D8 zaal

3e klasse Dames senioren reserve Poule D

3e in poule 3e klasse Dames senioren reserve Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Dames senioren reserve Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO D7129215326029
2.Leiden D8128224622026
3.Groen-Geel D8128223722026
4.Leonidas D17125163541016
5.Pijnacker D3124263227014
6.Victoria D712219263807
7.Spijkenisse D312101196203

Team resultaten

GroHUDLeiLeoPijSpiVic
Groen-Geel D81 - 42 - 23 - 31 - 04 - 04 - 3
HUDITO D71 - 42 - 05 - 33 - 34 - 03 - 2
Leiden D82 - 12 - 26 - 13 - 29 - 22 - 1
Leonidas D174 - 61 - 72 - 35 - 37 - 03 - 1
Pijnacker D31 - 33 - 44 - 35 - 01 - 24 - 0
Spijkenisse D31 - 22 - 120 - 101 - 40 - 31 - 2
Victoria D71 - 65 - 63 - 41 - 23 - 34 - 0