC H4
Thuis
03-10-2021 18:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 559520
Scheidsrechters: H4
H8
Roomburg H4
Thuis
24-10-2021 12:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 559532
Scheidsrechters: H10
H8
Alecto H6
Thuis
31-10-2021 09:25
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 577028
Scheidsrechters: H7
Zoetermeer H5
H8
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 559549
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER
H8
Waddinxveen H2
Thuis
14-11-2021 15:45
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 559551
Scheidsrechters: H12
Leonidas H17
H8
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 559559
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
H8
Leiden H6
Thuis
28-11-2021 15:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 559564
Scheidsrechters: D8
H8
HCRB H1
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 559570
Leonidas H12
H8
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 559577
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
H8
Hudito H7
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 559580
DSHC H4
H8
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 559586
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, DELFT
Roomburg H4
H8
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 559599
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
Alecto H6
H8
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 577037
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
H8
Zoetermeer H5
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 559611
Waddinxveen H2
H8
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 559620
Locatie: Sportp. 'De Sniep', WADDINXVEEN
H8
Leonidas H17
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 559622
Leiden H6
H8
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 559628
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST

Poule stand (8e in poule Heren senioren reserve 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas H1222007306
2.Alecto-Augustinus H622005206
3.HCRB H121106304
4.Roomburg H421017403
5.Leiden-Leidse Studs H621019703
6.Leonidas H1721016503
7.Waddinxveen H2-O21019903
8.Groen-Geel H820114601
9.DSHC H410011300
10.HUDITO H710010500
11.Zoetermeer H520021800

Spelers (21)

Trainingen

do
20:45
-
22:15
Gele Weide (Semiveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 3 oktober
16:15
H4Leonidas H8
Scheidsrechters: H8
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 24 oktober
11:00
HLAKlein Zwitserland H45B
Scheidsrechters: H8
Wittebrugveld
Zondag 31 oktober
11:00
H7Rotterdam H9
Scheidsrechters: H8
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 14 november
17:20
H12Dordrecht H3
Scheidsrechters: H8
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 28 november
17:20
D8Westland D3
Scheidsrechters: H8
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

HCRB LeoniZoeteWaddiRoombLeoniLeideHUDITGroenDSHC AlpheAlectAlect
HCRB H13 - 3
Leonidas H17
Zoetermeer H5
Waddinxveen H2-O
Roomburg H4
Leonidas H124 - 2
Leiden-Leidse Studs H6
HUDITO H7
Groen-Geel H81 - 3
DSHC H4
Alphen H4
Alecto-Augustinus H6
Alecto H5