D1 zaal

7e in poule Dames senioren 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 2 februari
4
Ypenburg D1
1
Groen-Geel D1
6
Ommoord D1
2
Dordrecht D1
5
Gouda D1
5
Leiden D1
1
Gouda D1
3
Dordrecht D1
1
Ommoord D1
2
Ypenburg D1
Zondag 26 januari
3
Leiden D1
0
Ypenburg D1
4
Ommoord D1
2
Gouda D1
3
Ypenburg D1
4
Gouda D1
3
Leiden D1
2
Barendrecht D1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule Dames senioren 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden D11211105511034
2.Barendrecht D1126333228021
3.Dordrecht D1126154441019
4.Gouda D1125254039017
5.Ommoord D1125162734016
6.Ypenburg D1124173340013
7.Groen-Geel D1120111165401

Spelers (9)

Team resultaten

YpenbGroenGoudaOmmooLeideDordrBaren
Ypenburg D14 - 13 - 44 - 50 - 54 - 52 - 2
Groen-Geel D11 - 54 - 70 - 32 - 5
Gouda D12 - 35 - 25 - 51 - 32 - 4
Ommoord D11 - 24 - 04 - 21 - 56 - 2
Leiden D13 - 02 - 16 - 07 - 13 - 2
Dordrecht D18 - 57 - 13 - 43 - 11 - 33 - 3
Barendrecht D13 - 12 - 30 - 04 - 3