Heren A

6e in poule Heren Veteranen 2e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
2
Cartouche H35B
3
Rijswijk H35A
1
Kieviten H35B
1
Alecto H35A
0
Klein Zwitserland H35C
2
Alphen H35A
1
Leiden H35C
4
Westland H35A
Zondag 13 september
2
hdm H35E
2
Klein Zwitserland H35C
1
Alecto H35A
1
HGC H35B
3
Westland H35A
3
Alphen H35A
4
Rijswijk H35A
2
Kieviten H35B
2
Leiden H35C
2
Cartouche H35B
1
Cartouche H35C
2
Groen-Geel H35A
Zondag 6 september
3
Kieviten H35B
2
Leiden H35C
1
Klein Zwitserland H35C
0
Cartouche H35C
2
Alphen H35A
1
hdm H35E
5
Cartouche H35B
1
Westland H35A

Wedstrijdschema

HA
HDM
Thuis
20-09-2020 11:00
Zandveld Wittebrug
Nr. 467540
Scheidsrechters: H11
Alphen H35A
HA
Uit
27-09-2020 13:00
Veld 5 (Waterveld)
Nr. 467543
HA
Klein Zwitserland H35C
Thuis
04-10-2020 11:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467549
Scheidsrechters: D8
Westland H35A
HA
Uit
11-10-2020
Nr. 467559
HGC H35B
HA
Uit
25-10-2020
Nr. 467562
HA
Kieviten H35B
Thuis
01-11-2020 17:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467567
Cartouche H35B
HA
Uit
08-11-2020
Nr. 467572
HA
Leiden H35C
Thuis
15-11-2020 09:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 467579
Rijswijk H35A
HA
Uit
22-11-2020
Nr. 467589
Alecto H35A
HA
Uit
07-03-2021
Nr. 492162
HA
Cartouche H35C
Thuis
14-03-2021
Nr. 493494
HDM H35E
HA
Uit
21-03-2021
Nr. 493504
HA
Alphen H35A
Thuis
28-03-2021
Nr. 493507
Klein Zwitserland H35C
HA
Uit
11-04-2021
Nr. 493515
HA
Westland H35A
Thuis
18-04-2021
Nr. 493520
HA
HGC H35B
Thuis
25-04-2021
Nr. 493525
Kieviten H35B
HA
Uit
16-05-2021
Nr. 493532
HA
Cartouche H35B
Thuis
30-05-2021
Nr. 493537
Leiden H35C
HA
Uit
06-06-2021
Nr. 493543
HA
Rijswijk H35A
Thuis
13-06-2021
Nr. 493548

Poule stand (6e in poule Heren Veteranen 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijswijk H35A33009509
2.Alphen H35A32107407
3.Alecto H35A31206405
4.Cartouche H35B31119604
5.Westland H35A31118904
6.Groen-Geel H35A31118904
7.Kieviten H35B31116704
8.Klein Zwitserland H35C31113404
9.hdm H35E30217802
10.HGC H35B30216702
11.Cartouche H35C30125701
12.Leiden H35C30125901

Spelers (15)

Trainingen

wo
21:00
-
22:30
Water ABN AMRO (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 20 september
09:25
H11Pijnacker
Scheidsrechters: HA
Zandveld Wittebrug
Zondag 27 september
09:25
HLAAlecto H45B
Scheidsrechters: HA
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 4 oktober
09:25
D8DSHC D4
Scheidsrechters: HA
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

hdm HLeideKleinWestlRijswKieviHGC HGroenCartoCartoAlpheAlect
hdm H35E2 - 2
Leiden H35C1 - 42 - 2
Klein Zwitserland H35C1 - 00 - 2
Westland H35A3 - 3
Rijswijk H35A4 - 2
Kieviten H35B3 - 21 - 1
HGC H35B
Groen-Geel H35A
Cartouche H35C1 - 2
Cartouche H35B5 - 12 - 3
Alphen H35A2 - 1
Alecto H35A1 - 1