D8 zaal

3e klasse Dames senioren reserve Poule D

1e in poule 3e klasse Dames senioren reserve Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 13 januari
0
Spijkenisse D3
3
Pijnacker D3
Spijkenisse D3
HUDITO D7
3
Leonidas D17
1
Victoria D7
4
Leonidas D17
6
Groen-Geel D8
3
Pijnacker D3
4
HUDITO D7
4
Groen-Geel D8
3
Victoria D7
Zondag 6 januari
1
HUDITO D7
4
Groen-Geel D8
1
Victoria D7
6
Groen-Geel D8
5
Victoria D7
6
HUDITO D7
5
Leonidas D17
3
Pijnacker D3
6
Leiden D8
1
Leonidas D17
3
Leiden D8
2
Pijnacker D3

Wedstrijdschema

Spijkenisse D3
D8
Uit
03-02-2019 11:45
Nr. 35921
Locatie: Akkers, Sporthal De, SPIJKENISSE - Veld 1. Zaalleiding: Spijkenisse
D8
Leiden D8
Thuis
03-02-2019 12:25
Nr. 36264
Locatie: Akkers, Sporthal De, SPIJKENISSE - Veld 1. Zaalleiding: Spijkenisse
Leiden D8
D8
Uit
17-02-2019 15:30
Nr. 36282
Locatie: Leiden Hockey Dome, OEGSTGEEST - veld 1. Zaalleiding: Leiden
D8
Hudito D7
Thuis
17-02-2019 16:10
Nr. 36262
Locatie: Leiden Hockey Dome, OEGSTGEEST - veld 1. Zaalleiding: Leiden

Poule stand (1e in poule 3e klasse Dames senioren reserve Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel D887103113022
2.Leiden D865012610015
3.HUDITO D754012013012
4.Leonidas D178215193407
5.Pijnacker D38206181806
6.Victoria D76105172303
7.Spijkenisse D3510422203

Team resultaten

GroHUDLeiLeoPijSpiVic
Groen-Geel D83 - 31 - 04 - 04 - 3
HUDITO D71 - 42 - 0
Leiden D86 - 13 - 2
Leonidas D174 - 61 - 72 - 35 - 33 - 1
Pijnacker D31 - 33 - 45 - 01 - 2
Spijkenisse D30 - 100 - 3
Victoria D71 - 65 - 63 - 44 - 0