Zondag 19 september
D1
Roomburg D1
Thuis
19-09-2021 12:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 517439
Scheidsrechters: D2
D2
Craeyenhout D2
Thuis
19-09-2021 11:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 511075
Scheidsrechters: D5
Roomburg D4
D3
Uit
19-09-2021 10:45
1 Rabo-veld (Waterveld)
Nr. 560145
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
Schiedam D3
D4
Uit
19-09-2021 11:00
Barista Italiano koffie – Veld 3 (Waterveld)
Nr. 568731
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
D5
Ommoord D2
Thuis
19-09-2021 09:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 569283
Scheidsrechters: D1
D6
Ypenburg D2
Thuis
19-09-2021 16:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 571360
Scheidsrechters: D8
Uit
19-09-2021 12:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 560404
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
D8
Leiden D7
Thuis
19-09-2021 14:30
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 571361
Scheidsrechters: H10
Thuis
19-09-2021 12:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 560404
Scheidsrechters: D10
D10
Gouda D2
Thuis
19-09-2021 14:10
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 573845
Scheidsrechters: D9
Nieuwkoop D2
D11
Uit
19-09-2021 10:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 560277
Locatie: Sportp. 'De Dulen', NIEUWKOOP
HGC D4
D12
Uit
19-09-2021 12:45
Riverdaleveld (Zandveld)
Nr. 560539
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR
Rotterdam D6
D13
Uit
19-09-2021 16:00
veld 2 (Waterveld)
Nr. 560756
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, ROTTERDAM
D14
Leonidas D27
Thuis
19-09-2021 11:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 567115
Scheidsrechters: D16
Wateringse veld D3
D15
Uit
19-09-2021 10:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 560648
Locatie: Wateringse Veld, 'S-GRAVENHAGE
D16
Spijkenisse D4
Thuis
19-09-2021 09:25
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 571490
Scheidsrechters: D14
Thuis
19-09-2021 15:45
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575128
Scheidsrechters: D20
Uit
19-09-2021 15:45
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575128
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
Uit
19-09-2021 17:20
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575127
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
Thuis
19-09-2021 17:20
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575127
Scheidsrechters: D17
DES H1
H1
Uit
19-09-2021 14:45
Beddenplein.nl (Semiveld)
Nr. 516041
Locatie: Sportpark 'Eikendijk', KAATSHEUVEL
Leonidas H3
H2
Uit
19-09-2021 12:35
veld 1 (Waterveld)
Nr. 510682
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
Ring Pass H4
H3
Uit
19-09-2021 11:30
Rabo veld (Zandveld)
Nr. 516179
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT
Hudito H3
H4
Uit
19-09-2021 16:00
Huusman veld (Waterveld)
Nr. 559390
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
Schiedam H6
H5
Uit
19-09-2021 16:30
DUPI Group Veld 2 (Waterveld)
Nr. 562656
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
Leonidas H15
H6
Uit
19-09-2021 16:10
Veld 5 (Zandveld)
Nr. 559643
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
H7
Westland H3
Thuis
19-09-2021 17:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 569679
Scheidsrechters: H8
H8
Leonidas H12
Thuis
19-09-2021 15:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 559508
Scheidsrechters: H7
Klein Zwitserland H4
H9
Uit
19-09-2021 14:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 561766
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
H10
Roomburg H6
Thuis
19-09-2021 18:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 561764
Scheidsrechters: D6
H11
Victoria H8
Thuis
19-09-2021 11:00
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 570085
Scheidsrechters: HB
Krimpen H2
H12
Uit
19-09-2021 13:15
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 562896
Locatie: Sportp Driekamp, KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
H13
Alphen H4
Thuis
19-09-2021 12:35
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 574696
Scheidsrechters: H14, COTD
H14
Cartouche H6
Thuis
19-09-2021 14:10
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 559770
Scheidsrechters: H13
HGC H35B
HA
Uit
19-09-2021 16:25
ABN AMRO (Waterveld)
Nr. 560010
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR
HB
Pijnacker H35B
Thuis
19-09-2021 09:25
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 567378
Scheidsrechters: H11
Loenen H45B
HLA
Uit
19-09-2021 12:45
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 556379
Locatie: Sportp. 'De Heul', LOENEN AAN DE VECHT