D1 zaal

2e klasse Dames senioren Poule A

2e in poule 2e klasse Dames senioren Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 13 januari
4
Groen-Geel D1
1
Voorhout D1
4
Groen-Geel D1
4
Alecto D1
2
Gouda D1
4
Ypenburg D1
1
Voorhout D1
8
Ypenburg D1
2
Derby D1
4
Gouda D1
2
Derby D1
7
Alecto D1
Zondag 6 januari
3
Ypenburg D1
5
Alecto D1
2
Groen-Geel D1
1
Kieviten D1
0
Voorhout D1
1
Groen-Geel D1
5
Kieviten D1
3
Derby D1
5
Derby D1
7
Ypenburg D1
4
Alecto D1
0
Voorhout D1

Wedstrijdschema

D1
Gouda D1
Thuis
20-01-2019 15:00
Nr. 42807
Locatie: Leonidas Hockey Dome, ROTTERDAM - Veld 4. Zaalleiding: Groen-Geel
Kieviten D1
D1
Uit
20-01-2019 16:40
Nr. 42787
Locatie: Leonidas Hockey Dome, ROTTERDAM - Veld 2. Zaalleiding: Kieviten
Derby D1
D1
Uit
03-02-2019 15:50
Nr. 42782
Locatie: Leonidas Hockey Dome, ROTTERDAM - Veld 2. Zaalleiding: Derby
Ypenburg D1
D1
Uit
03-02-2019 17:30
Nr. 42812
Locatie: Leonidas Hockey Dome, ROTTERDAM - Veld 4. Zaalleiding: Ypenburg

Poule stand (2e in poule 2e klasse Dames senioren Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto D186204121020
2.Groen-Geel D186112413019
3.Ypenburg D164022820012
4.Derby D18215253307
5.Gouda D16204202006
6.Kieviten D16105152803
7.Voorhout D1610552303

Team resultaten

AleDerGouGroKieVooYpe
Alecto D14 - 43 - 24 - 0
Derby D12 - 72 - 43 - 25 - 7
Gouda D14 - 61 - 41 - 22 - 4
Groen-Geel D14 - 43 - 12 - 14 - 14 - 2
Kieviten D12 - 85 - 32 - 8
Voorhout D11 - 50 - 11 - 8
Ypenburg D13 - 54 - 3