D11 zaal

5e in poule Dames senioren reserve Reserve 5e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 16 februari
2
Klein Zwitserland D4
3
Voorhout D2
0
Roomburg D11
2
Alecto/Augustinus D9
5
Voorhout D2
1
Groen-Geel D18
1
HUDITO D7
1
Alecto/Augustinus D9
0
Roomburg D11
1
HUDITO D7
Zondag 2 februari
2
Groen-Geel D11
3
Voorhout D2
4
Roomburg D11
2
Voorhout D2
0
Groen-Geel D11
5
Roomburg D11
1
Alecto/Augustinus D9
3
HUDITO D7
Zondag 26 januari
2
Klein Zwitserland D4
3
Roomburg D11
2
HUDITO D7
1
Groen-Geel D11
5
HUDITO D7
1
Voorhout D2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule Dames senioren reserve Reserve 5e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO D7129123716028
2.Roomburg D11127053624021
3.Alecto/Augustinus D9125523025020
4.Voorhout D2126153630019
5.Groen-Geel D11124352831015
6.Klein Zwitserland D4123453029013
7.Groen-Geel D18120210105202

Spelers (17)

Team resultaten

KleinRoombAlectGroenGroenVoorhHUDIT
Klein Zwitserland D42 - 32 - 35 - 4
Roomburg D110 - 28 - 04 - 04 - 20 - 1
Alecto/Augustinus D94 - 20 - 51 - 3
Groen-Geel D18
Groen-Geel D110 - 52 - 3
Voorhout D22 - 27 - 30 - 35 - 11 - 4
HUDITO D73 - 21 - 14 - 02 - 15 - 1