H1 zaal
9e in poule Landelijk - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 14 april
2
Fletiomare H1
1
Houten H1
0
Alecto H1
4
HUDITO H1
2
Barendrecht H1
1
Groen-Geel H1
3
Derby H1
1
Ommoord H1
8
Zoetermeer H1
0
IJssel H1
3
Rijswijk H1
2
Schiedam H1
Zondag 7 april
3
Groen-Geel H1
1
Derby H1
4
HUDITO H1
1
Barendrecht H1
3
Houten H1
4
Alecto H1
3
Schiedam H1
6
Fletiomare H1
4
IJssel H1
2
Rijswijk H1
0
Ommoord H1
4
Zoetermeer H1
Zondag 24 maart
2
Fletiomare H1
1
IJssel H1
3
Alecto H1
2
Schiedam H1
0
Barendrecht H1
4
Houten H1
2
Derby H1
3
HUDITO H1
2
Groen-Geel H1
4
Ommoord H1
3
Rijswijk H1
2
Zoetermeer H1
Wedstrijdschema
H1
Alecto H1
Thuis
21-04-2024
14:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1154578
Fletiomare H1
H1
Uit
28-04-2024
14:45
1 - Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1154583
Locatie: Sportpark Fletiomare Novum, Utrecht
H1
Rijswijk H1
Thuis
12-05-2024
14:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1154591
Zoetermeer H1
H1
Uit
26-05-2024
Nr. 1154598
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
H1
IJssel H1
Thuis
02-06-2024
14:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1154604
Poule stand (9e in poule Landelijk - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HUDITO H1 | 17 | 12 | 4 | 1 | 41 | 19 | 0 | 40 |
2. | Zoetermeer H1 | 17 | 12 | 2 | 3 | 60 | 21 | 0 | 38 |
3. | Houten H1 | 17 | 11 | 4 | 2 | 42 | 21 | 0 | 37 |
4. | Rijswijk H1 | 17 | 10 | 3 | 4 | 45 | 26 | 0 | 33 |
5. | Fletiomare H1 | 17 | 8 | 2 | 7 | 41 | 35 | 0 | 26 |
6. | Alecto H1 | 17 | 8 | 1 | 8 | 39 | 39 | 0 | 25 |
7. | Derby H1 | 17 | 7 | 2 | 8 | 42 | 39 | 0 | 23 |
8. | Ommoord H1 | 17 | 6 | 2 | 9 | 36 | 48 | 0 | 20 |
9. | Groen-Geel H1 | 17 | 4 | 3 | 10 | 36 | 49 | 0 | 15 |
10. | Schiedam H1 | 17 | 3 | 3 | 11 | 36 | 51 | 0 | 12 |
11. | Barendrecht H1 | 17 | 3 | 3 | 11 | 23 | 58 | 0 | 12 |
12. | IJssel H1 | 17 | 3 | 1 | 13 | 26 | 61 | 0 | 10 |
Spelers (19)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Links
Team resultaten
Schie | Zoete | IJsse | Rijsw | Ommoo | HUDIT | Houte | Groen | Fleti | Derby | Baren | Alect | |
Schiedam H1 | 4 - 0 | 0 - 3 | 4 - 5 | 1 - 4 | 4 - 1 | 3 - 6 | 3 - 2 | 3 - 3 | 0 - 1 | |||
Zoetermeer H1 | 4 - 1 | 8 - 0 | 2 - 2 | 7 - 0 | 0 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 6 - 1 | 4 - 0 | |||
IJssel H1 | 0 - 3 | 4 - 2 | 3 - 2 | 3 - 3 | 1 - 4 | 1 - 2 | 2 - 6 | 4 - 2 | 2 - 4 | |||
Rijswijk H1 | 3 - 2 | 3 - 2 | 5 - 0 | 4 - 1 | 0 - 2 | 5 - 1 | 3 - 2 | 5 - 0 | 4 - 1 | |||
Ommoord H1 | 0 - 4 | 4 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 4 - 3 | 5 - 1 | 2 - 5 | 2 - 2 | ||||
HUDITO H1 | 4 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 4 - 1 | 2 - 1 | ||||
Houten H1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 5 - 1 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 2 | 3 - 4 | ||||
Groen-Geel H1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 4 | 3 - 3 | 1 - 1 | 3 - 5 | 3 - 1 | 4 - 0 | ||||
Fletiomare H1 | 5 - 0 | 4 - 4 | 2 - 1 | 3 - 3 | 3 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | |||
Derby H1 | 3 - 3 | 5 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 2 - 3 | 2 - 4 | 5 - 3 | 1 - 4 | ||||
Barendrecht H1 | 4 - 4 | 1 - 4 | 2 - 1 | 0 - 3 | 0 - 4 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 4 | ||||
Alecto H1 | 3 - 2 | 3 - 4 | 3 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 4 | 3 - 3 | 4 - 2 | 6 - 0 |