Heren Veteranen L

1e klasse Heren Veteranen L lentecompetitie Poule A

8e in poule 1e klasse Heren Veteranen L lentecompetitie Poule A
1e in poule 2e klasse Heren Veteranen L herfstcompetitie Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
1
Leonidas HLB
0
HUDITO HLA
1
Klein Zwitserland HLC
0
Schiedam HLA
6
Roomburg HLA
1
hdm HLB
0
Tempo '34 HLB
1
Dordrecht HLA
3
Groen-Geel HLA
4
Alecto HLB
Zondag 12 mei
4
Dordrecht HLA
2
HDS HLA
5
Tempo '34 HLB
5
Roomburg HLA
0
hdm HLB
1
Klein Zwitserland HLC
1
Schiedam HLA
2
Leonidas HLB
0
HUDITO HLA
0
Groen-Geel HLA
3
Alecto HLB
0
Ommoord HLA

Wedstrijdschema

HDS HLA
HLA
Uit
26-05-2019 12:45
Semiveld
Nr. 51974
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE - Veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland HLC108112811025
2.Dordrecht HLA10802329024
3.Leonidas HLB106133017019
4.Roomburg HLA105233818017
5.HDS HLA95132516016
6.Alecto HLB105142318016
7.Schiedam HLA105141622016
8.Groen-Geel HLA103252125011
9.Tempo '34 HLB103162141010
10.HUDITO HLA10226132808
11.hdm HLB10217122707
12.Ommoord HLA901873401
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel HLA1110015512030
2.Tempo '34 HLB1110014511030
3.Barendrecht HLA118123120025
4.Schiedam HLB117223413023
5.Derby HLA115152219016
6.Forcial-Voorne HLA115061933015
7.Tempo '34 HLA114162335013
8.Victoria HLA114071427012
9.Gouda-Waddinxveen HLA113171527010
10.Hoeksche Waard HLA11308243409
11.Evergreen HLA11227214508
12.Cartouche HLB11029154202

Team resultaten

AleDorGrohdmHDSHUDKleLeoOmmRooSchTem
Alecto HLB1 - 13 - 23 - 02 - 1
Dordrecht HLA1 - 03 - 04 - 28 - 21 - 2
Groen-Geel HLA3 - 41 - 01 - 31 - 12 - 34 - 1
hdm HLB3 - 62 - 10 - 40 - 1
HDS HLA3 - 00 - 54 - 09 - 2
HUDITO HLA0 - 00 - 21 - 12 - 3
Klein Zwitserland HLC2 - 12 - 73 - 16 - 01 - 04 - 0
Leonidas HLB0 - 34 - 14 - 22 - 21 - 00 - 4
Ommoord HLA0 - 31 - 20 - 61 - 5
Roomburg HLA0 - 46 - 26 - 11 - 29 - 01 - 1
Schiedam HLA1 - 71 - 01 - 24 - 3
Tempo '34 HLB4 - 20 - 11 - 104 - 15 - 51 - 3
BarCarDerEveForGouGroHoeSchTemTemVic
Barendrecht HLA1 - 03 - 01 - 22 - 12 - 23 - 0
Cartouche HLB2 - 53 - 30 - 23 - 31 - 4
Derby HLA3 - 03 - 05 - 23 - 03 - 0
Evergreen HLA3 - 42 - 23 - 00 - 90 - 12 - 0
Forcial HLA2 - 33 - 11 - 01 - 40 - 91 - 0
Gouda HLA3 - 16 - 30 - 52 - 10 - 40 - 1
Groen-Geel HLA8 - 25 - 14 - 27 - 01 - 2
Hoeksche Waard HLA4 - 15 - 33 - 42 - 34 - 21 - 2
Schiedam HLB5 - 12 - 03 - 34 - 10 - 2
Tempo '34 HLA3 - 45 - 24 - 20 - 50 - 4
Tempo '34 HLB5 - 34 - 110 - 06 - 30 - 1
Victoria HLA2 - 12 - 11 - 76 - 01 - 20 - 7