Heren A

10e in poule Heren Veteranen 2e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 26 september
4
Roomburg H35B
4
Cartouche H35C
2
Alphen H35A
1
Rotterdam H35C
3
Kieviten H35B
5
HGC H35B
8
Forescate H35A
1
hdm H35E
Zondag 19 september
3
Klein Zwitserland H35C
2
Alphen H35A
0
hdm H35E
4
Roomburg H35B
0
Kieviten H35B
5
Forescate H35A
Zondag 12 september
4
Forescate H35A
1
HGC H35B
2
Alphen H35A
0
Cartouche H35C
2
Roomburg H35B
2
Kieviten H35B

Wedstrijdschema

HA
Alphen H35A
Thuis
03-10-2021 12:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 560021
Scheidsrechters: HLA, COTD
Alecto H35A
HA
Uit
10-10-2021 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 560027
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
HA
Roomburg H35B
Thuis
24-10-2021 11:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 560035
Scheidsrechters: H9
Forescate H35A
HA
Uit
31-10-2021 11:00
2 Polytan Tokyo (Waterveld)
Nr. 560041
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
HA
Kieviten H35B
Thuis
07-11-2021 09:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 560047
Scheidsrechters: HLA
HDM H35E
HA
Uit
14-11-2021 00:00
Nr. 560055
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 'S-GRAVENHAGE
HA
Cartouche H35C
Thuis
21-11-2021 12:35
Wittebrugveld
Nr. 560060
Scheidsrechters: HLA
Klein Zwitserland H35C
HA
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 560068
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
Rotterdam H35C
HA
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 560073
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, ROTTERDAM
HA
HGC H35B
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 560079
HA
Cartouche H35B
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 560084
Alphen H35A
HA
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 560088
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN
HA
Alecto H35A
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 560095
Roomburg H35B
HA
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 560104
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
HA
Forescate H35A
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 560105
Kieviten H35B
HA
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 560114
Locatie: De Schulpweide, WASSENAAR
HA
HDM H35E
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 560120
Cartouche H35C
HA
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 560123
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
HA
Klein Zwitserland H35C
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 560132

Poule stand (10e in poule Heren Veteranen 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate H35A330017209
2.Klein Zwitserland H35C320110606
3.Alphen H35A32016406
4.Roomburg H35B312010605
5.Rotterdam H35C31119404
6.Cartouche H35B21104304
7.Cartouche H35C31116604
8.HGC H35B31118904
9.Alecto H35A31023803
10.Groen-Geel H35A20112801
11.Kieviten H35B301251201
12.hdm H35E300311300

Spelers (14)

Trainingen

wo
21:00
-
22:30
Water ABN AMRO (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 3 oktober
14:10
HLAAlliance H45B
Scheidsrechters: HA
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 24 oktober
09:15
H9Evergreen H2
Scheidsrechters: HA
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 7 november
11:00
HLAAmstelveen H45A
Scheidsrechters: HA
Wittebrugveld
Zondag 21 november
11:00
HLAHBS H45B
Scheidsrechters: HA
Wittebrugveld

Team resultaten

hdm HKleinRotteRoombKieviHGC HGroenForesCartoCartoAlpheAlect
hdm H35E0 - 4
Klein Zwitserland H35C3 - 2
Rotterdam H35C
Roomburg H35B2 - 24 - 4
Kieviten H35B3 - 50 - 5
HGC H35B
Groen-Geel H35A
Forescate H35A8 - 14 - 1
Cartouche H35C
Cartouche H35B
Alphen H35A2 - 12 - 0
Alecto H35A