Zondag 7 november
D1
Forescate D1
Thuis
07-11-2021 12:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 517476
Scheidsrechters: D2
D2
Pinoke D3
Thuis
07-11-2021 11:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 511112
Scheidsrechters: H4
D3
Forescate D2
Thuis
07-11-2021 16:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 560180
Scheidsrechters: D6
Craeyenhout D4
D4
Uit
07-11-2021 14:30
WK veld (Waterveld)
Nr. 568763
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE
Derby D2
D5
Uit
07-11-2021 16:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 569318
Locatie: Sportp. Bakestein, ZWIJNDRECHT
D6
Leonidas D13
Thuis
07-11-2021 18:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 571396
Scheidsrechters: D3
D7
Alphen D3
Thuis
07-11-2021 09:25
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 560441
Scheidsrechters: D8
D8
Leonidas D15
Thuis
07-11-2021 11:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 571397
Scheidsrechters: D7
D9
HGC D3
Thuis
07-11-2021 14:10
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 560442
Scheidsrechters: D10
D10
Leiden D9
Thuis
07-11-2021 12:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 570253
Scheidsrechters: D9
Alphen D4
D11
Uit
07-11-2021 10:45
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 560309
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN
D12
Forescate D4
Thuis
07-11-2021 15:45
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 560566
Scheidsrechters: D20
Ommoord D4
D13
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 560786
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, ROTTERDAM
D14
Leonidas D23
Thuis
07-11-2021 09:25
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 567146
Scheidsrechters: D17
HDS D4
D15
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 560676
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE
Pollux D4
D16
Uit
07-11-2021 12:45
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 571523
Locatie: Sportpark Kooikersweg, VLAARDINGEN
D17
Alecto D10
Thuis
07-11-2021 11:00
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575153
Scheidsrechters: D14
Delfshaven D3
D18
Uit
07-11-2021 10:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 575150
Locatie: Sportpark Blijdorp, ROTTERDAM
Leonidas D28
D19
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 575152
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D20
Evergreen D2
Thuis
07-11-2021 14:10
Wittebrugveld
Nr. 575151
Scheidsrechters: D12
Barendrecht H1
H1
Uit
07-11-2021 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 516076
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', BARENDRECHT
Cartouche H3
H2
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 510713
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
Cartouche H4
H3
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 516211
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
H4
Alphen H3
Thuis
07-11-2021 14:30
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 559412
Scheidsrechters: D1
H5
Hudito H9
Thuis
07-11-2021 15:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 562690
Scheidsrechters: H6
H6
DSHC H5
Thuis
07-11-2021 17:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 559673
Scheidsrechters: H5
Dopie H3
H7
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 569706
Locatie: TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop, DELFT
Zoetermeer H5
H8
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 559549
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER
H9
Alkemade H2
Thuis
07-11-2021 14:10
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 561801
Scheidsrechters: H10
H10
Evergreen H2
Thuis
07-11-2021 12:35
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 561800
Scheidsrechters: H9, COTD
Pijnacker H4
H11
Uit
07-11-2021 13:05
Kera Bijoux veld 2 (Zandveld)
Nr. 570124
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', PIJNACKER
Victoria H7
H12
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 562932
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
Alecto H7
H13
Uit
07-11-2021 15:00
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 559798
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
Scoop Delft H4
H14
Uit
07-11-2021 08:30
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 559803
Locatie: TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop, DELFT
HA
Kieviten H35B
Thuis
07-11-2021 09:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 560047
Scheidsrechters: HLA
Cartouche H35E
HB
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 567411
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
HLA
Amstelveen H45A
Thuis
07-11-2021 11:00
Wittebrugveld
Nr. 556396
Scheidsrechters: HA