D15 zaal

5e in poule Dames senioren reserve Reserve 5e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 16 februari
1
Groen-Geel D15
6
Rapid D2
Zondag 2 februari
5
Rotterdam D7
0
Leonidas D20
2
Rotterdam D8
5
Leonidas D20
0
Rotterdam D8
5
Rotterdam D7
3
Rapid D2
2
Forcial D1
Zondag 26 januari
4
Leonidas D20
2
Groen-Geel D15
7
Rapid D2
2
Groen-Geel D15
2
Leonidas D20
2
Rapid D2
6
Rotterdam D7
0
Groen-Geel D19
0
Rotterdam D7
0
Rotterdam D8

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule Dames senioren reserve Reserve 5e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam D7119205715029
2.Leonidas D20128314827027
3.Rapid D2127143925022
4.Rotterdam D8124262335014
5.Groen-Geel D15114163741013
6.Forcial D1124172632013
7.Groen-Geel D1912001296400

Spelers (18)

Team resultaten

LeoniGroenGroenTempoRotteRotteRapidForci
Leonidas D206 - 24 - 22 - 25 - 2
Groen-Geel D192 - 8
Groen-Geel D154 - 14 - 01 - 64 - 2
Tempo '34 D3
Rotterdam D82 - 53 - 20 - 52 - 0
Rotterdam D75 - 06 - 00 - 06 - 14 - 1
Rapid D22 - 37 - 25 - 13 - 2
Forcial D12 - 5