Heren Veteranen L

8e in poule Heren Veteranen L herfstcompetitie 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Leonidas HLB
HLA
Uit
08-03-2020
Nr. 395178
HCRB HLA
HLA
Uit
22-03-2020 14:30
Veld 2 - Reeuwijk (Zandveld)
Nr. 395185
HLA
Alecto HLB
Thuis
29-03-2020
Nr. 395190
Roomburg HLA
HLA
Uit
05-04-2020 10:45
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 395198
Schiedam HLB
HLA
Uit
10-05-2020
Nr. 395209
HLA
Schiedam HLA
Thuis
17-05-2020
Nr. 395210
HLA
HDS HLA
Thuis
24-05-2020
Nr. 395214
HDM HLB
HLA
Uit
07-06-2020
Nr. 395224
HLA
Klein Zwitserland HLB
Thuis
14-06-2020
Nr. 395225

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Heren Veteranen L Lentecompetitie Veteranen L 1e klasse A".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer HLA10910427028
2.Schiedam HLB107212214023
3.Roomburg HLA107122410022
4.hdm HLB106222914020
5.Leonidas HLB104151616013
6.Schiedam HLA104061527012
7.Alecto HLB10316915010
8.Groen-Geel HLA103161322010
9.HDS HLA10226102008
10.Klein Zwitserland HLB1022661908
11.HUDITO HLA1011872904

Spelers (20)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Heren Veteranen L Lentecompetitie Veteranen L 1e klasse A".

hdm HKleinSchieLeoniGroenSchieZoeteTempoHUDITRoombHDS HAlect
hdm HLB2 - 26 - 12 - 23 - 11 - 22 - 0
Klein Zwitserland HLB0 - 42 - 01 - 10 - 42 - 0
Schiedam HLB4 - 13 - 04 - 22 - 1
Leonidas HLB2 - 10 - 21 - 22 - 01 - 0
Groen-Geel HLA1 - 21 - 52 - 12 - 02 - 1
Schiedam HLA1 - 53 - 12 - 1
Zoetermeer HLA6 - 17 - 02 - 06 - 22 - 0
Tempo '34 HLA
HUDITO HLA0 - 52 - 11 - 6
Roomburg HLA3 - 01 - 14 - 23 - 04 - 1
HDS HLA1 - 30 - 00 - 22 - 14 - 0
Alecto HLB2 - 01 - 23 - 12 - 10 - 40 - 0