D3 zaal

5e in poule Dames senioren reserve Reserve 2e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 16 februari
5
Rijswijk D3
1
Alphen D2
5
Rijswijk D3
0
Roomburg D3
2
HUDITO D4
1
Ring Pass Delft D4
Zondag 2 februari
3
Roomburg D3
1
HUDITO D4
2
Rijswijk D3
2
HUDITO D4
2
Roomburg D3
2
Rijswijk D3
1
Craeyenhout D3
1
Alphen D2
Zondag 26 januari
1
Alphen D2
6
HUDITO D4
0
Alphen D2
5
Ring Pass Delft D4
3
Groen-Geel D3
2
Craeyenhout D3
2
Roomburg D3
2
Craeyenhout D3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule Dames senioren reserve Reserve 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft D4129033418027
2.Rijswijk D3128314315027
3.HUDITO D4125342828018
4.Roomburg D3125253930017
5.Groen-Geel D3125162739016
6.Craeyenhout D312228224208
7.Alphen D212219173807

Spelers (12)

Team resultaten

GroenRijswCraeyRing RoombAlpheHUDIT
Groen-Geel D31 - 33 - 23 - 12 - 52 - 4
Rijswijk D35 - 11 - 05 - 05 - 12 - 2
Craeyenhout D33 - 91 - 15 - 2
Ring Pass Delft D42 - 14 - 23 - 14 - 3
Roomburg D33 - 42 - 22 - 22 - 33 - 13 - 1
Alphen D22 - 30 - 51 - 6
HUDITO D42 - 21 - 12 - 11 - 52 - 1