Heren 9
2e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
1
Leiden H7
4
Leonidas H20
0
Berkel-Rodenrijs H4
1
Delfshaven H2
2
Rotterdam H9
2
Gouda H2-O
2
Groen-Geel H9
1
Roomburg H6
Zondag 17 maart
4
Gouda H2-O
0
Leonidas H20
2
Rotterdam H9
2
Groen-Geel H9
0
Delfshaven H2
1
Leiden H7
3
Roomburg H6
1
Berkel-Rodenrijs H4
Zondag 10 maart
2
Gouda H2-O
2
Delfshaven H2
3
Rotterdam H9
2
Leonidas H20
0
Berkel-Rodenrijs H4
0
Groen-Geel H9
0
Leiden H7
2
Roomburg H6
Zondag 3 maart
4
Delfshaven H2
1
Leonidas H20
1
Roomburg H6
1
Gouda H2-O
2
Groen-Geel H9
2
Leiden H7
2
Berkel-Rodenrijs H4
3
Rotterdam H9
Wedstrijdschema
H9
Delfshaven H2
Thuis
07-04-2024
16:00
Water ABN AMRO
Nr. 1187549
Scheidsrechters: H10
Leonidas H20
H9
Uit
14-04-2024
13:15
veld 4 (Semiveld)
Nr. 1187553
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
H9
Gouda H2-O
Thuis
21-04-2024
10:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1187557
Scheidsrechters: H10
Leiden H7
H9
Uit
12-05-2024
12:15
Veld 4 (Semiveld)
Nr. 1187560
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
H9
Berkel Rodenrijs H4
Thuis
26-05-2024
14:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1187565
Scheidsrechters: D6
H9
Rotterdam H9
Thuis
02-06-2024
15:20
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 1187568
Scheidsrechters: H11
Roomburg H6
H9
Uit
09-06-2024
Nr. 1187572
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Poule stand (2e in poule Zuid-Holland - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rotterdam H9 | 14 | 9 | 3 | 2 | 33 | 24 | 0 | 30 |
2. | Groen-Geel H9 | 14 | 8 | 4 | 2 | 28 | 15 | 0 | 28 |
3. | Delfshaven H2 | 14 | 5 | 4 | 5 | 20 | 18 | 0 | 19 |
4. | Leiden H7 | 14 | 5 | 4 | 5 | 16 | 19 | 0 | 19 |
5. | Leonidas H20 | 14 | 5 | 1 | 8 | 27 | 34 | 0 | 16 |
6. | Roomburg H6 | 14 | 4 | 3 | 7 | 24 | 32 | 0 | 15 |
7. | Gouda H2-O | 14 | 3 | 6 | 5 | 21 | 20 | 0 | 15 |
8. | Berkel-Rodenrijs H4 | 14 | 2 | 5 | 7 | 16 | 23 | 0 | 11 |
Spelers (19)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 7 april
Zondag 21 april
Zondag 26 mei
Zondag 2 juni
Team resultaten
Berke | Rotte | Delfs | Leoni | Leide | Roomb | Groen | Gouda | |
Berkel-Rodenrijs H4 | 2 - 3 | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 0 | |
Rotterdam H9 | 1 - 0 | 0 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | 7 - 5 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
Delfshaven H2 | 3 - 3 | 0 - 2 | 4 - 1 | 0 - 1 | 1 - 3 | 0 - 2 | 1 - 1 | |
Leonidas H20 | 4 - 2 | 0 - 5 | 0 - 1 | 2 - 3 | 5 - 1 | 1 - 3 | 2 - 2 | |
Leiden H7 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 4 | 0 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | |
Roomburg H6 | 3 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 3 | 1 - 2 | 0 - 4 | 1 - 1 | |
Groen-Geel H9 | 3 - 0 | 2 - 2 | 0 - 3 | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
Gouda H2-O | 2 - 0 | 4 - 0 | 2 - 2 | 4 - 0 | 1 - 3 | 0 - 3 |